W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. daruciaa

    daruciaa Forum Pro

    a ja mam w zapasie dokładnie 154 szt SN i 199SNZ więc nawet się nie wypowiadam na temat z moim udziałem w top. :D kupować za kasę też nie zamierzam mam inne wydatki :p
     
  2. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    xDxD:cry:xDxDxD
    Piosenke w deche zescie Dziewczyny ulozyly. Powiedzcie tylko na jaka nute bedziemy spiewac?

    Dobrze, ze dzialanie itemu zmienili przed a nie po topiku, bo to dopiero bylaby chryja8)

    Jesli nie zrobia tych normalnych dozynek, to gra starci na wartosci i to baardzo duzo.

    Bry sobotnie:music:
     
  3. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    witam z rana
    ja będę trzymać kciuki za naszych dzielnych farmerów ale sama nie będę startować bo tu akurat szkoda mi kasy,która musiałabym wydać pomimo tego,że mam trochę baobabów.wolę TS-y:)
     
  4. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzień dobry wszystkim.:)
    Od jakiegoś roku BP z ,,szanownym" V. na czele robi wszystko aby wyciągnąć od graczy jak najwięcej kasy.
    - Wiemy o tym? Wiemy.
    -Wkurzali nas? Wkurzali.
    -Pisaliśmy o tym i głośno protestowaliśmy? Tak
    -I co?
    Przez jakiś czas Varun ,,troszkę"mniej wyciągał łapę po kasę ,rozdawał fanty, i zatykał nam gębę 3-ma G&T/bądź co bądź to tez są piksele/.
    Teraz jesteśmy zaskoczeni? Moze kolejny raz oburzeni ale czy zaskoczeni?o_O
    Równość i sprawiedliwość w tej grze?:cry:xD:cry::cry::cry::p
     
  5. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie nie znaczy po rowno8)
    Natomiast ja sie juz dawno pogubilam, co to slowo oznacza na farmie:oops:xD:cry:
     
  6. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    No właśnie.My sie wkurzamy a ,,oni" robią swoje.
    I tak się kreci to farmerskie życie
    Mam 17 tys. SN a i tak nie wiem czy wezmę udział w TOP-ie.Czasami tel.dzwoni w wolnym czasie,wiec ubieram buty i ide do roboty,niczego nie mogę zaplanować.Żadna farma i TOP nie dadzą mi jeść i nie popłaca rachunków.
     
  7. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Witam! event zapowiada się ciekawie, lubię takie eventy, troszkę adrealiny nie zaszkodzi. W TOP-1000 nie startuję, chociaż mam ponad 5000 SN, szkoda mi go stracić, bo i tak nie mam szans, a kupować nie zamierzam.... Może byłoby mnie stać na zakupy większej ilości SN, ale po co? I tak nie wygram z najlepszymi, a mogę stracic i kasę i SN i zostać z niczym:eek: Postukam sobie koty, na pewno zrobię ponad 100 paczuszek, pewnie Znowu głównie będę trafiać PD,TPD i SG, ale co tam i to się przyda xD:music:, a TS-y u mnie to przeważnie nędza, więc nie ma się czym ekscytować. Coś mi sie zdaje, że takie eventy będą częściej, w tym roku to juz po raz trzeci, bo BP zwietrzyło dobry interes na zarobek, a niech im tam będzie, są tacy, którzy płacą i chwała im za to, przynajmniej gra się rozwija :p
    Też będę kibicować naszym najlepszym graczom :):):) Powodzenia!!!!!
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    czy ja wiem czy bylo to zagranie pod graczy? raczej nie ,,zwroc uwage jakie itemy byly od razu dostepne,,dajace sporo tpd a wielu graczom zalezy na szybkim wbijaniu poziomow na bahamie co powoduje ze, ceny tych itemow sa dosc wysokie by je zdobyc trzeba cos zaoferowac jak nie nowosci z tsa badz roze a to oznacza wieksze wydatki na te rzeczy;)
    jak znam realia tej gry to przed nastepnym gt ev juz trakcie jego trwania pojawi sie w grze kolejny niezly dopalacz wyspowy;)xD i znowu bedzie za nim gonitwa
     
  9. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Dzień dobry wszystkim:)
    Poczytałam,pośmialam się czekam na ciąg dalszy..
    Zaryzykuję i wychlapię moje zielone kropelki najwyżej później będzie siedzieć w kącie i lizać rany ;)
    Od razu piszę,że nie mam zamiaru wydawać realnej gotówki.Event spróbuję robić ze swoim stanem posiadania co z tego wyjdzie....zobaczymy :)
    Że też ty musisz tak wszystko dokładnie czytać i zapamietać;)xD
     
  10. Majowe

    Majowe Baron forum

    Zaspane Bry...

    Idę zrobić kawę i podgryzam Ptasie Mleczko ;)
     
  11. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    No to jeszcze zwrotke o Monice trzeba ulozyc;) Ktos chetny?
     
  12. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    o_Oo_OxD:cry:
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Może wieczorkiem wena nam wróci...
    Póki co niech się powoli drużyna cheerlederek rozgrzewa..
     
  14. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Chcę zobaczyć pompony!!!xD:cry:
     
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ale wiesz chodzi o pompony nie balony:p;)
     
  16. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    o_OxD:cry:
    Takimi pomponami nie machaj,bo chłopaki się zwieszą i nici z TOP-u
     
  17. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Siedząc i popijając kawę poranną,jedyne, co mam w głowie, to "Monika córka ratownika". :p

    Myślę, że w ciągu dnia poziom absurdu w naszym życiu wzrośnie na tyle, że i radosna twórczość powróci xDxDxD
     
  18. ross2

    ross2 Komandor forum

    Bry sobotnie :)
    A na Farmie oznacza "qupka* nie moga miec wszyscy rowno"

    *-tak zeby sie rymowalo:D
    i tak obcieli nagrody bo jesli byl prezencik TS-owy to zawieral kilka drzewek czy kilka zagrod a teraz jest po 1 na prezent :mad:licze tylko na to ze nie beda nas obdarowywali zoltymi kurnikami czy jajcarniami:wuerg::mad::wuerg:
     
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    A ja nawet nie muszę się zastanawiać. Praca zadecydowała za mnie, nie będzie czasu na Top1000, poniedziałek zaczynam event po 16, wtorek muszę po pracy zostać na szkoleniu, więc w domu wieczorem będę, środa, czwartek popołudniówki, więc cały dzień poza domem. Piątek cały dzień mam na sianie, potem nocka, sobota i niedziela też nocki, więc pól dnia odsypiania. A nie mam zamiaru w pracy kombinować żeby po kryjomu z telefonu zbierać.
     
  20. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Ja sie zgadzam z Toba w 100%.G&T dali z 2 powodów.Pierwszy-żeby nam zatkać gęby.Zauważ ,ze praktycznie już nikt nie pyta ,,Gdzie ta Rafa ?". Drugi -bardzo duży zysk ze sprzedaży licencji.
    Za cenne w TPD itemy ,jak sam piszesz ,trzeba było drogo zapłacić.Przeważnie TS albo róże.TS=florki
    Rozowe zagrody i fabryki-dużo super paszy i turbo młyn=florki
    A za florki płacą gracze realna kasę.
    Jakby nie patrzeć to i tak d... z tylu


    A est-orka zuch dziewczyna
    dobry poziom ciągle trzyma
    I do TOP-u wystartuje
    ja jej mocno kibicuje
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.