W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    miałam w zyciu tylko jednego psa ,ale przepadał za zupa ogórkową ,surową marchewką ( pamiętam ,że mu obierałam ,a on się kładł ,brał w łapki i chrupał ) :) jabłko jedliśmy na spółę ,a jak mu zrobiłam kaszę z jakimś gulaszem ,to tak wylizał ten sos i mięso ,a kaszę zostawiał ,że wyglądała jakby była przepłukana ,bo się aż sypka robiła xD
    nie znosił kaszy ,za to uwielbiał ziemniaki o_O
    a to sunia mojego przyjaciela ,wabi się Dakota :)
    [​IMG]
     
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    swietny!! ogorkowa :cry::cry:xDxD:cry::cry: te zwierzaki to maja pomysly co? xDmojej kolezanki sunia to znowu nie dala obrac ziemniakow az sie trzesla jak surowego ziemniaka widziala tak lubila xD:cry:
     
  3. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    moja sunia Majeczka :inlove: bardzo lubiła warzywa , nawet cebulę liznęła jak miała ochotęxD, uwielbiała gotowaną kapustę i oczywiście przepadała za słodyczami :music:
     
  4. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    rosołem tez nie pogardził ,pomidorowa mogła być ,krupnik nie ,bo kaszy nie lubił ,podchodził tylko ,robił takie pfeeeee i focha walnął ,że go głodzą ,bo krupnik dali ,ale ogórkową to mu musiałam jeszcze dolewać :cry:xDxD:cry:
    ogolnie lubił zupy jeść i takie proste rzeczy ,za mięsem nie przepadał
    czasami to się zastanawiałam czy ten mój pies to nie jest czasem wegetarianin xD
    a paluszki jak wcinał ,tylko musiały być solone ,żadne z makiem czy sezamem :p
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahahahaha :D moj kot sluchaj jak go przed topieniem uratowalam -.- i przyszedl do mnie to odkurzal wszystko z miski, jak mu szczur do miski podchodzil to go odsuwal lapa albo nosem zeby nie uczknal czasami nic,albo sie rozgladal czy szczurek na horyzoncie,jak byl to przyspieszala tempo pochlaniania...a pozniej ...no jak pisalam wyzej...mieso?zapominij,ryba?bleee,jeszcze jak schabiku czy czegos dostanie na sprobowanie to sie otrzepie jakby jej kupe pod nos podsuwali..xD:cry::cry:

    Olenka pozdrowienia to od byłej Tl ?dobrze rozumiem?

    musze wam to pokazac xD:cry::cry:


    zwroccie uwage na koncu na jamnika i pudla :Dakcja zaczyna sie od 34 sek;)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 czerwca 2015
  6. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Co za kapitalny filmik :cry:no leżę normalnie i kwiczę :cry:xDxD:cry:
    jamnik i pudel genialny ,ale ten w lodówce z kurczakiem też boski :cry:xD:cry:
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    zryczałam sie wczoraj jak go ogladalam :cry:xD:cry:
     
  8. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Jamnik rządzi :)

    Pies mojej babci zawsze był pierwszy na działce i zjadał ogórki xD
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Moja sunia zażera się kapustą kiszoną i rzodkiewką-rzodkiewka w każdej ilości..
    A koty wypijają kawę ale tylko z kubków...
    Z filiżanek nie.
    A sąsiad właśnie mnie obdarował 7x10 sztuk s.p.:inlove:
     
  10. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    też kiedyś miałam tylko psy...zawsze znajdy:D
    ostatnio (13 lat temu) córka przytargała do domu kociaka i tak został, później udało mi się uratować jedno kocię wyrzucone pod okno mojej mamy więc mam parkę w domu:D :D:inlove: ale wysterylizowane....i muszę Gosi podpowiedzieć, że nie tylko kociszki do weterynarza ale również chłopaki....bo akurat kocury jak nie wykastrowane to znaczą teren takim fetorem, że po praniu i wietrzeniu nadal śmierdzi....
     
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wiecie, co to jest malibu...?
    Takie z procentami, co to się je pija z mlekiem i lodem.
    Gordon mi właśnie wypił.
    Kocha malibu, o czym ja głupia zapomniałam.
    Wracam spod prysznica, a pies kończy wylizywać to, co mu się ze szklanki wychlapało 8)
    Idę sobie zrobić campari z sokiem pomarańczowym, Gordonowi na złość, bo on tego nie cierpi xD
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Tyle,że mój kocurek w domu nie siedzi,to może fetoru nie będzie :p
    Życz mu smacznego xD
     
  13. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    A co robi jak jest w stanie wskazujacym?8) Czy malibu mu do glowy nie uderza?;)xD
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No jeden kieliszek na taką masę,to pewnie nie poczuł nawet :p A co do BB-jak mi nadal taki fart będzie sprzyjał,jak do tej pory,to niestety panie V,florenków na SP w tym miesiącu nie zakupię -.-
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Kurcze coś mi nie tak wyszło w tym poprzednim poście, dziwne o_O
    Przecież to Gordon się napił, nie ja xD
    Ale w stanie wskazującym to on nie będzie, co to jest ta kropelka malibu dla 70kilowego pieseczka xD

    A właśnie, dla uczczenia piątunia panienka (jak można sądzić po różowym przybraniu):

    [​IMG]
    Twarda ze mnie sztuka, uparłam się na odpowiedź to może tutaj się uda xD

    Po pierwsze fetor będzie, jak będzie wkoło domu, to i w domu 8)
    A po drugie życzenia Gordonowi złożyłam. Nie zacytuję bo nie wolno, regulamin 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 czerwca 2015
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Miałam kiedyś kota w domu-dawno,dawno temu.Nie był kastrowany,bo chyba nikt wtedy zwierzynce ała nie robił nawet :p I muszę Wam powiedzieć,że wcale nie było czuć kotem. o_O A to kocur był na pewno.
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Skąd wiesz...? 8)
     
    ross2, _Olenka47 oraz zagma lubią to.
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    xDxDxD Stara,to ja już jestem ale czym się różni kot od kotki jeszcze potrafię rozpoznać :p
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ale w sensie, że mu tak sprawdzałaś...?
    Palpacyjnie...? 8)
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Wzrokowo-bo to jednak trochę inaczej u obu płci wygląda xD ale z góry się zastrzegam-u ryb bym nie rozpoznała 8)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.