W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Aleście sobie temat znaleźli...
    i nikt nie poleje
     
  2. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Czerwona, temat rzeka xDxD
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    pij Czerwona ja Ci poleję:
    [​IMG]
     
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    na zyczenie :p

    [​IMG]
     
  5. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Dobry;)
    U mnie winko na tapecie czerwone portugalskie;)
    Polowka tez nie pogardze, jak mam z kim ja wypic:p

    Event wykanczam, tzn glowna czesc zrobilam, dobijam jeszcze 1 zadanie, bo tam troche SN siedzi, a czytajac zgadule wychodzi, ze w cenie bedzie.

    Z 10 smokow dostalam: 4 bobry++, pomaranczowe farby i indyki do kompletu, zolte kozy, kreta i wisienke na torcie: dziobaki i zolwie:inlove::DxDxD:cry:
    Prawie spadlam z krzesla, jak zobaczylam te okazy. W zwiazku z tym dziobakow juz nie szukam, skupie sie na itemach na wyspe;)

    Wracam do gosci i rubinu w kieliszku;)
     
  6. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    xDxD:cry::cry:
     
  7. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    ... trudno, walcz, nie trać nadziei, bądź cierpliwa - nie od razu Kraków zbudowano, jeszcze sobie odbijesz, jestem z Tobą ;):D
     
  8. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    I teraz wszyscy polewają Czerwonej...a stół niebezpiecznie niski xD xD
     
  9. Majowe

    Majowe Baron forum

    Mnie raz koleżanka namówiła na takiego drinka i powiem szczerze - wchodzi jak masło i zdecydowanie za szybko (skutki były opłakane wtedy)... Teraz już wiem i sącze pomalutku :)
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    to nie kwestia dzieci i obowiazkow -zdrowie nie pozwala :) w szczegolnosci alkoholu nie powinnam... :oops:
     
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    muszę spróbować,ale moim ulubionym drinkiem jest żubrówka z sokiem jabłkowym:oops: mam takie prostackie podniebienie:cry:
     
  12. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    o_Oo ... w takim układzie to zmienia postać rzeczy - nie namawiam, nie zachęcam, nie robię smaku - dużo zdrowia życzę :)
     
  13. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    wpadłam na chwilkę, poczytałam w biegu, temat super:)też dziś piję:) winko śliwkowe, moje ulubione, a co imieniny, mam dorosła jestem i za swoje :) a poważnie to trochę alkoholu nie zaszkodzi, byle nie codziennie i z rana, na rozruch, aby dzień przeżyć, bo to już pod AA podlega (nie mówię o okazjonalnych imprezach i rannym leczeniu kaca, tylko o codziennym).wszystkim buziaki ślę i spadam:)

    PS lajki rozdam jutro, abyście szybko poziomy przeskakiwali
     
  14. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dziewczyna szła wieczorem ulicą i usłyszała za sobą kroki. Obejrzała się i zobaczyła przystojnego chłopaka. Obejrzała się drugi raz, chłopak wciąż szedł za nią. Uznała, że warto na niego poczekać. Obejrzała się po raz trzeci - chłopaka już nie było...

    Wypijmy za to, by pracownicy kanalizacji miejskiej nie zapominali zamykać studzienek!



    Takie tam szpargały z czeluści internetu xD:cry:xD.



    Inne dość zacne , okolicznościowe toasty:



    Co by nam gęby szuwarami nie zarosły! [Żeglarski]


    Do D.N.A. [Genetycy]


    Anoda, Katoda, Uziemienie, Faza [Politechnika]


    Jak mawiają Francuzi: To co stoi to do buzi.
     
  15. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Muszę szybko upijać ;)
     
  16. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    :D:D:D Nio stały :music:, :p:p:p, ale ......Cześć Ewka :)
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No jak to tylko? Woda jest niezbędna do rozpuszczenia tego specyfiku co się nazywa "Koń Jak nie może..." Bez wody ani ruszxD:cry:xD
    A żeby było w temacie-dzisiaj browar na mnie zarabia
     
  18. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Heh Francuzi mądry naród ;)
     
  19. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    xDxDxD:cry::cry::cry: jestem trzeźwa,naprawdę jestem trzeźwaxD:cry:
    popłakałam się przez Ciebie :cry:xD:cry:


    No co Ty....o_O tam było bez wody xD:cry:
     
  20. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    e tam nie powinnas :) mam 2 flaszki litrowe koniaczku wpadnij jutro to przed gt obalimy ...a starszaki sie dzieckiem twym zajma i juz
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.