W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Łoj nie płakaj :( Jakieś czary by trzeba było nad Twoją farmą odprawić o_O Ja się nie martwię ani nie przejmuję-co wypada,to biorę ;) 6 skrzynek XXL teraz dostałam,przydadzą się-i w ogóle już nie celuję.xD Eventy,to taki miły przerywnik w pracy codziennej.:p
     
  2. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Nie będę płakać , duża dziewczynka jestem ..:) Ale czarnego kota trzeba , aby moją farmę odczarować - posiadam tylko chomika :p..no ja bym się ucieszyła z byle czego w tym evencie , ale jak dotąd dostałam skarpety ( chyba 2) , naklejkę :wuerg:. jakieś marne PD i 2 sadzonki - z których pewnie znów morwy wyjdą , więc niech siedzą w pasku ..;)xDxD
     
    bacowa70, zagma oraz gosiagosia60 lubią to.
  3. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    No nie wiem bo już raz na takim byliśmy i nie dało się ani siedzieć ani tym bardziej tańczyć ;)
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja to nerwy mam,jak dostaję TS-y,bo na co dzień nic nie potrzebuję dziwnego,wiec wszystko w pasku siedzi i się marnuje xD A poza tym,nie mam cierpliwości,żeby z jednej czy dwóch zagród zwierza do misji hodować -.-
     
    gretag i bacowa70 lubią to.
  5. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    no ja też mam nerwa na TS-y , i tak nie dostanę tego czego nie mam ..a do misji to wszystko kupiłam ..dziobaki , żółwie , kiwi, żaby - no wszystko ..a dopiero w czasie G&T kiwi zdobyłam :D..ale stoją na honorowym miejscu ..dziobaki i żółwia bym chciała ale na chcicy się skończy - tak jak zawsze ..byle do następnego G&T i odblokowania "nowości"..xDxD
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja na przedostatnim GT dostałam,co potrzebowałam z zagród.Na ostatnim obłowiłam się w itemy na wyspę.To jak teraz dadzą GT zupełnie już pomysłu nie mam,co by tu szukać :(
     
  7. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    itemy na wyspę wymieniać na te co więcej TPD dają ;)..mnie brakuje 4 nowych drzew - o ile jarząb domowy i baobab można nazwać nowym drzewem :oops:..tych co ostatnio dali ( durne nazwy to nie pamiętam ) i 2 zagród ...zanim dają G&T to lista hooooooooo a może i dłuższa ..:)
     
  8. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    To zupelnie jak ja;)
    Nowosci w ts'ach mnie omijaja, cale szczescie, ze GT jest, to wtedy uzupelniam braki;)

    W poprzednim evencie to nawet jednej perfumerii nie ustrzelilam, a to co dostalam to placz i zgrzytanie zebow
    Teraz tez nie lepiej, jak tpd to jakies marne typu 30 tysi, to nawet na waciki nie starczy:cry:xD:cry: ten kombajn troche sprawe uratowal:p

    Nie mieszkamy w Pl i dlatego dzieci w szkolnych murach jeszcze siedza, a najgorsze jest to, ze teraz rabia test za testem i jak tu sie uczyc, jak mozg sie lasuje;) Ide basen pompowac, bo lekcje w koncu zrobione, niech choc troche przyjemnosci maja:D

    edit: z krow zwyklych ladnie piorami sypneloo_OxD, a ja myslalam, ze ich siersc do niczego sie nie nadajexDxDxD
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    :D:D:D Takie cuda,to tylko na farmie ;) Z pierzastych nie lecą a z sierściastych owszem xD:cry:xD To kiedy u Was dzieciaczki mają wakacje?
     
  10. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    To zalezy w ktorej szkole;) W liceum od 9 a w podstawowce od 15 lipca, ale zabieram je wczesniej, bo do Rodzicow jade. Bedzie wesolo:music:xD
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    :inlove::inlove::inlove::inlove: Kupiłam se Żwawą pszczółkę i pykłam lvl na farmie i następny na wyspie (w zupkę ją wsadziłam) :music::music::music:I mam 1431 SN :music::music::music::music: Czekam z rybkami na pnącze.xD No chyba,ze jakieś robale rano wylecą ;)
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Hej witam wszystkich:)
    Gosia gratki, ile to jedna żwawa może dać szczęścia;)xDxD
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dziękuję :) Ale mi się ręka trzęsła na targu :D Prawie 16 mln pooooszło :cry:
     
  14. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Gratki Gosia:D
    W ostatnim BB tez tak zrobilam, tylko moja kosztowala 20 mln:cry:
    Teraz bede zbierac na swinke lub krowke- w zaleznosci ktora tansza sie trafi:p
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Świnkę już wsadziłam do zupy,bo mi się zrobiła na którymś BB.:D Teraz chcę się przyłożyć do krowy-może się uda pokolorować :p
     
  16. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    U mnie prosiaki przeskakuja tylko do latajacej, tak samo mam z innymi- nic powyzej nie wychodzi. Ale ze rozowe niezle stoja na targu, wiec na nich zarabiam, a kupuje te najwyzsze.
     
    gretag i gosiagosia60 lubią to.
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No mi się ta świnka jak ślepej kurze ziarno trafiła :D Od początku gry jedyny,najwyższy zwierzak :p A nie,sorki,jeszcze te kukuły w peruce 2 miałam :D
     
    .Basia410., gretag oraz zagma lubią to.
  18. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Najwyzsze to tylko na targu ogladam. Ale nie ma co narzekac, slot Blazersa sie sprawdza, a co nie wyskoczy to mozna kupic:pxD
     
    gretag, gosiagosia60 oraz bacowa70 lubią to.
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    U mnie zupa zakończona na złotych i pewnie jeszcze długo tak będzie.
    Zobaczcie jakie upały przed nami a ja już po urlopie-.-xDxD
    Zachciało nam się bigosu z mieszanej kapusty, młodej z kiszoną - duszę mięsko i siedzę na farmie, jak poczułam zapach z kuchni to juz wszystko wiedziałam8) i biegiem ale uratowałam:D:inlove:
     
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.