W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Czasu dużo więc spokojnie powinny wypaść ;) Chyba, że niecierpliwa Aniu mocno jesteś xD
     
  2. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    nie i w sumie szkoda SN, bo na koci może się przydać:) a w sumie jutro lub niedzielę eventówka będzie w komplecie a z innych ładnie leci:) kasztanek poczeka:)
     
  3. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Ja niecierpliwa byłam i użyłam .... kasztanka :D, ale .....chyba bez sensu ;)
     
  4. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    wiecie w końcu się schłodziło za oknem jakieś 26 stopni i wiaterek, a co za tym idzie spacerek to była czysta przyjemność:) spacerowałyśmy z sąsiadką:) i zazdrościłyśmy pijaczkowi, kołdrę sobie rozlozył na skwerku pod leszczyną i poszedł spać:) a moja psia chłopina własnie wychlała pół miski wody -.--.-a miskę ma jak dla psa 50 kg, więc jeszcze dziś spacerek mnie czeka :(
     
  5. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Wypoci to ;)
     
  6. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    na trawkę xDxDxDxD
     
  7. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    U mnie z kasztanowego kiepsko leciały wypadajki. Średnio z 3/4 pól tylko:wuerg: Kurek przykręcony. Zawsze miałam 1:1. Szkoda SN. Na noc posiej długo rosnące i ze spokojem powinnaś uzbierać komplet:)
     
  8. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)

    Agbiko wszystkiego najlepszego :D Ja jak zwykle na szarym końcu :p

    Widzę, że tu spora reprezentacja Krakowa jest, miło bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że od jesieni ja też będę tam mieszkać. A przynajmniej funkcjonować na co dzień. (dopóki A4 za darmo mogę jeździć :cry::cry:xD)

    ojej GT :D a nie... to już nie ta opcja. Teraz... echh znowu GT? Ok, to od razu mówię, że szukam przyjaciół. Eee nie, słabo to zabrzmiało xDxDxD:cry:. Szukam najlepszych przyjaciół? Itemu szukam!

    no dobra, ja też przy piwie...
     
  9. Sekme

    Sekme Generał forum

    Bo dokładnie tak jest - wszystko jest możliwe, tylko trzeba wierzyć :)

    Agbiko,
    z całego serca Ci życzę, żebyś nigdy nie zwątpiła i twardo wierzyła, że się spełni! :)
    Wszystkiego najwspanialszego w ciepłej, miękkiej oprawie bezpiecznego szczęścia :)



    Dobry wieczór :)
    ...i miłego wieczoru oraz udanego weekendu!
    :)
     
  10. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    U mnie 1 na 1, czyli normalnie, na 44 super pola- 44 wypadajki z cebuli, ale kasztanek, chyba przed czasem poszalał
     
  11. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    u mnie też normalnie:) przed chwilą przetestowałam bo ja z tych niecierpliwych jestem:p
     
  12. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    No coś Ty :eek: u mnie 100% skuteczność zarówno na cebuli, bawełnie jak i goździkach.
     
  13. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    U mnie z pora tez dobrze lecialo.
    Wino wypite, moge kawal farmerski zapodac:

    Wraca kobieta taksowka z pracy, pod domem okazalo sie, ze nie ma czym placic. Taksowkarz zawrocil, wywiozl ja na pole, otwiera bagaznik, kladzie jakies stare plachty na trawie. kobiecie mina zrzedla i mowi:
    Czlowieku, miej litosc, w domu maz i dzieci czekaja
    Kobieto, u mnie w domu 40 krolikow. Klekaj i trawe zrywaj

    Ide zerknac do dynamicznego, moze cos ciekawego juz mozna znalezc8)
     
  14. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Ja też sadziłam cebulę. Zawsze ją sadzę. Z 43 pól max jaki wyleciał, to 33. Po 28 też się zdarzało.
     
  15. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    decyzja już podjęta, zbieram cierpliwie :) cierpliwość trzeba ćwiczyć:)a i jest porzekadło cierpliwością i pracą ludzie* się bogacą:)

    a z SP i kasztanka zawsze mi leciało 100 %, teraz nie sprawdzałam:)
    *zamieniamy na farmery i jest powiedzonko farmerowe, akurat na czasie:)
     
  16. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Tak sobie myślę... może Pan V na prawdę wziął sobie ten wątek do serca, bo to można powiedzieć wybitne miejsce jest xD:cry: także może by tak zmienić nazwę na "W oczekiwaniu na pociąg z sekwojami"? A nóż widelec zadziała xDxD (skoro raz już zadziałało i to za dobrze xD)
     
  17. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    :D:D:D:D:D bomba, tez sie nabralam, na bidnej los ;):D
     
  18. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Popieram:Dco szkodzi spróbować:p:)xD
     
  19. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    to piwko będzie na rynku xDxDxDxD:cry::cry:
     
  20. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    To ja poproszę wątek "W oczekiwaniu na 5xPD z drzew" :pxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.