W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    ja w balonie jak będę mieć czas to też pogrzebię:) najwięcej mam pomarańczowych wielbładków:)
    agula 38 to ja poproszę krety:) celem trenowania walenia młotkiem :) tylko jeszcze od kogoś muszę wycyganić kroliki do kompletu i już mam namiastkę renzo xDxDxDxDxDxDxDxD a i młotek może jakaś dobra dusza podaruje xDxDxD:cry::cry::cry:

    AgiFarm dziękuję :)

    PS ja oczywiście tych krecików nie potrzebuję, swoich mam pod dostatkiem:)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lipca 2015
  2. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Jeszcze raz dzięki za życzenia :)
    Zostało "kilka" sztuk "wody" więc zapraszam do poczęstunku ;)

    [​IMG]
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    hej oczekujacy:)
    jesli czegos szukacie piszcie...moze mam:)
     
  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum


    Krzyś,tylko "woda"???o_Oo_Oo_O a gdzie "konjak"???:p:(
     
  5. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Hmm nie chcę zamknięcia tego wątku :cry::cry::cry:xDxDxD
     
  6. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    O matko, tylko nie "konjak". Jak ostatnim razem padło tu słowo "konjak" to lawina ruszyła w takim tempie, że wątek zamknęli...:cry:xD
     
  7. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    My "konjak-u" jeszcze nie potrzebujemy ;)xD Chyba nie:oops: :cry:xD Przynajmniej ja jeszcze nie... xD A Ty potrzebujesz, że tak się domagasz? ;)xD Bierz flachę i heja :music:xD
     
  8. Majowe

    Majowe Baron forum

    Hehehehe oj nasi goście piją spore ilości... Poszło 1,5L whiskey i 6L wódki... Na 8 pijących chłopa i 6 niepijących osóbek... I każdy wyszedł o własnych siłach xDxDxD
     
  9. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    xDxD:cry::cry:chciałam tylko troszeczkę wątek obudzić ;)

    :cry::cry:Mnie jako tako jeszcze nie potrzeba DP w pracy:cry:,ale wy za to szybciutko z krzaczorów powyłaziłyście:pxD
    Zamiast konjaku idę obalić pokala warki;)
     
  10. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Hmmm, co mam Ci powiedzieć :oops: Mam się przyznać, że dopiero skończyłam sprzątać dom, bo wczoraj przez te upały mi się nie chciało? Dzisiaj idealna pogoda na tańce z odkurzaczem, mopem i ścierką :p
    Za chwilę będzie, że ze mnie leń... I że w niedzielę się nie pracuje, tylko odpoczywa... Kurcze, może lepiej napisać, że to jednak wina konjaku?:wuerg: xD:cry:xD
     
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    A widzisz...konjak dobry na wszystko xDxD:cry::cry: a teraz odpoczywaj i łap resztki niedzieli;)
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A ty czego szukasz do kolekcji...?
    Może mam akurat ;)

    Sześć litrów gorzały plus półtora łyskacza na osiem osób to wychodzi prawie po litrze na twarz.
    Sorry ale nierealne... chyba że impra trwała dwa dni bez przerwy...
    ... albo tak ze dwie flaszki gdzieś się stłukły w ogólnym zamieszaniu.
    Swoją drogą nie wytrzymałabym w towarzystwie ośmiu panów w stanie (prawie) równo z trawką. Co w tym zabawnego? o_O

    Aha, najserdeczniejsze życzenia (stosowne) dla wszystkich solenizantek/jubilatek/solenizantów/jubilatów.
    Uff, jak ja nie lubię składać życzeń xD
     
  13. Majowe

    Majowe Baron forum

    zzizzie nie chce mi się odpierać zarzutów, bo Ty zawsze masz ostatnie słowo, a ja nie mam na to siły... Ale nie oceniaj ani nie komentuj jak Cię nie było, bo nie wiesz jak wszystko wyglądało, ani z jakimi ludźmi mam do czynienia ;)
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Żeby nie było, że cokolwiek komentuję: jak ja się cieszę, że mam do czynienia z innymi ludźmi xD
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    uwierz mi ,ze da rade ...zalezy od towarzystwa ...teraz u mnie tez wypadlo po ponad polowce na twarz plus piwo w spooorej ilosci...;)
     
  16. Majowe

    Majowe Baron forum

    Czytaj wyżej - a nie mówiłam... xD
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wyrazy współczucia xD
    Te przewagi typu kto ile może albo kto ile przyjął podczas imprezki to taka polska specyfika.
    Przerabiałam to bodajże na studiach... dość szybko mi się znudziło i autentycznie nie widzę w tym nic fajnego.
    Najlepiej bawię się wśród ludzi, którym wystarczy jeden drink... możliwie bez piwa, piwo okropnie cuchnie :wuerg:
    Podobne nastawienie do sprawy mają zapewne wątroby owych alkoholowych mocarzy... miłej marskości życzę 8)

    A przy okazji: fascynujący G&T się zapowiada. Wszyscy szukają rybich itemów oraz nieśmiertelnych różowości xD
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tego co wszyscy..top itemy na wyspe;)
     
    ross2 i TETUNIA lubią to.
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wszyscy to szukają tych od ryb. To są top itemy na wyspę...?
    Nie jestem w kursie (mówiąc prawie po ukraińsku), bo ostatnio wyniośle ignoruję co się da xD

    Jak podrzucisz nazwy, to sprawdzę, czy czegoś przypadkiem nie mam - może się to komuś wyda dziwne, ale naprawdę nie liczę, ile dają poszczególne itemy xD
     
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Zuzka:
    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.