W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Bo wykupiłam już kilkadziesiąt ofert :)
     
    becia1989 i ma-ter lubią to.
  2. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    a w spółdzielni też kupiłaś....są tańsze niż na targu:D
     
    MaDzo i AgiFarm83 lubią to.
  3. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Tak, ale tam można kupić tylko 100, a ja potrzebowałam kilka tysięcy.
     
    ma-ter lubi to.
  4. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    ale systematycznie kupowanie w spółdzielni pozwala uzbierać większą ilość:D
    wiele roślinek kupuję w spółdzielni a czasem okazuje się, że jak ceny skaczą w górę, można całkiem dobrze zarobić:D
     
  5. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Pewnie tak, ale mnie kilka dni temu naszło na naleśniki, zużyłam cały zapas ze stodoły i musiałam udać się na targ. Wcześniej robiłam smoothie. Skończył się towar i przerzuciłam się na naleśniki. Jakoś trzeba wbijać poziomy na Bahamie :)
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :) Dopiero teraz mam czas na kawę,to przyszłam się przywitać.nie lubię czekać na 14-tą,bo mi zwierzynka w zagrodach ryczy i cały jeden zbiór TPD przepada -.- Ciekawa tych rybek jestem strasznie.Dzięki za skrzyneczki ale od przedwczoraj nie wypadł ani z nich,ani z niczego nawet jeden trybik :( A mam ich tylko 386,więc se za wiele nie powędkuje :cry:Mam co prawda jeszcze w s-pni jakieś skrzynki ale czy tam będą,to tylko BP wie ;)
     
  7. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Mi do tej pory ze skrzynek prezentowych wypadl jeden trybik-.-, w skrzynkach w sp-ni znalazlam 128) Gosia otwieraj, moze Tobie wiecej wypadnie;)
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Poczekam aż się event zacznie ;)
     
  9. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Jak tam były trybiki, to już ich nie ma ;)xD Zapewne znajdziesz je w skrzynkach z wyprzedaży xD
    Dobrze, że u mnie w stodole 1330 szt. Może uda mi się trochę połowić:p
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No nieee...Nie zamierzam iść na wyprzedaż :p Tyle połowię na ile mi wystarczy trybików.
     
  11. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    ciekawe ile x-ow bedzie przed L w czasie wyprzedazy skrzynek;)xDxD:cry:
     
  12. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Na żadne wyprzedaże skrzynek się nie wybieram.Czekać na ewent też nie lubię.Zwierzaczki mają puste korytka:cry:
    Ciekawi mnie jak te wypadajki będą lecieć.
     
  13. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Myślę, że z trybikami nie będzie problemu. Gorzej z piórkami. Nie mam miejsca na zagrody. Do dyspozycji zostało tylko 1,5 łąki, więc może być kiepsko z wypadajkami.
    Jest info. XXL - 45 florków, a XL - 10 florków.
     
  14. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Hmm, ale te skrzynki to chyba normalna oferta w sklepie? Na wyprzedazy przed L sa 3 lub 4 X8), wiec licze na to, ze teraz te skrzynki beda wieksze;)xDxD
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    W zapomnianej misji z guano wydrapałam 28 trybików :p I mam 8 skrzynek-wąśy i gary- i 2 od królików w pasku.To wszystko musi wystarczyć.
     
  16. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    A u mnie ze skrzynkami wygląda tak:
    6 XL z wąsów,
    3 XL z garów,
    3 XXL z biżuterii,
    2 XXL z Magicznej wędrówki
    2 XXL z Tour the farma II

    Jeszcze mam parę misji z bahamy ale tam nie mam wszystkiego odblokowanego.
     
  17. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    No widzisz, nawet nie zwracam na nie uwagi;) W poradniku eventowym napisali tylko o XXL i XL. Ale i tak nie kupię, choćby były po 1 FL.
     
    ma-ter, zagma oraz gosiagosia60 lubią to.
  18. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Tak sobie mysle, ze BP nie przejdzie obojetnie obok takiej okazji i w koncu da wyprzedaz8)
    Ja tez zadnych skrzynek nie zamierzam kupowac, tylko tak dywaguje;)
     
  19. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    A już myślałam, że czaisz się na skrzyneczki ;) My tu gadu gadu, a czasami polecimy jako pierwsze do sklepu, bo tak bardzo spodoba się nam łowienie rybek xD
     
  20. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Mysle, ze ceny ostudza moje zapedy. Poza tym mam wprawe w windows shopping (po polsku to pewnie lizanie szyby wystawowej glodnym wzrokiemxDxDxD)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.