W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Nie lubię upałów, ale wszystkim, którzy idą na urlop życzę ładnej pogody. Tobie również :)
    Ja muszę jeszcze ten tydzień przetrzymać w ciasnym, dusznym pokoiku, a od przyszłego tygodnia idę na zastępstwo do klimatyzowanego sekretariatu:p
    A urlop dopiero od 10 sierpnia. -.- Tylko planów wyjazdowych, chęci i siły brak:(
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A ja już się obawiam tych upałów, bo w pracy już mam gorąco, że co chwile łażę do automatu po zimną wodę. Niby klimatyzacja jest, ale to raz na jakiś czas z góry polewa wodą :p
     
  3. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    Justyś :inlove: raz jeszcze Witaj słonko :inlove: miło było pogadać chwilkę ;)
    lecę na kolację :music:
     
  4. Majowe

    Majowe Baron forum

    A dziękuję bardzo :) Pierwszy tydzień spędzimy w domku, ale jeziorko mam 10 min busem albo 20 rowerem, więc podejrzewwam, że dziecku się nie wymigam... A nad wodą chłodniej :) Drugi tydzień nad polskim morzem - Międzywodzie :inlove:

    Też mam w pracy gorąco - niby hala wielka, ale góra z blachy i szkła i jest mega duchota, a jak włącza klime to straszny hałas, aż głowa boli :(
     
  5. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Obiad o 13, to kto by tam chcial frytki i pizze o 15;)xD
    Ciasto czekoladowe na stol, do tego cos slodkiego do picia i heja8)
    Tym razem zrobilam dodatkowo mufiny serowe z szynka, ale skusili sie tylko rodzice, w przyszlym roku sobie odpuszcze takie strarania;)

    Tez zignorowalam uroczyscie. Jak maja wpasc to i z darmowych to zrobia.
     
  6. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    JAAAAAAAAAAAAAA zwlaszcza fryteczki.... to już wiesz,kogo nie zapraszać xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD
    ale impreza się udała? Młody zadowolony?
     
  7. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    A frytki z piekarnika jesz (domowe oczywiscie, nie ze sklepu)? Bo frytkownicy nie mam, a na oleju w garnku to jakos tak... zapalu nie mam, zeby smazyc:p
    Impreza sie udala, jak zwykle. Goscie dopisali, wybawili sie za wszystkie czasy:D Dzieciaki padly jak muchy zaraz po kapieli;)xD Syn nawet sily juz nie mial, zeby nowe skarby poogladac spokojnie.
     
  8. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    najważniejsze, że solenizant szczęśliwy xDxDxDuściskaj Go ode mnie, bo buziaki nie przejdą u dużego faceta xD:cry::cry:
    frytkownicy też nie mam:) kocham zdrowe frytki z MC donalda, a w domu domowe w garnku smażę:) a i tak przytyć nie mogę :(
     
    Ostatnie edytowanie: 28 czerwca 2015
  9. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    To ja odwrotnie- wystarczy, ze na frytki spojrze i spodnie sie nie zapinaja8)xD:cry:
    Dlatego robie w piekarniku, w smaku fajne i malo tluszczu wymagaja.

    Dobrej nocy Wszystkim

    Bry
    Co tu tak cicho? Kawe w samotnosci trzeba pic8)
    Na rozpoczecie letniego cos przynioslam:
    [​IMG]

    i jeszcze maly dowcip:
    Łowi rybak ryby, ale nie chcą brać. Siedzi tak mocząc sobie kija przez pięć godzin głodny, niewyspany i mokry, bo tu jeszcze deszcz zaczął padać i w końcu powiada:
    - Kurczaczki!!! Jakbym nie wiedział, że to uspokaja nerwy, to bym to wszystko rzucił w cholerę!
     
    Ostatnie edytowanie: 29 czerwca 2015
  10. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    Witam i na kawkę się wpraszam:D

    też na frytki mam odruch Pawłowa:D na sam widok robię się głodna....nie zależnie kiedy się objadłam:D
    a już po 2h od obiadu to sporo by się zmieściło:D

    a ten dowcip o rybkach to dla tych co puszczają mężów samych????xDxDxDxDxDxDxDxD
     
  11. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Kawa lepiej smakuje w towarzystwie:music:, milo, ze przyszlas;)

    Obrazek jak obrazek, nie trudno sobie wyobrazic odwrotna sytuacje;)xDxDxD Moze powinnam wrocic do lowienia w jakims fajnym towarzystwie:p
     
  12. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Bry przy kawusi :)

    TS-y nawet udane. Trochę XXL wpadło (klony palmowe i wianowłostki też), 2 achachy, jarząb domowy :D Tylko rokitnika brakuje do kolekcji. Sam kiedyś wpadnie do mnie ;)

    Ciekawa jestem dzisiejszego eventu.

    Obym nie miała tak jak ten po prawej xD
    [​IMG]

    Powystawiałam wczoraj zagrody z TS z czasem powyżej 20h, może coś z nich wyleci :p
    Buszując w pasku znalazłam 2 TS-y i wyszły z nich orły i czerwone kameleony:)
     
  13. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzień dobry wszystkim:)
    A nie mówiłam ze rybach jest fajniexD.Patrząc na obrazek wróciły wspomnienia,wspomnienia,fajne wspomnienia ehhhhhh;):p:inlove:
     
  14. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    a ja jeszcze z innej beczki....czy wraca Wam obornik o ile nie sprzeda się na targu??
     
    becia1989 i .Basia410. lubią to.
  15. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    A Tobie nie wraca?
    Ja nie sprzedaje, wiec nie wiem
     
    becia1989 lubi to.
  16. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Jeżeli jest miejsce w oborniku, to powinien wracać:
    Naprawa błędów
    A nie dopisuje u Ciebie? ...... może miałaś pełny zbiornik i nie dopisało.
     
    becia1989 i .Basia410. lubią to.
  17. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Nie wiem, bo nie sprzedawałam go w ostatnim czasie.
    Teraz poluję na truskawki od samego rana. Zachciało mi się naleśników :p
     
    becia1989, ma-ter oraz zagma lubią to.
  18. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    wraca tylko do pojemności 100szt, a obornik mam na 300


    naleśników farmowych czy w realu???
     
    .Basia410. i AgiFarm83 lubią to.
  19. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Farmowych xD Raczej truskawki z targu do prawdziwych naleśników nie byłyby mi potrzebne ;)
    Ale w realu też bym sobie zjadła :p Mniam :inlove:

    Eeee, nie napisałam, że poluję na targu nr 13 na truskawki xD:cry:xD Sorry xD
     
  20. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    cos malo ofert truskawek na naszym targu;) wszyscy nalesniki na obiad robia?:pxD
     
    becia1989, MaDzo oraz ma-ter lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.