W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    zostaw te owoce w spokoju....chyba, że arbuz....zamień na marchewkę i ogórka, albo liście kapusty... bo i cukrów mniej i niższy indeks glikemiczny....nawet tak niewinne jagody czy jabłka mogą prowadzić do nadwagi...a niestety pobudzają apetyt a nie hamują:(
    zgadzam się z Anią, że najlepsza dieta to regularnie jeść małe posiłki...no i obowiązkowo dodatkowy ruch i to nie przez 10 min. a minimum 25... pierwsze 10 minut to tylko rozgrzewka, dopiero kolejne minuty zjadają tłuszczyk....
     
  2. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Nie ogarniam tematu.8)
    To my jesteśmy miejskie czy wiejskie czirliderki?o_O Bo jak miejskie to z butami jest problem.Mam tylko sandałki gumowo-filcowe do kolan.Wprawdzie markowe bo ,,Dolce & Gułana" ale tylko gumowe.I co teraz?:cry: Swarowskiego przy cholewie przyklejać?:oops:

    PS.UWAGA ! Gęsi nas czytają !!! Jedna sama walizkę pierza przytargała:inlove:
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    nie glodze sie wcale ,ale jem rzeczy za ktorymi nie przepadam :wuerg::sleepy:
    kupilam sobie dodatkowo suplement w aptece ktory ma pomoc i nie zaszkodzic wiec probuje szczescia...
    slodyczy nie tykam wcale,nie mam z tym problemu.przestalam slodzic kawe i herbate-nawet znosna :p,alkoholu nie pije (z wyjatkiem tej lipcowej imprezy-ale to tradycja 8) -nie zaglebiam sie w temat ,bo juz wiem czym to pachnie ;) )
    jem ciemne pieczywo,nabial,warzywa ,owoce, mieso chude-absolutnie nie smazone,nie uzywam smietany,masła,oleju-a jak uzywam to jak na lekarstwo..
    dobrze ,ze sezon na warzywa i owoce jest to troche wiecej do wyboru przy planowaniu posilkow.zobaczymy na ile mi motywacji starczy :p
    no wlasnie :oops::sleepy:
     
  4. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    zamiast suplementu, który ma pomóc to kup sobie len i jedz z białym serkiem:) u mnie to jadają odchudzające się i efekty są:) len powoduje,że się nie jest głodnym:) możesz też go dodawać do jogurtu:) ja na sobie nie testowałam, ale obserwuję w pracy:)
    a sałatki to Ci polecam z sosem winegret domowej roboty:) czyli mały słoik, aby było w czym mieszać najszybszy sposób:) oliwa z oliwek + cytryna i do wyboru zioła, czosnek, koperek co Ci wpadnie do głowy, ja w lecie wszystkie warzywa z takim sosem jadam, ma to też ten plus,że dużo witamin i związków mineralnych organizmowi dostarczam a i dobre na podjadanie są ogórki małosolne:)jak lubisz :) sama zrobisz za parę złotych cały słój i zdrowe są:) a przy dietach to ważne:)
     
  5. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    xDxD:cry:xDxDxD:cry:


    O butach nie myslalam, tylko o tym pierzu i fredzlach:p, przy nich nikt na nic ponizej kolan nie bedzie patrzyl (przynajmniej mam taka nadzieje)8)
    A Swarowskiego to w pepku sobie przyklej, tam bedzie bardziej widoczny:p Albo gdzie indziejxD

    A wogole dlaczego do mnie te pytania? Krawcowe niech sie dizajnem zajmuja;)
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    polecam Bazzario albo Straganini xDxD:cry::cry:
     
  7. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    jak krawcowe to i stylistki i fryzjerki i makijażystki są potrzebne, abyśmy nie wyglądały jak spod stodoły, chociaż w firmowych butach i firmowej biżuterii, aby się nas topowicze nie wstydzili:)
     
  8. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    kaczki ,gęsi i papugi już oskubałam na te pompony ,zastanawiam się jeszcze nad gołębiami :pxD:cry:xDbo bocianów mi trochę szkoda skubać :oops:
     
  9. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Jeszcze kury, strusie, pawie i kiwi Ci zostaly xD
    Piekne pompony z takiej mieszanki wyjda:p i spodniczka tezxDxD
     
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Pawie o_Ojak ja mogłam o pawiach zapomnieć ,wstyd :oops:
     
  11. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dobra to strój dzienny juz mamy/czy jeszcze nie?/.Z pierza proponuje jeszcze parę pierzyn zrobić.W nocy może być zimno a tych kotów jednak trzeba pilnować.Jak się rozbestwia to mogą za myszami pogonić do sąsiadów a tam sznureczki za OJRO;)
     
  12. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dziewczyny trenujcie sumiennie , bo na ostatnich Dożynkach dopingowała mnie Grupa Aldony R.-M. zwana roboczo "Rowki Aldony" i możliwe , że i tym razem A. odezwie się do mnie w ostatniej chwili w tej sprawie.
    Fotka z ciężkich treningów , kwiecień 2014.



    [​IMG]

    Przy wyborze będę kierował się wyłącznie talentem i układem artystycznym.
     
  13. dosias

    dosias Generał forum

    witam, również będę dopingować naszym bo ja do Topu nie startuje
     
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    To przechlapane ,przy Aldonie ,My amatorki szans nie mamy :(
    chociaż z drugiej strony ;)Nasz wigor może wygrać z profesjonalizmem :pxDxD
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    olenkabe1, zapoznaj się proszę z Regułami gry : >>>klik<<<, a szczególnie z poniższym punktem :

    W związku z powyższym Twój post i odnoszące się do niego usuwam.
     
  16. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Stroj dzienny jest. Chociaz patrzac na fotke, co B wkleil, to powinnysmy pomyslec o stroju nocnym, zeby miec jakies szanse ze slawna Aldona;)
     
  17. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    to i mamy nocne stroje po obdarciu paru zwierzaków z pierza
    [​IMG] :D:D:D:D:D:D:D:D:D

    pasują???
     
  18. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    No pewnie:D:D:D
    Gore sie zdejmie, bo trzeba te pompony tudziez fredzle gdzies powiesic:pxDxD
     
  19. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    i buciczki zamienic na inne gumofilce zeby bylo wygodnie podskakiwac i machac
     
  20. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    ale to dopiero po 22 :) będzie wtedy program nocny tylko dla dorosłych jak kiedyś w sobotę kino nocne xDxDxD

    ustalone gumofilce słynnej rolniczej firmy Dolce&Gułana :D:D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.