W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Może takie duże nosy to rekompensata za coś innego... xDxDxD Bo małe mają... Hmmm.... Uszy ;)xD
     
  2. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Obawiam się ,że ci wina braknie zanim ogórka dojrzysz xD:cry:xDxDxD
     
  3. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Ja mam taki zapas, że mogę nie tylko ogórka dojrzeć w tym nosie xD:cry:xD A pełnia do 3 w nocy ;)
     
  4. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    U mnie też zapas niezły i właśnie go lekko uszczuplam :p
    a co do tej rekompensaty u małp ,to masz rację ,jak dobrze poszukasz w necie to zobaczysz ;)xDxD:cry::cry:xD
    do pary z ogórkiem jest taka fasolka szparagowa :eek:xDxD
     
  5. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    wina, nie braknie:) tylko ja widzę inny problem xDxDxD,że widzę co innegoxDxDxD i nijak to ogórka nie przypomina, no chyba, że skoro to występuje u starych samców to już zieleniało i dlatego ładnie to ogórkiem nazwali xDxDxD:cry::cry:idę pić dalej wyobraźnia coraz lepsza :D:D

    to zagrycha do tego winka będzie :cry::cry::cry::cry:
     
  6. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    To widzę, że nie tylko u mnie piątek jakiś taki procentowy xD Z reguły tak jest, że jak jedno małe, to drugie duże xD

    A fasolkę szparagową to lubię, ale w innym wydaniu ;)xD
    Jak widzimy to samo, to chyba nie nasz problem. My jesteśmy zdrowe. Chyba... ;):pxD Problem mają Ci z tymi nosami xD

    A żeby była zagrycha, to ten ogórek musiałby być kiszony albo konserwowy. Świeżego chyba bym nie polecała ;)xD
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lipca 2015
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A teraz to niby za co by mieli?o_O Za naszych kuzynów?
    Zazdroszczę Wam tych procentów. Ja nie mogę-rano do pracy:cry:
     
  8. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Oczywiście że zdrowe jesteśmy ,gdybyśmy widziały cos innego niż widzimy to miałabym obawy pewne ,ale skoro wszystkie widzimy to samo i nie jest to absolutnie zbiorowa halucynacja ,to jesteśmy zdrowe na ileś tam % -zależy która co popija ;)xD
    a ja w końcu mogę ,bo jutro wolne :D:D:D
     
  9. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Hmmm, ja już mieszam. I nie tylko wino z whisky, ale co innego również xD Ale chyba nie tylko ja to mieszam... :pxD
     
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ja dziś nie mieszam ,bo mnie już jedno piwo sponiewierało :sleepy: ciezki tydzień miałam ,więc jak pomieszam to jutro będę mieć dzień wyjęty z życia :pxD
     
  11. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Też miałam ciężki tydzień. Jak wróciłam dzisiaj z pracy, to czułam się jakbym przebiegła maraton :sleepy: Mnie coś szmera, oj czuję, że szmeraxD Chyba mnie też sponiewierało. Hmmm co? Za dużo by wymieniać... xD Pocieszam się tym, że za równe 2 tygodnie będę miała 24 dni wolnego :D Raj na ziemi :DxD
     
  12. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    :sleepy:
    Co tam maraton ,u mnie to co najmniej bieg Wazów był :sleepy:xD
    też czekam na urlop ,ale u mnie jeszcze 3 tygodnie :(
     
  13. Majowe

    Majowe Baron forum

    A mi się urlop konczy i od wtorku do pracy :cry::cry::cry: Ale mam już dość morza, plaży i jestem na heban opalona ;)

    No i Bry przy wiśniówce :)

    Ja też jakoś ogórka nie widzę, chyba, że taki skapciały xDxDxDxD
     
  14. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    No zobacz, o biegu Wazów zapomniałam. Być może też go przebiegłam. Kto to zliczy? Mój mózg ma dosyć na ten tydzień. Czas wcisnąć mu reset ;)
    A ja jestem spragniona plaży, morza, piasku... Słońce mam, widać to po mnie. Każdy myśli, że jestem po urlopie xD A ja tylko chwilę na RODOS byłam :p
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lipca 2015
  15. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Skoro ogórka nie widzisz ,to tez zdrowa jesteś ;)xDxD
     
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    bry ze stolycy....:sleepy:uhhh zmeczona jestem tym lataniem dobrze ,ze to juz jutro koniec...:p
    dzisiaj bylam tu :
    [​IMG]
    :pzwiedzało sie 8) a dowiedzialam sie ,ze mozna nawet sie zapisac na dni gdzie jest posiedzenie i posłuchac i poobserwowac...tylko czy jest sens?:pnic madrego tam sie przeciez nie dowiem xDpozwiedzac jednak warto ;)
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Oj Marku, Marku...
    Twoim głównym celem jest – jak widzę – wykazanie wszystkim zainteresowanym (oraz niezainteresowanym), o ile jesteś we wszystkim lepszy i mądrzejszy ode mnie. Ciekawa jestem tylko, dlaczego właściwie akurat mnie sobie wybrałeś do tej zabawy w porównania.
    Żeby nie sprawić ci zawodu, odbiję piłeczkę – tym razem bardziej w twoim stylu.
    Jawisz mi się oto jako modelowy pozytywistyczny rekin biznesu... z naciskiem na „pozytywistyczny” (a kiedy to było, można sobie sprawdzić na wiki).
    Twoim zdaniem biznes musi być jednoosobowy, żeby mógł odnieść sukces, tak...? Cóż, mnie kojarzy się to nieodparcie z warsztatem szewskim.
    Z kolei tobie spółka kojarzy się ze szwagrem... a ja w codziennej pracy mam do czynienia ze spółkami giełdowymi, gdzie jako żywo żadnych szwagrów nie ma.
    Nie miej przesadnych złudzeń – cały wielki biznes to są spółki i grupy spółek, nawet jeśli „twarzą” jakiejś firmy jest konkretny koleś. Czasy indywidualistów minęły bezpowrotnie, na świecie co najmniej pół wieku temu, my jesteśmy rzeczywiście trochę zapóźnieni pod tym względem.
    A gdzie się szuka wspólników...? Cóż, posłużę się twoim własnym chwytem erystycznym – bardzo to przykre, że tak się zawiodłeś na własnym szwagrze, ale wspólników naprawdę nie należy szukać wśród krewnych i znajomych królika i chyba każdy o tym wie.
    Pisząc o znalezieniu wspólnika do zabawy w biznes miałam na myśli nie szwagra, tylko osobę/firmę, która może się przydać nam i której my możemy się przydać. Choć z takim "wspólnikiem" nie trzeba koniecznie zawierać umowy spółki, to jednak zdecydowanie warto to zrobić, jeśli traktuje się sprawę poważnie.

    A tak na deser to może byś się zdecydował: czy współczujesz mi moich domniemanych złych doświadczeń z własnym biznesem, czy może równie domniemanego braku doświadczenia w sprawach, o których piszę. Bo jakoś niespójnie wychodzi to twoje współczucie.

    Ech, ten wątek i tak już mnie przestał bawić... a teraz dodatkowo resztkę frajdy usiłuje mi odebrać jeden (we własnym mniemaniu wszechwiedzący) user, który koniecznie musi akurat na mnie trenować tę swoją – jakże szarmancką - pobłażliwość i politowanie.
    Może to i dobrze, będę miała szybciej z głowy.

    Aha, i jeszcze o tej młodzieży z jakoby otwartymi umysłami – jeśli cała młodzież pozakłada sobie te warsztaty szewskie idąc za radą Marka, to pracowników najemnych nasz kraj będzie importować. Z jakiego kierunku, jak sądzicie...?

    A poza tym:
    Nowe życie zaczęłam od obudzenia się o niemożliwej porze.
    Podłączony sprzęt działa, net działa, pudła z dobytkiem poczekają na rozpakowanie, bo wczorajsza podróż ze sfrustrowanym Gordonem trochę mnie wymęczyła.
    Kawa na tutejszej wodzie jakby smaczniejsza.
    Szykujący się event może nawet zrobię w ramach zużywania kuponów na maszyny. A może nie, bo i po co właściwie.
    Tajemniczości nie kupię, ani obecnych, ani przyszłych.
    Widzę, że Gretka się wreszcie objawiła... ech, jednak kontaktu z paroma osobami z wątku będzie mi brakowało.
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :) Pytanie mam-nie można sobie tak po prostu pogadać? o_O Do wykładów są aule a do kazań kościoły.Myślałam,może naiwnie,że tu można pogadać o wszystkim.Ale widać w błędzie byłam.Mam taką zasadę,że jak coś mnie nie interesuje,to nie czytam a tym bardziej nie odpowiadam.Jest paru userów,których posty starannie pomijam i jakoś żyję bez większego stresu.:(
     
  19. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzień dobry wszystkim po dłuższej nieobecności.:)
    Gosia- nic dodać nic ująć.BRAWO !!! Bardzo mądra kobieta z Ciebie:inlove:
    Jeszcze parę takich wykładów i kolejne fakultety zdobędę.Tylko,czy ja tego chce?8)
    Dla tych mocno spinających się sugeruje- rozepnijcie agrafki:p
     
  20. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    hejka z rana przy porannej kawie:) i po spacerze z psem, ogórka nie zobaczyłam znaczy normalna jestem o_Oo_Oo_Oo_Oo_O:wuerg::wuerg:xDxD????
    po ostatnim tygodniu pracowym bardzo, ale bardzo w to wątpię xDxDxDxDale w sumie to i tak nie wiadomo co jeszcze jest normalne a co już nie :) ja z Wami ten maraton biegłam i to w czołówce :cry::cry:

    o biznesie mogłabym dużo napisać ale po co, nie temu służy ten wątek i się napatrzyłam na niewypalone biznesy z punktu przytoczonego tu jako przykład biura rachunkowego :sleepy:piszę to tylko ku przestrodze, bo na długi łatwo zapracować, o czym Zuzka wspomniała i słusznie.

    Zuza przeprowadzka przeprowadzką, ale wątek się nigdzie nie wybiera, a Ty gdzie się przeniosłaś w jakiś ładny przyrodniczo zakątek? czy betonowa pustynia:(
    Ania jak już byłaś w tak zacnym miejscu, to trzeba było poczekać na jakieś głosowanie i trochę namieszać :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.