W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    dlatego szukam informacji gdzie się tylko da :)
    może jeszcze ktoś ma jakieś rady ,porady to będę wdzięczna za napisanie :)
     
  2. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Młoda, nie dzwiga...A nie siedzie na tej nodze? Tzn nie zgina i siada na niej na krześle?
     
  3. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Jak każdy z nas ,ja osobiście też lubie tak siedzieć ,ale mam trzy razy więcej lat niż Ona i jakos żylaków nie mam :)
    dziwi mnie podejście lekarza ,dlatego szukam innych możliwości i sposobów jak temu zaradzić :(
     
    MaDzo, gretag oraz ross2 lubią to.
  4. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Ja sie na tym nie znam ale zwróciłabym uwagę czy jest prawidłowe krążenie krwi i ciśnienie.Ostatnio bardzo modne stały sie obcisłe spodnie tzw.rurki.Najgorsze są te ze streczu.Bardzo źle wpływają na krążenie i tym samym powstawanie żylaków.
     
  5. _miki101-

    _miki101- Czeladnik forum

    hehe, to tak jak u mnie, ale na cztery zagrody udały się żółwiki, więc wartało :)
     
  6. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    na pewno ma to związek z krążeniem krwi ,tylko czy jest to przyczyna zewnętrzna ,czyli noszenie nieprawidłowych ubrań czy siadanie ,tak jak wspomniała to Ania ,czy też przyczyna wewnętrza związana z sercem np. a tego wykluczyć nie mogę na razie :(
     
    MaDzo, gretag oraz ross2 lubią to.
  7. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Musisz znalezc lekarza ktoremu zechce sie chciec.Seria badan na pewno da odpowiedz.Dziewczyna jest mloda i to nie jest normalne ze juz ma zylaki ale niestety coraz wiecej mlodych ludzi ma ten problem
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bo coraz więcej młodych,zamiast ganiać po podwórku,przed komputerem i TV zalega.Ale oczywiście badanie zrobić trzeba.Edycja:A tak w ogóle uważam,że nasza służba zdrowia i te całe nfz-ty celowo ludzi maja w...wielkim poważaniu.Ojciec miał mieć kontrolne,poszpitalne badanie u urologa.Zarejestrować go mogę na lipiec.2016 roku :D To po co?o_OOn ma 79 lat-dożyje,to jego? ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 lipca 2015
  9. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    To racja ,ale młoda jest aktywna ,bo i na rowerze jeździ i na siłownie lubi chodzić i na basen ,wiec tu nie brak aktywności jest przyczyną .
     
  10. Ania1234557

    Ania1234557 Okazjonalny autor

    Niestety ja nie miałam takiego szczęścia na 6 zagród (9 ) florków dostałam, kaczuszki, owieczki, wilka, gołąbka, żenada, ekipa chce się pozbyć badziewia i trzeba bło kupę forsy wydać żeby chociaż zdobyć dziobaki cza żółwia nie mówiąc już o nowości. Jestem rozgoryczona, chyba zakończę już całą moją grę a jestem na 92 poziomie gra się coraz gorzej.
    Ania1234557
     
  11. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    A jej mama ma żylaki? Może to genetyczne.
    Młoda jest wysoka?Może ma cukrzycę?
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Aniu,sorki,po co Ci te TS-y?o_O 92 lvl,to stać Cię,żeby te zwierzaki kupić,jak koniecznie misje byś chciała robić. ;) Tylko po co?Szału w nagrodach tam nie ma ;) Szkoda Twoich nerwów przecież....:p
     
  13. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Byłam tu o trzeciej w nocy, ale ogórka nie dojrzałam. Tzn, że wszystko ok ze mną było ;)

    Na temat żylaków nie wypowiem się, bo za dużo nie wiem. Przypuszczenia mam podobne do Waszych...

    Ale się uśmiałam xD W nocy śniło mi się, że chodzę w szpilkach bez fleczków xD A tu mamy takiego "szewca"! xDxDxD
    Hmmm, poniekąd jestem szewcem ;) xD Sama sobie wymieniam fleczki w szpilkach ;)xD

    Gratuluję żółwików :)

    Dzisiaj postawiłam też 4 TS-y. Za 25 minut okaże się co wyszło :)


    Bry wypoczęte i lekko opalone :)
     
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Nie ma .
    a wysoka jest ,ale cukrzycy nie ma :)
     
    MaDzo, gretag oraz TETUNIA lubią to.
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzień dobry tutaj.

    Mam pytanie do Norbijasa, gdyby się tu pojawił.
    Czy ta wypowiedź oznacza iż lagi w grze są spowodowane przez aktualizację AFP i jej wpływ na działanie kodu, oraz że są prowadzone jakieś prace mające na celu pozbycie się problemu ?
    Niemieckiego nie znam ni w ząb, a to co piszę to tyle co wykumałem z wujaszka (nie wiem czy prawidłowo).
     
    _Olenka47 lubi to.
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Poszłam ostatnio do szewca(jednego z nielicznych prawdziwego fachowca) ponieważ mam super buty,które uwielbiam i chcę je mieć jeszcze trochę. Pan szewc na brak pracy nie narzeka,a wręcz narzeka na brak konkurencji,ponieważ w moim województwie ostatnie papiery mistrzowskie w tymże zawodzie wydano ostatnio 20 lat temu.Warsztat ma otwary 10 godz dziennie od poniedziałku do soboty a kolejki u niego jak w mięsnym w tamtych latach. Bo dobry fachowiec i solidny a ceny ma przystępne...
    Gosiagosia60-tylko,że jak za krótko napiszesz to możesz narazić się na to,że komuś się to z czatem skojarzy....xD
     
    Ostatnie edytowanie: 18 lipca 2015
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Witam juz z Wrocka... ;) wlasnie niedawno wrocilysmy -czas na odpoczynek..widze ,ze mnie mega extra okazja jedyna w swoim rodzaju by nakarmic miecia ominela o_O:oops:xDxD:cry::cry: coz to za nowy miec? zimorodek? o_O o rajunciuxD postoje jednak 8)cos jeszcze mnie ominelo? :p
     
  18. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    nic Cię nie ominęło TS z zimorodkiem do jutra są, to jeszcze pociąg florków zdążysz kupić i ze 100 pakiecików na bank też zdążysz kupić, a resztę schowasz na pancernika we wrześniu xDxDxD:cry::cry:
     
  19. Ania1234557

    Ania1234557 Okazjonalny autor

    Dzięki za słowa otuchy Teraz wyszły mi od rząd 2 żółte pszczółki. Naprawdę porażka!!!
     
    gretag lubi to.
  20. _miki101-

    _miki101- Czeladnik forum

    Czasem tak bywa, nie martw się. Trzeba odpuścić, następnym razem będzie lepiej. Fortuna kołem sie toczy. Powodzenia!
     
    gretag lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.