W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    no wlasnie nie wiem ...szukam go do balonu
     
    ross2 i TETUNIA lubią to.
  2. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    :D eh. Poza tematem, sieję jeżynę, ma dobrą cenę na rynku ;)
     
    ross2 i AgiFarm83 lubią to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hmm.
    To może w ramach rozejmu (albo przynajmniej zawieszenia broni) przyjmiesz te różowe kozy...? ;)
     
  4. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    :inlove:
     
  5. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Może ja nie początkująca ale jeśli masz jakieś mumie w pasku lub inne śmieciowe itemy na dwa pola, które da się postawić na pnączu to z chęcią przyjmę bo mi się skoczyły a kilka gałązek nieaktywnych stoi.
     
    Kasialka, ross2 oraz TETUNIA lubią to.
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Misie linoskoczki mam, trzy sztuki, chętnie oddam xD
    One się nadają na pnącze...?
     
  7. Majowe

    Majowe Baron forum

    Zzizzie :sleepy: ja się na Ciebie nie gniewam... Zaczęłam się udzielać na forum przez Ciebie - bawiły mnie Twoje posty, uwagi itp. Masz rzadki dar trafiania w sedno itp. Nie zawsze mi się wszystko podobało i nie zawsze się z Tobą zgadzałam i zgadzam, ale nie mam nic do Ciebie... Każdy z Nas jest inny, lubi co innego i ma swoje poglądy... Ok... ;) A że trafiłaś na gorszy dzień to wynikło co wynikło... Ale na różowe kozy się nie obrażę xDxDxD
     
  8. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Jeśli nie są ulepszeniami to tak.
     
    ross2 i TETUNIA lubią to.
  9. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    :inlove:
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No to mnie przekonało.
    Kupuję licencje i wysyłam kozy xD

    O kurcze, a skąd ja mam wiedzieć, czy miś linoskoczek to ulepszenie...?
    Nie mam pnącza przecież xD
    Wie ktoś, jaki status ma miś linoskoczek...?
     
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    I za to uwielbiam ten wątek xD pełna kultura w każdym calu :)
     
  12. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Sprawdziłam w tabeli, jest ok, nadaje się8)
     
    Kasialka, ross2 oraz TETUNIA lubią to.
  13. Majowe

    Majowe Baron forum

    Nie mogę ktoś oferuje różowe małpy za dziobaki :inlove: A mi się skończyły hehehehe
     
    Kasialka, ross2 oraz TETUNIA lubią to.
  14. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    wez mi juz wysylam
     
    ross2 i TETUNIA lubią to.
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Aga,jakie itemy potrzebujesz?Puść ptaka ;)
     
    ross2, AgiFarm83 oraz TETUNIA lubią to.
  16. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    fajny masz balon:Du mnie takich ofert nie ma niestety
     
    ross2 i TETUNIA lubią to.
  17. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Super ludzie :inlove:, zaraz się :cry:, dziękuję za to jacy jesteście :), cmokuski, buziaki i...... :inlove::inlove::inlove::inlove: i dla Zuzy :p
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To lecą xD
     
    ross2, {Monia} oraz TETUNIA lubią to.
  19. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Co !! ??
    O co Ty pytasz Norbi ?
    Przeczytaj sobie proszę raz jeszcze co napisałeś i zastanów się ...
    Obszczymur pije ... a kulturalnie, to się według Ciebie chleje - to znaczy, że Ty innych form degustacji alkoholu nie znasz ?
    Przepraszam Norbi, ale nie wierzę.
    To znaczy, że te setki lat tradycji browarnictwa, winiarstwa, gorzelnictwa, sztuka miksologii gatunków i form degustacji, wyspecjalizowani kiperzy - to niby co ? Dla nałogów i obszczymurów ??
    Nie wiesz, że mieszanie różnych rodzajów alkoholu, urosło do rangi sztuki, a najlepsi kiperzy są opłacani w tysiącach euro za jedną sesję ? Całe tomy na ten temat napisano, z powodzeniem wprowadzono w życie w wielu krajach świata, a tysiące ludzi uczy się tej sztuki z pasją i zamiłowaniem ... ?
    Nie wiesz, że połowa Europy wsiada za kółko mając 0,5 promila, a taka Wielka Brytania nawet O,8 - bo wolno, bo to tradycja, bo to sposób bycia i życia - degustacja, bez której te społeczeństwa nie funkcjonują ?
    Nie wiesz, że dobra kolacja w restauracji bez wina, to jak stosunek w hamaku na stojąco ? - wykonalne, ale niestosowne do miejsca.
    I Ty to piszesz, któremu biesiady piwne towarzyszyły od dziecka i urastały do rangi wydarzenia, a za oknem masz największych piwoszy w Europie ? Nawet nasza farma nie pozostała obojętna na tę degustację i mamy raz w roku Oktoberfest - ale Ty nie widzisz różnicy Norbi ? Rozejrzyj się może lepiej, może zobaczysz, że jesteś w potężnym błędzie.
    Albo napisz, że sobie jaja robisz, to wtedy będziemy wiedzieli i pośmiejemy się razem :)
     
  20. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Poszła jak strzała :D
    Marku! Brawo. Jak ja Cię :inlove::inlove::inlove: za te mądre posty:)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lipca 2015
    ross2, moni15382 oraz TETUNIA lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.