W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ross2

    ross2 Komandor forum

    Ale ta opcja jest mozliwa :DJa jeszcze nie mam zadnego wiec dla mnie to wspanialosc :inlove:,z drugiej strony cos jest na rzeczy ze jak sie przyspalo to nie mozna kokosow rozbic za florki:(
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Hmm taka wypowiedź baronowej Krzeszowskiej z "Lalki" mi sie przypomniała (nie pamiętam kontekstu..)- "...osiwiały w rozpuście Rzecki...":);)
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Moniś nie ma za co :) jeszcze raz napisze, ze bardzo Ci wspolczuje... jak cos bedziesz potrzebowala to numer do mnie masz albo napisz...za wiele nie moge pomoc ale czasem wystarczy porozmawiac czy napisac dobe slowo ..byc poprostu.. trzymaj sie kochana w tych ciezkich chwilach ...pozdrawiam i sciskam mocno ..

    Bry zaspane wszystkim...
     
  4. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    [​IMG] Witam :)

    wczorajszy dzień miałam dość "zakręcony" :music: nie znalazłam czasu na przywitanie się z Wami :oops: za co przepraszam ;)

    kawkę zostawiam :)i miłego dnia życzę:)
    piękne macie farmy :inlove:
    Greciu miałaś piękny sen :inlove: oby się spełnił ;)
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Witajcie.Moniś-jestem z Tobą...
    Z drugiej strony,dużo u nas farmerów,co im kokosy pozamykało.Pewnie u innych też.Więc mam nadzieje,że na koniec jednak udostępnią opcje otwierania za florki.A na razie róbcie screny-minutkę zajmuje a jakby co,to dowód jest.Chociaż to trochę chore ale...;) A z trzeciej strony-czy już na stałe chcą rzemiosło zabić?o_O-.- Tyle dają w nagrodach,w eventach...Na czym tu zarabiać?-.- I jeszcze prywata-obiecałam kieckę letnią za fanty Zetce i jeszcze komuś :oops: Komu?Bo starość nie radość...:cry:
     
  6. ross2

    ross2 Komandor forum

    Moniczko jestesmy z Toba ,trzymaj sie Skarbie i zagladaj do nas czesciej bo teraz juz bedzie tylko lepiej
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Hej robie Gosia skrzetnie screeny...bo to co sie u Bogusi nawyprawialo to jakis dramat..siedze z nia codziennie godzinami na gg to rozmawiamy co w kokosie itp . i wiem ze odkrywala,malo tego to kokos z kuponem byl ijeszcze mi pisala ze fajnie ze kupon i siala sobie drobnice na tym kuponie ...pozniej zaglada -zamkniety ...nosz kurka rurka.... jaja jakies...a pt jak zwykle niezawodne :wuerg:-.-
    horror dramat i zuzel tyle w tym temacie :eek:
     
  8. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    witam słonecznie wszystkich sąsiadów:)
     
    gretag, gosiagosia60 oraz ross2 lubią to.
  9. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    daj ogloszenie w pracowni, moze sie ta osoba zglosi?

    Bogusia sama w tej biedzie nie jest:eek:, Atomcia naliczyla na naszym forum ok 20 osobo_O. Ewidentnie chochlik przylazl i powinni go jak najszybciej wyprawic na Seszele-.-
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Tak tak wiem ..:( tylko to moj najblizszy przyklad ktorego swiadkiem bylam akurat to napisalam..:( to sie nawet pod krytyke juz nie nadaje bo co tu wode lac i walczyc z wiatrakami..:sleepy:
     
  11. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Dobrze, ze ludzie o tym pisza, bo jest szansa, ze cos z tym zrobia.
    Tyle ze niesmak i tak pozostanie:(-.-
     
  12. zosia74

    zosia74 Aktywny autor

    Platyna jest na czasie :D
     
  13. ross2

    ross2 Komandor forum

    Skonczyl sie problem z Pnaczem Walentynkowym to nastepne bledy i myki wychodza a nasza szanowna PT -jest jaka jest i jest aby byc a przypomina mi pewna instytucje :mad::(:mad:To taki urzad w urzedzie a zazalenie na szefa rozpatruje sam szef i jeszcze kit pociska :mad:No ale jesli obrazilam szanowna instytucje to przepraszam bardzo :mad::inlove::mad:
     
  14. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Czytam tutaj o Waszych problemach z kokosami, mam nadzieję że wszystkie zostaną rozwiązane, również zapewniam Was że Pomoc Techniczna zawsze stara się na 100% swoich możliwości. Przy okazji chciałam przytoczyć wypowiedź naszej TL dotycząca kokosów [pytanie było takie: Czy moglibyście przekazać informację do Centrali, że część farmerów ma problemy z otwieraniem kokosów (...)
    I zgłoście proszę zapytanie (...) czy nie można by zrobić opcji odkrycia zaległych kokosów za floreny jak to było np w Adwentowym?
    ]:
    Pozdrawiam ciepło i idę sprawdzić czy jakieś truskawki nie plątają się gdzieś w kuchni ;)
     
    Atomcia i toDzasta lubią to.
  15. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    No co ?
    Nie miały być śmieszne , tylko wdzięcznie.
    Znowu nie wyszło ;).
    Dzięki Anka za dobre słowo , też Cię lubię :p.



    Gosia jutro tzn. dzisiaj ?
    Cholera , nie mam jak , ale o następnym proszę mnie szybciej poinformować.
    No chyba ,że nie będę mile widziany to zrozumiem.
    W sumie nikt mnie nie zapraszaxD:cry:xD.

    Bry niewinne.
     
  16. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

  17. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    U mnie już pustki na targu :)
     
  18. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    u mnie tez, ale jeszcze poczekam na wzrost cen z wyprzedaza:p
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Obejrzałam sobie OO do eventu, pewnie to zrobię z nudów -.-
    Z zakupami poczekam, aż się pierwsza, druga i trzecia fala nerwowych przewali 8)

    A ponieważ studium psiego nosa spotkało się z uznaniem, to mam jeszcze jeden taki nochal w sporym zbliżeniu... no, może nos trochę mniej widać, ale za to mina na zdjęciu nr 2 jak dla mnie bezcenna:

    [​IMG]
    cdn.

     
  20. ross2

    ross2 Komandor forum

    Zuza pieski fantastyczne :D
    Evencik zrobie tylko korki mnie wstrzymaja troszke ,kolorowance pojda szybko a reszte mam i to w duzym nadmiarze :inlove:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.