W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ross2

    ross2 Komandor forum

    Ania Ty masz spotkanie za soba a ja przed soba :inlove:Jestem spakowana i gotowa do drogi :inlove:
     
  2. Alairë

    Alairë Generał forum

    Aniu - fajnie było, że w ogóle nam się udało poznać. Jesteś super kobitka :D, a Kubuś wymiata ;). Oczywiście wiedziałam, że tak będzie i przypomniałam sobie jadąc już w tramwaju nazwę najstarszej części Wrocławia, którą pamiętam... Ostrów Tumski xD Wiedziałam, że na T :p...
     
  3. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    tego typu braki zapisu już kiedyś bywały:(
    farma posprzątana, przejście na drugą stronę, powrót....a tu zong... nic nie zebrane nic nie wysiane:cry::cry::cry:>:(
    więc już od dawna po zebraniu wszystkiego "przechodzę" przez wszystkie pola w celu sprawdzenia czy wszystko ok...
     
  4. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Moze faktycznie szybkie wylogowanie powoduje kokosa niezapisanie. Trzeba zatem ostroznie i czekac na tablice. Aczkolwiek nie powinno sie zdarzyc, ze jakas osoba go nie " otwarla", kiedy otworzyla, hihi.
     
    becia1989, gosiagosia60 oraz ross2 lubią to.
  5. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    oj prawda,że czas ucieka za szybko :sleepy:dużo za szybko, już myślę , o tym,że Wrocław tak daleko :cry:a jeszcze tyle,rzeczy do obgadania:) telefon to nie to co żywe spotkanie:)ciapy jesteśmy,że tyle lat nam uciekło -.- ale może wrócisz do Krakowa :D:D bo go polubiłaś :Ducałuj dzieciaki
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ross to udanej podrozy:inlove::music:
    hahahaha xD:cry: no to faktycznie "dzielnica" :cry:xD:cry::cry: a Kuba juz spi jak suseł opowiedzial tacie przez telefon co widzial i co robil :p natancowal sie w rynku to juz w tramwaju przysypial ;) a w domu szybkie mycie i do wyrka .a wogole to mnie przepraszal bardzo ,ze sie zsikal jak smok ogniel "rozbuchał" o_O mowi :mamusiu Bubus psieplasia za siusiu :inlove: :p
    A Natala chora jak sto piedziesiat za to ...goraczka wrocila wieczorem ...mam nadzieje ze do piatku-soboty wydobrzeje :eek:


    Mama byla dzisiaj w mieszkanku moim i wywalili z ojcem dywan bo ani razu przez rok nie odkurzany bo gosc spalil silnik w odkurzaczu o_O:mad: mole byly :oops: :wuerg::cry::cry:a to cholerstwo ciezko wytępic :sleepy:
    rura w toalecie urwana i trzeba hydraulika sprowadzic o reszcie nie zanudzam ale szkod jest o wiele wiecej niz na pierwszy rzut oka po odbiorze :cry::cry:gnoj jeden przebrzydły >:(-.-
     
  7. haft61

    haft61 Fanatyk forum

    no to ci współczuje takiego lokatora
    wzisć tylko mu te mole do walizki spakować lub paczki i wyslac za nim
     
  8. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Ania póki Was nie ma, to niech Mama porządnie raidem spsika całe mieszkanie, wiem 30 m, ale ze 2 niech wypsika, zamknie okna, spsika i ucieka, ale tak za szafkami, wszędzie gdzie da radę, to da rade molom:) i tak niech sobie to posiedzi ze 2 dni, a potem wietrzenie, remont i tak musisz robić, a póki Was nie ma i większość rzeczy do kosza idzie :wuerg:, to przynajmniej robali się pozbędziesz :mad:
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    mole ,pety , wypalony petami dywan, kupe brudu,wykalaczek ,butelek,patyczkow do uszu i cholera wie czego jeszcze mu napchac do walizy -.-
    Aziku matka mowi ze karaluchow jeszcze tylko tam brakuje do kompletnej rozpaczy.. :sleepy:tego bym nie przeszla ...zostalabym chyba w Krakowie xD:cry::cry:
     
  10. haft61

    haft61 Fanatyk forum

    w koperte sie nie zmiesci to wszystko, a w walisie bedzie sie miętosiło
    i po tym wszystkim bedzie miała misz masz
     
    becia1989, gosiagosia60 oraz ross2 lubią to.
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    moja babunia to sie w grobie przewraca chyba :cry::cry:
     
  12. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    to zostawaj:) znam parę osób, które się ucieszą :DxDxD
    dobrze,że karaluszków, nie masz, ale ja z tymi molami i raidem poważnie mówię:) jest taki na owady latające,koleżanka się w ten sposób pozbyła, latających przyjaciół:) mieszkanie po babci z futrami -.-itp stwierdziła raz kozie śmierć, inne specyfiki nie pomagały, poleciała kupiła chyba ze 4 rajdy na 48 m,futra i inne drogocenności na śmietnik i dawaj porządeczki, nic nie pomogło więc w akcie desperacji te raidy kupiła, różne rodzaje,zamknęła okna, użyła spreyu, w ilościach przekraczających wszystkie normy, zamknęła mieszkanie na 3 dni, potem wietrzyła :cry::cry:parę dni,ale po molach wszelki ślad zaginął :D
    ale facet jest menda, miałam napisać świnia, ale nie uchodzi zwierzaków obrażać
     
    Ostatnie edytowanie: 22 czerwca 2015
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahahahaa no fakt nie uchodzi xD
     
  14. Alairë

    Alairë Generał forum

    O Matko kochana, co za paskudnik śmierdziel i paparuch jakiś Ci się Aniu trafił :wuerg:
    Jego by spryskać tym raidem, a potem odwszawić, odrobaczyć i zdezynfekować xD
    Istniałaby szansa, że bez lokatorów do nowego lokum zawita :p, bo zapewne wynajmować będzie nadal -.-. Współczuję z góry przyszłym wynajmującym ;).
    No, ale tak to jest, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi... :music:
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    taaa czesc wyposazenia sobie od nas zajumal na nowe lokum -.-
     
  16. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    No to masz niezły sajgon i rozumie ,ze płakać się chce.Ja tak z ciekawości zapytam,nikt z Twojej rodziny ani razu przez rok nie poszedł zobaczyć jak mieszkanie wygląda? Pytam bo człowiek w swej naiwności ludziom ufa a z tym zaufaniem to niestety rożnie bywa.Niestety
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ano wlasnie byl moj ojciec ze 2 x moze... na poczatku maja mama cos tam zawozila.ale moj ojciec to nie dosc ze slepy jak kret to jakos chyba uwagi nie zwrocil .. dopiero w pustym mieszkaniu jak mama tam poszla to potwierdzil ze faktycznie sajgon ..o_Otez byl tam stosunkowo dawno..no i wpadl miesiac temu dac wypowiedzenie ale nie wchodzil dalej bo sie gdzies spieszyl..i tak wlasnie to wyglada... facio placil regularnie to wiesz... ja tez bym nie chciala zeby mi wlasciciele po chalupie lazili ..ale widac to wskazane jednak .
     
  18. Oj ja też współczuję takiego lokatora, my jak wynajmowaliśmy mieszkanie to w umowie napisaliśmy że odbiór czynszu będzie odbywał się osobiście nie na konto, więc co miesiąc wpadaliśmy i zawsze jakiś tam obrazek mięliśmy. Pierwszymi lokatorami była parka młodych ludzi i było i było ok, drugim razem mieszkanie było po kapitalnym remoncie wyposażone w nowy sprzęt i meble też para młodych z psem husky, nie mięliśmy sumienia im odmówić ale byliśmy pełni obaw. Okazało się że młodzi ludzie potrafią też być odpowiedzialni a pieski ułożone. Pies zostawał na pół dnia sam w domu ale żadnej szkody nie wyrządził. A mieszkanie zdane po roku w takim stanie jak je oddaliśmy. :)
    Pozdrawiam oczekujących :)
     
  19. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    witam w deszczowy poranek lata:cry::cry:
    pogoda wyjątkowo nie letnia....no ale deszcz potrzebny więc mówi się trudno i wchodzi w gumiaki:D
    mam pytanko....czy ja coś przegapiłam, czy to przypadek, że na targu braki pszenicy, prosa i owsa????
    na moim targu pszenicy 20 ofert i to po 26SG...nic tylko siać i handlować, ale jeżeli czas gromadzić to dajcie znać:D


    z wynajmowaniem to niestety tak jest....Ania powinna się cieszyć, że nie musi wzywać firmy eksmitującej....bo mojej siostrze tak się przytrafiło....mieszkanie po teściowej wynajęli młodemu małżeństwu... po roku chcieli sprzedać więc dali wymówienie, zgodnie z wcześniejszymi umowami miesiąc przed terminem... a młodzi uznali, że to ich nie dotyczy i wcale nie opuścili mieszkania....mało tego jeszcze stwierdzili, że mają małe dziecko i nikt ich na bruk nie wyrzuci....dobrze, że umowa była zgłoszona do skarbówki, bo naprawdę siostra miała by problemy z pozbyciem się lokatorów...
    a tak to co prawda oparło się o sąd ale lokatorów udało się pozbyć....
     
    Ostatnie edytowanie: 23 czerwca 2015
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Witam.No to macie przejścia z lokatorami,nie zazdroszczę.Maria-u mnie na targu ok,są oferty,więc chyba komuś u Ciebie potrzebne duże ilości-może do pucharów,bo to najtańsze.o_O
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.