W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    też kiedyś miałam. Niczym Robocop :D Współczuję Ci w taki gorąc, bo niestety prysznica nie weźmiesz. Oby badanie dobrze wyszło...
     
  2. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    Zizi :D połowy z tego co napisałaś nie zrozumiałam, połowę sobie dopowiem :D takich zdolnych graczy może by się i kilku znalazło pewnie kilku ma w pracy taki wypasiony sprzęt ale komu by się chciało bawić w takie kombinacje dla 1 itemu który jeszcze nie dokońca wiadomo jakie profity będzie przynosił :)

    Taaaa żonka wstała bo ktoś ją obudził :* i czeka na świeże bułeczki :)
    A w temacie czyli GT :D ciekawe kiedy kolejny? Róż wielbłądy muszę wyprodukować dla prezesa a jeden z 2 właśnie pomknął w siną dal :)
     
  3. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Czasem trzeba ignora wlaczyc i luuz8)


    Zasialam ostatnie zielsko. Wyliczylam, ze do 90 dopieszczonych dobije. Teraz wypadajki jakby troche lepiej lecialy, chyba wyczuly, ze zaraz koniec;)xD

    Zeby nie bylo, trzymam kciuki (docencie to, bo ciezko w ten sposob cokolwiek pakowac) i macham czym sie da;)
    Aaa, wszystkim dziekuje za prezenciki:D
     
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    mam nadzieje,ze wszystko bedzie oki,po raz pierwszy mialam USG serca robione,kurcze co to za urlop,lazenie po lekarzach ,buuuu:cry::cry: a zaczelo sie tak niewinnie od internisty-poszlam i poprosilam aby dala mi skierowanie na podstawowe badania bo zawsze sobie co roku robie , a teraz caly tydzien po specjalistach laze :(:(
     
  5. ross2

    ross2 Komandor forum

    No to faktycznie potrzebowalas dopingu dla poprawienia nastroju :inlove:zycze Ci pozytywnego zakonczenia tego dnia i duzo sily dla przezycia go :inlove::inlove::inlove:
     
  6. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Najniższa ilość kotów rośnie z zawrotną prędkością. Ostatni farmer ma 82 koty! Próbuję gonić choć trochę, ale ja dopiero 65 kotów ponad stan wygłaskałam, bo brak wypadajek:( Gratuluję tym co się do topu dostali:) Ja mam albo za słabą technikę albo zbyt mało samozaparcia żeby wszystko o czasie zbierać:D
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    O rany :D Godzinę już na forum siedzę a odezwać się nie mogę,bo musiałam poczytać,co wyprodukowaliście od wczoraj :D Dzień dobry z upalnego Torunia.Mój stan wygłaskanych kotków to 26 + 2 moje podwórkowe.Więc oczywiste,że do TOP-u nie da rady. toDzasta-kłębuszek poleciał,szkoda,że tylko jeden można wysłać,bo kłębków mam dużo,mogłabym się podzielić ;) Mnie zielsko wstrzymuje,bo wczoraj jednak kupę produkowałam-kupka+ zwierzaki dały 2 mln zarobku :inlove: Dzisiaj mam tylko na leśnej kury,nockę znowu mam :cry: to sobie zielska chcę naprodukować na zabawki.Każdy darmowy prezencik jest oki.:) Za TOP-owiczów kciuki cały czas trzymam i macham czym się da xD
     
  8. McGregor

    McGregor Mistrz forum

    Wyobraź sobie kochanie że dziś właśnie w mieście strajk piekarzy, rolnicy wysypali ziarno na drogę a górnicy nie wydobyli węgla.......mimo tych trudności zdobyłem kilka bułek i już o 15:00 czyli akurat gdy wrócę na obiad, będziesz miała je w domkuxD
    No doooobra, zaraz z nimi będę xD
     
  9. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    Nie ma bułek to obiadu też nie będzie :p trzeba było górnikom, piekarzom i rolnikom powiedzieć że Nubloni nadlatują i nie ma co strajkować bo i tak zagłada ziemi nas czeka za jakiś tydzień.
    Hyym a Ty dziś tylko do 15 pracujesz? o_O huuuuuurrraaa
     
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Niestety na ta osobe nie da sie ignora wlaczyc. Ona lazi i skargi sklada. Nie ma mocnych na nia. Idac do pracy zastanawiasz sie czy znowu czegos na Ciebie nie nagadala. Probowali i na nia skargi skladac zeby ja zniechecic, a ta nadal swoje. Nikt nie ma pomyslu jak ja zalatwic.
     
  11. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Doberek :)

    Poczytałam, pośmiałam się :) Nie powiem, żebym była wyspana, a spałam nawet długo, jak na moją codzienną normę 4h.
    Prezenty wysłane, koty pogłaskane. A teraz leżaczek i zmykam wypoczywać :)
     
  12. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    To kierownictwo na skargi nie reaguje?o_O Masakra-.-
    Jak tylko bedziesz mogla, prace zmien.
    Moze kocowa jak za szkolnych czasow by pomogla?
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wszystko zalezy jakie jest kierownictwo...podam przyklad z mojej firmy..pare miesiecy przyjeto do pracy kolesia poprzez agencje posrednictwa pracy,wystarczylo ze,zajal sie donoszeniem na wspolpracownikow..kto pali po kryjomu(calkowity zakaz palenia na ter.obiektu),kto sie obija (sciemnia w pracy)...efekt..od tego m-ca szkolenie na lepszej maszynie(teoretycznie wyzsze zarobki) a od wrzesnia umowa na stale z firma
     
  14. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Dzękuję Wam pięknie za kłębuszki:) młyn znowu ruszył:)
     
  15. flucy

    flucy Komisarz forum

    czyli jak wszędzie albo plecy albo donoszenie na innych z tym się też spotkałam, współczuję
     
  16. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    W bardzo wielu przypadkach kierownictwo lubi takich co donoszą8) niestety:wuerg:
     
  17. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Kapus byl zawsze lepiej placony. Nic, tylko nim zostac, a awans zapewniony-.-
    Bardzo mozliwe, ze u Agaty w pracy jest tak samo.

    Nie rozumiem takich ludzi. Przeciez za ciut lepsze pieniadze sa znienawidzeni przez swoich wspolpracownikow. To co, praca tylko dla kasy? A gdzie kolezenstwo? Toz przeciez taki czlowiek na przerwie nie ma do kogo ust otworzyc8)
     
  18. ross2

    ross2 Komandor forum

    to tylko "bardzo dobrze"swiadczy o tymze kierownictwie :mad:
    a wiecie co mi chodzi po glowie ;)ze moze nie przyleciec balonik w ten weekend -i bedziemy glaskali kotki tylko wlasnymi sposobami:pzawsze psioczymy jak toto lata po naszym niebie to chyba chca zebysmy zatesknili za zeppelinem;)
     
  19. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Teraz jest tendencja taka że lepiej dobrze zarabiać, a reszte mieć gdzieś. Widzi się to na każdym kroku. Niestety obecnie cwaniacy, oszuści, kapusie mają w życiu lepiej.

    Oj wydaje mi się, że firma nie odpusci sobie zarobku;) Myślę że koszyczki dobrze idą, ale super nawóz jeszcze lepiej pójdzie;)
     
  20. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Ostatnio moja mama była w ZUSie aby wyliczyć kapitał początkowy do świadczeń kompensacyjnych - taka szybsza emerytura.
    Wyszło jej... 1200 zł. Za 35 lat harówki dzień w dzień na umowę o prace i naprawdę przyzwoitą pensję. Wyszło na to, że kapitał liczy się z pensji do 1999r a wtedy zarabiała mało bo nie miała kierunkowego wykształcenia, na studia poszła dopiero w 1995 po urodzeniu ostatniej córki. Doszłyśmy do wniosku, że w tym kraju lepiej kraść niż uczciwie płacić podatki.

    A to, że nawet Ci, których uważamy za uczciwych i prawych kradną mam dowody na co dzień bo mój kolega jest ochroniarzem w jednej z sieci handlowych i ostatnio na kradzieży drogich kosmetyków złapał.... policjantkę, która dopiero zeszła ze służby.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.