W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Po pół roku wspólnego mieszkania,wynajęliśmy sobie własne :p I od tamtej pory jest wszystko ok a to już 34 lata.
    Pewnie tak ale wiesz dobrze,że akurat na farmie,nic nie jest przewidywalne (oprócz eventów oczywiście)xD
     
  2. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Ja już od dawna prorokuje, że Rafa dopiero we wrześniu, dlatego Greci wierzę.

    U mnie gorąco jak na patelni, nic nikomu się nie chce oprócz zimniutkiego złocistego trunku w dobrym towarzystwie.

    Bry z krzaczorów.
     
  3. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    Teściowe to wieczny temat:D
    na dodatek to nie na Teściowe narzekacie a na Świekry:D
    Teściowa to matka żony a Świekra to matka męża:D
    na swoją Świekrę nie narzekałam bo mieszkała daleko więc nie mogła się wtrącać:D:D a jak już przyjechała lub my pojechaliśmy do niej to można było te kilka dni wytrzymać:D
    co do robótek ręcznych i uszczęśliwiania na siłę to niestety tak bywa....ale podpowiem Wam jak uchronić się przed zbędnymi "nieprzydasiami" ....wystarczy raz na jakiś czas poszukać jakiegoś wzoru i poprosić o wykonanie... i wtedy jedna i druga strona będą zadowolone:)
    jeszcze oczywiście wybrać sobie kolor....
    zawsze znajdzie się coś co sprawi przyjemność, a osoba lubiąca "dziergać" będzie wiedziała co to ma być....
    też teraz robię czapkę (kominiarkę) dla wnusia mojego brata, ale to bratanica mnie o to poprosiła... wybrała kolor, wybrała fason, a że teraz do niej jadę więc jest okazja, żeby sprawdzić czy dobre, czy nie wymaga przeróbek... a głowa tak szybko nie rośnie, więc na zimę będzie dobre a na następną najwyżej zrobię kolejną:D
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lipca 2015
  4. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Cześć wszystkim. :)

    Co u Was? Macie jakieś plany na wakacje? U was też tak gorąco? :oops:
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    poczytałam Was, polajkowałam (dla szybszych lvl xD) ale na końcu mi ręce opadły:sleepy:8)
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    oby tylko rece...bylas u mnie ? ja sie u Zetki schowalam pod schodami i nie wynurzam :p;)xDxD:cry::cry:
     
  7. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Kiwając ze smutkiem głową nad własną głupotą stwierdzam, że cieszę się na myśl o kolorowaniu gęsi. I na myśl o nowej zagrodzie też. Cóż ja poradzę na to, że lubię:cry:

    A tak swoją drogą zauważyliście, że zmienność pór roku przynosi ze sobą rozmaite klęski? Chodniki zamienione w ślizgawki zimą, nie kończące się szarugi jesienią, nudzącą się dzieciarnię latem... Zgadulę towarzystwo opanowało. Nie ma tam już czego szukać:cry:xD
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zetka wie co robixD widziałaś mój kącik:inlove:
    taki świeżutki :D
     
    becia1989 i ankagdw lubią to.
  9. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Którego roku ??xD:cry:xD.




    Zgadula od kilku tygodni jest niesamowita , nie ma tam praktycznie po co zaglądać.
    Ogólnie OFF poza rybkami ;) dość nudnawy ostatnio.
    Wakacje.
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    widzialam :D mi to Zła do sufitu butelek nakladla xD:cry::cry: to u mnie mozemy pic a u Ciebie trzezwiec xD:cry::cry:
    nawet bardzo nudnawy... :sleepy: malo zagladalam ale niewiele stratna jestem i o dziwo caly czas na biezaco xD:p:cry:
    czesc sasiad ;)
     
  11. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    No tak, wakacje...
    mi się wydaje, że lipiec będzie ubogi w eventy i promocje... zobaczcie tylko, ile jest pustych kratek w kalendarzu.
     
    ma-ter lubi to.
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Teraz nie piję .... za gorąco, najwyżej koktajl truskawkowy:)
    ale wieczorem:inlove::music:
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    maskitiery na forum by sie zdaly nie uwazasz? :p;) przeczekam fale uderzeniowa i wyglancuje chalupe przed przyjsciem tesciowej :sleepy::wuerg:xD:cry:
     
  14. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Muchobijki tez;)

    W koncu jakies chmury przyszly i deszczyk sobie kapie:D i wiaterek wieje:music:
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mówisz-masz :D [​IMG]
     
  16. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Dziekuje, na Ciebie zawsze mozna liczyc;):inlove:xD
     
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    Ale dzisiaj w pracy armagedon miałam, chyba wszystkich możliwych techników zwołali mi :p

    Jak wyszłam w końcu stamtąd to do busa to już na czworaka się czołgałam. Nie mam siły ruszać ręką, a nóg to normalnie nie czuje.


    Hahah w ogóle przed chwilą piesek poczęstował się sam swoją przekąską, normalnie nie rusza, wie gdzie leży, to sobie z półeczki ściągnęła.



    Idę patrzeć na poradnik, może coś zrozumiem z niego 8)
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Rafal ciezko znalesc gdziekolwiek jakies info;) to i dziwaczki pisza w naszej;)
     
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nic dziwnego, BP ostatnio jak już coś wypuszcza to grafiki, co do informacji to coraz ciężej z tym..
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Agatko zgadza sie..wiekszosc dobrych prorokow nie ma zadnych info na temat eventow ktore,beda w tym miesiacu a tym bardziej to co moze sie zdarzyc w sierpniu ;) z siewnych eventow to najblizszy to wegierski wedlug kalendarza 2 dni ma trwac,troche to dziwne ze tak krotko a moze nie do konca ,krotki byl tez szwajcarski bo 4 dni wiec wegierski jeszcze krotszy bo wakacje wiec damy cos na luziku ..dla samej zasady jakies eventy musza przeciez byc;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.