W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    to juz kiedys pisalas, ze niewymowne od babci dostalasxDxD:cry: czad;)
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No czad xD Teraz by się przydały :p Jest OO do eventu i misji z gęśmi
     
  3. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Za to moja ,,mamuśka".Nooooooooo tutaj to dopiero extra liga.
    Wszyscy,źli,głupi i nieradzący sobie.Oczywiście bez jej doświadczenia życiowego i mądrych rad udzielanych hurtem na prawo i lewo byśmy dawno zginęli.Ona sam cud,miód i maliny i nie wie dlaczego wszyscy na nia warczą,obrażają sie i unikają jak ognia.Tyle niesprawiedliwosci i krzywd od życia i ludzi doznała za tyle poświecenia i serca.Zięciu obrywał mało bo ja na pierwszej linii byłam.Obecny maz nie rozumiał o czym mowie do pierwszego spotkania.Zrozumiał i tydzień do siebie dochodził.Tak się bardzo starała ze już prawie nikt z nią nie rozmawia a cala reszta rodziny dalej w bardzo dobrych relacjach.W pewnym momencie musieliśmy powiedzieć stop.Ja jestem zupełnie inna chyba ze strachu ze mogę być taka sama jak ona
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O, gęsi...? Aha, znowu to samo xD
    Ta gra jest tak niesamowicie urozmaicona, że normalnie można zdechnąć z radości 8)
    Te nowości, w których zmienia się tylko nazwa, to mój zdecydowany faworyt xD
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    jestes :inlove:sowe wyslalam..:p
    no szalenstwo ... nagrody tak malo przewidywalne ,ze :wuerg: chyba sobie z 10 pakietow kupie xD:cry::cry:
     
  6. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Zuza, chyba widac po tym watku, ze zdechlismy;) pytanie tylko czy z radosci8)
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ale sobie ponarzekamy a każdy i tak gęsi pohoduje ;) Mam 290 SP,to z zakupem pakietów poczekam.Kurcze,hodowlane z BB,to jedyne,co mi się w tej grze bardzo podoba. :p Resztę po prostu robię,bo robię,żeby nie odstawać w tyle.;)
    Cześć Zuzka :)
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a ja mam cale 123 sztuki paszy jeszcze troszke ze spoldzielni sie sciagnie,kasy nie mam po ostatnim bb nie moge sie podniesc powyzej 7 mln...wszystko z targu wrocilo-WSZYSTKO! wiec oszczedze sobie wydatkow bo mam cala stodole zapchana rozowymi darmozjadami i pozytku z nich nie ma ZADNEGO! poklonuje do misji z ktorej tez pare pasz wpadnie.stopuje z gra ,bo robi sie monotonna..malo tego ryby mnie zezloscily niemozebnie...znaczy sie ostatni event..co to ma byc wogole?wyrownywanie szans? swiezy gracz przypuscmy z 50-60 poziomem ma wszystkie itemy a ja pod koniec 95 lvlu po ponad 3 latach gry nie moge wylowic wszystkich itemow i pnacze mam rozgrzebane-.-jeszcze jak na gt zblokuja to bedzie fantastycznie..-.-wyrownywania szans sie zachcialo komus>:(chromole taki interes-.-focha mam na ich floreny i tyle.co miesiac 2-3-4 drzewa nowe ,plus nowy darmozjad ..a po ciula mi te skarby-wpadna i tak kiedys za darmoche..a jak nie to sie rozowego tałatajstwa pozbede i zdobede na gt i kropka .nikt mnie nie zmusi do zakupow poki taka nuda bedzie.rafy dalej nie ma ,anakondy mi zdychaja w stodole ,dzemy kisna ,280 zb na koncie sie marnuje.nie to nie -łaski bez >:(
     
  9. Alairë

    Alairë Generał forum

    Cześć,
    o, kto to się pojawił :D, cześć Zuza

    O teściowych mowa... Temat rzeka ;)
    U mnie też nie różowo, bywało ostro, nie powiem... A przecież jej synuś to taki skarb, że też musiał trafić na takiego koczkodana :p...
    Teraz ze zdrowiem podupadła nieco, więc odpuściła swe jakże cenne rady i pouczenia.
    Niestety rodzaj pseudo humoru, który prezentuje nadal mnie drażni, ale znalazłam sposób. Jednym uchem wpuszczam, a drugim natychmiast mi wylatuje. Dawniej od razu byłaby draka, ale już odpuszczam. Już się do mnie nie wypuszcza z tekstami typu, że mam taką gnuśną minę i może by mi młotkiem wyraz twarzy poprawić... o_O
    To samo tyczy się opisu chorób, samopoczucia, wizyt u lekarzy...które z uporem maniaka serwuje mi przy każdym spotkaniu. Wysłucham, tzn. tak to wygląda, że i głową pokiwam i od czasu do czasu coś tam wtrącę w stylu - oooo, tak, naprawdę? A myślami jestem zupełnie gdzie indziej. No bo ileż można tego wysłuchiwać, nie ma chyba gorszej rzeczy -.- Żal mi jej trochę w sumie, bo sama została, a niech się kobiecina wygada... ;)
    Jednego czego teraz nie mogę ścierpieć, to lawiny narzekania... Na wszystko...Normalnie ręce opadają...
    Najgorsze jest jak dostanie prezent. Zawsze jest wtedy tyrada, że już nic nie potrzebuje, po co wydawaliśmy pieniądze, a to przecież na pewno drogie było, a poza tym, to już długo nie pożyje, więc szkoda... No sama rozkosz po prostu. Ja się już do tego przyzwyczaiłam, choć boli mnie to, bo lubię dawać, a tu taka gadka. Natomiast przykro jak to samo mówi mojej córce...
    No ale jest jaka jest, nie zmieni się już, więc nie pozostało mi nic innego jak zaakceptować ze wszystkimi plusami i minusami. Nauczyłam się z nią postępować i relacje mamy poprawne :p.
    A dla wnusi jest cud, miód i orzeszki:D, gwiazdkę z nieba by dała gdyby mogła.
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Czesc "koczkodanku":DxDxD:cry::cry: sie prawie poplakalam..:pxD:cry::cry: moja tez narzeka niemozebnie...i zawsze 3 ćwierci do śmierci ma... ledwo zywa...a synus -boska postac-ideal chodzacy :music:xDxD:cry::cry:i tak chudnie na moim wikcie biedaczyna ..:D
     
  11. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Moze przy BB pojda, wtedy jest wiekszy ruch w hodowlanych:oops:

    Tak popatrzylam na evencik i chyba go odpuszcze, weny brak.
    Troche jakis miksow porobie, ale tez bez szalu.
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To chyba takie letnie"zmęczenie materiału" ;)
     
  13. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Bardzo mozliwe;)
    Ale sama tez bede walizki szykowac, wiec nawet dobrze sie sklada, ze nagrody ze sredniej polki, szkoda ich nie bedzie;)
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A do kiedy urlopujesz?Żebym,jako porzucona żono/mąż na rafę przypadkiem nie musiała sama...:p
     
  15. Alairë

    Alairë Generał forum

    Troszkę chyba zmęczenie nas dopada, bo jakby na to nie spojrzeć to serwują nam ciągle jedno i to samo, w różnych odsłonach :eek:.
    Zrobię ten pokaz, czy jak mu tam, a do stałej misji to jak zwykle kiedyś tam się doczłapię do max. 7/8 poziomu, bo dalej mi się niestety klonowanie zacina :p...
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    U mnie też :p A nawet,jak się coś trafi,to szkoda do misji...;)
     
  17. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Jade tylko na tydzien, bo na nastepny szwagier z rodzina sie zamowil. Mam nadzieje, ze rafa nie przyplynie w tym czasie, bo klops bedzie i wtedy na pewno juz zdechne ze smutku i zalu wielkiego;)
    Lapka co prawda bede miala ze soba, ale na farme to tylko z doskoku planuje wchodzic, WS pozbierac i prezenty wyslac:)
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To i na pocztę zaglądaj na wszelki wypadek ;) Chociaż wydaje mi się,ze nie ma co w wakacje na Rafę liczyć-o ile w ogóle xD
     
  19. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Sowa jest taka mila, ze na drogowskazie siedzi, wiec trudno jej nie zobaczyc;)

    Gretka mowila, ze rafa sie oddalila od nas i ja Jej wierze. Wiec chyba nie ma co sie stresowac, ze ja dadza w trakcie wakacji.
     
  20. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ja teściowej już nie mam ( odeszła ), ale nie narzekałam.
    Kilka występów zrobiła, które odpowiednio skomentowałam i potem był spokój.
    Żadnego wtrącania, żadnych rad już nie było. Nie wiem czy spowodowała to siła argumentów, czy argument siłyxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.