W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Co Wy tak wszyscy z tym sikaniemo_O Slabe zawory? Proponuje mniej pic wieczorem, to bez wycieczek sie obejdzie:pxD
     
  2. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Zzizzie nam proponuje wycieczkę na Kamczatkę, to ja już wolę tylko do WC w nocy :p Taniej, wygodniej, uczciwiej :D
     
  3. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ale tu na trzeźwo się nie da :pxDxDxD
     
  4. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    To trzeba przejsc na cos mniej moczopednegoxDxDxD
     
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam wszystkich :)

    ja sobie dodatkowo 40 kotow poglaskalam,na glownej sobie sieje eventowke,przerabiam w mlynie i dokarmiam kotki :):),ostatnie miejsce u mnie ma 80 szt nadprogramowo,gdyby siac na wszystkich polach to spokojnie mozna nawet wiecej zrobic :p
    dodatkowe nagrody:

    5000 SG4
    5000 PD5
    5000 TPD6
    10000TPD7
    10000 PD2
    10000 SG1
    CJM2
    Babeczka Pinke
    Smok2
    Ren2
    doniczka walentynkowa
    kupon 1h
    kupon 3h
    kupon 48h1
    TNZ2
    SNZ
    SN 53
    SN 2
    SP 3
    SP3
    ja tez w nocy wstaje do kibelka i wcale nie zagladam na farme :p:p a jak nie pic w taka goraczke ...hmmm8)
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    W biegu:

    A pewnie, że lepiej koszyczki kupić... lepiej zwłaszcza dla BP 8)xD
    Ja tylko podsunęłam taki wyszukany sposób bezkarnego naruszania OWH xD
    Specjalnie się starałam, żeby był wyszukany i żeby nikt go nie próbował zastosować... mam nadzieję, że BP docenia xD

    Nie, nie, kuzynek w żadnym wypadku nie może jechać na Kamczatkę 8)
    Niech siedzi kamieniem pod nowozelandzkim IP aż do końca wyścigu 8)
    Ewentualne wyprawy do toalety (również nocne, napędzane budzikiem w razie inkontynencji czyli nietrzymania moczu) należy także ograniczyć do Nowej Zelandii.
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    mod Ananke ;)
    ooo to trzymam kciuki zeby wszystko przebieglo pomyslnie i bez komplikacji.


    stary wrocil :inlove::music:
     
  8. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    no bardzo wyszukany, tak bardzo, że aż niemożliwy :) :p To może specjalna premia od BP w postaci 500 Euro? :D

    Anka, a juz myślałam że ja :p chociaż teraz zaczynam się bać, czy to było w pozytywnym tego słowa znaczeniu, to może lepiej że nie ja :D
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Możliwy, możliwy... a że bez sensu to inna sprawa ;)
    Ale ludzie mocno nastawieni na sukces czasem sobie wyłączają tzw zdrowy rozsądek ;)
    A co do premii to ja skromna jestem, 500 florków na licencje na prezenty w G&T zupełnie mi wystarczy 8)xD
     
  10. McGregor

    McGregor Mistrz forum

    Sikanie w nocy, zachodzenie w ciąże, niespokojne nogi ....wszystko ok ....ale dlaczego moja żonka dostała miesiączkę???
    I kto tu dostanie kota???? xDxDxD Ja wypatruję z niecierpliwością końca TOP 1000....czekają nagrody xDxDxD, oczywiście w oczekiwaniu na GT.
    Pewnie wstaje już z łóżka ...jakby co ....trzymajcie moją stronę :D
     
  11. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    Ja Ci zaraz pomiałczę [​IMG]
    Witam porannie wesołą ferajnę lecę zobaczy co tam nasmarowałyście :D bo chłop to chyba tylko mój się tu zaplątał :D
     
  12. McGregor

    McGregor Mistrz forum

    Dzień dobry żonko w jakim wyśmienitym jesteś dziś humorze xDxDxD Dobrze że Ty nie masz żadnych przypadłości o_OxD
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    w bardzo pozytywnym ;) i Ty tez pozytywna wiec spoko loko ;)8)
     
  14. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Witam z sauny:cry::cry:
    33 stopnie mam w pokoju, przy włączonym wentylatorze, nie da się myśleć, nie da się pracować, a nawet nie da się oddychać. Wody piję dużo, więc siku w nocy murowane:p
    Wczoraj tak się zakręciłam wieczorem, że ustawiłam budzik na 0:40, ale zamiast na czwartek to na środę-.- Obudziłam się dopiero o 1:40 i w te pędy do kompa:pxD Przez to cały misterny plan siania na dzisiaj runął...xDxDxD:cry::cry::cry:
    A małżonek (kłamczuch jeden) powiedział rano, że znowu go budzik obudził, a wielce był zdziwiony jak mu powiedziałam, że to oszczerstwa i kalumnie, bo budzik wcale nie dzwonił8)8)

    Nigdy więcej takich wyzwań!!!! Do Topa dożynkowego to przynajmniej można w 5 minut się uwinąć, wrzucić wszystko, co się ma i albo się załapie, albo nie. A tu to istna orka na ugorze;)
     
  15. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Spoko loko :D :p
    A raczej loca = szalona Ty :p

    Zużyłam cały zapas SN, czyli znów trza wrócić do małych pól. 116 kotków


    Agbiko - ależ ten TOP obfituje w emocje :D
     
  16. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Ania, mąż wrócił, a Ty na forum? o_O;)
     
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A mi się nie spieszy, stan uspokojonych kotków:
    [​IMG]

    xD:cry:xD:cry:


    Nie walczę o Top, więc nie spieszy mi się. Sieje tylko, gdy mam czas, nie wstaje w nocy, w pracy z telefonu też nie wchodzę.

    Bry:)
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    chwilowo zaraz spadam :p
     
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    poczytalam Was i u mnie tez goraco a mam sie nie pocic,jak to zrobic,do tego lepiej aby cisnienie mi nie podskakiwalo i serducho bylo w normie ale jak Was czytam to sie nie daje,moze tak dzisiaj odrobine lzejsze tematy,bo ja sobie laze z hotlerem :(:( (Holter (całodobowe monitorowanie rytmu serca),nie powiem zeby to bylo wygodne ale musze z tym wytrzymac do jutra do godz.10 :p,ide nakarmic(poglaskac 5 kotkow ;))
     
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    I czas do pracy....

    I jak zwykle na koniec krew mnie zaleje tam, jak przyjdzie mi oddawać zmianę mojej zmienniczce, tak wredne to babsko jest, że trzeba się powstrzymywać żeby coś jej nie zrobić.


    A kotki muszą poczekać, jutro nocka to trochę nadrobię...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.