W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    Jak całe forum będzie 3 mało kciuki to zdasz na 100% ;)
     
  2. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Jakbym mogła to z 10 laików bym Ci dała:).To gady przebrzydłe a nie ludzie , jeszcze bez grama rozumu:mad:. Ostatnio taki gad wyprowadził psiaka na Rysy i tam zostawił :mad::cry:. Już nawet słów brakuje , żeby do tego się odnieść :wuerg:. Kiedyś był taki wątek Zgredzia , gdzie ludziska wypisywali różne obelgi ;). Może tam by się coś odpowiedniego znalazło 8)
     
  3. dosias

    dosias Generał forum

    dzieki, to zobaczymy jutro a w piątek kolejne
     
  4. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    to jak widzialaś Ryśka, bo tak nazwali psiaka, to widziałaś mojego Fazia jest identyczny:) jak zobaczylam w internecie to zdjęcie to serducho mi stanęło ze strachu :( że to moje psisko tam było, ja na wycieczce, a pesio u mojej kuzynki i jej rodzinki, oni lubią po górach chodzić to się przestaszyłam, zanim spokoj na mnie spłynąl, i pomyślałam że idiotycznych pomyslów nie mają, i nawet jakby w gory pojechali to piesio z babcią by został, aby za bardzo się nie zmeczył:) a poza tym, jak go już mają to są mega szczęśliwi i na działakę jeżdżą aby psisko odpoczęło i na trawce poleżało i za patyczkiem pobiegalo. A że pieski podobne, to córka kuzynki od razu powiedziala, ze ciotka pomyśli, że psa wzieli i w górach zgubili:(
    nam zwierząt żal, a popatrz co się dzieje z rodzicami,co maluchom robią co chwilę nie fajne wiadmości są :oops:no tego to już pojać na maxa nie mogę.

    A dla dziewczyn emigrantek Róży i Magdy i innych też, które zaraz do domu zjada, mam moją ulubiona piosenkę, od jakiegoś czasu z Wami dziewczyny ona mi się kojarzy
     
  5. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Dla mnie temat cierpienia dzieci i zwierząt spowodowany ''dorosłymi osobnikami'' od zawsze boli i najgorsza jest ta bezsilność- Jak zapobiegać tragediom?:oops::( . Niestety to dzieje się, sama w swojej pracy byłam przy ..... lepiej nie napiszę, ale osoba która to zrobiła dziecku, to dla mnie nie jest człowiekiem, jest nikim:mad:. Nigdy nie uderzyłam mojej Tesuni, a rodzice potrafią skatować swoje własne bezbronne dzieci :cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 17 czerwca 2015
  6. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    bo agresje najlepiej wyładować na ufnej, słabszej istotce >:(>:(:oops::oops: nie mam sumienia dla takich zachowań, co innego wypadek, a co innego celowe działanie.
    Ale koniec smutkow na dziś czas iść powoli spać.
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Blazersa zaproscie i juz 3 sztuki beda :D
     
  8. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Masz rację Aniu pora spać, bo duży stres przed snem to ''złe'' spanie :oops:
     
  9. ross2

    ross2 Komandor forum

    No i mokre oczy mam -piekna ,dziekuje :inlove::inlove::inlove::cry::inlove::inlove::inlove:
     
  10. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    piękna piosenka i do tej pory ją lubię i wspominam z sentymentem, jeszcze z czasów harcerstwa, ale kiedy to było?, dawno, bardzo dawno, ale żeby nie było, że taki antytalent do wszystkiego jestem to grałam to z nut a nie chwytami na gitarze:) zresztą nie tylko ja :inlove::inlove::D:D

    a teraz zmykam dobrej i spokojnej nocki wszystkim życze:)
     
  11. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Gratuluje wszystkim wspaniałych ogrodów i wysp skarbów :) no i zbiorów różowości :) co prawda niejednokrotnie pisałem, że brzydzę się różem ale chyba i mnie różomieciomania dopadła xD nie dość, że dostałem w formie prezentów to i pan balon był bardzo łaskawy bo kilka dał praktycznie za darmo ;) a jak jest już kilka to chce się mieć komplet xD na razie zagrody a potem strach pomyśleć co będę szukał xD nasreddinów i innych rozalek xD
     
  12. Majowe

    Majowe Baron forum

    Witam kawowo :)

    Ja też skorpionik, z 19 listopada, a urodzinki mam w kwietniu :)

    Trochę ostatnio nieogarnięta jestem, to event hodowlany od jutra?? Bo myślałam, że znowu jakieś zielsko będzie... W sumie dobrze, nadrobię zapasy w stodole :)
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)

    ..jaki ja miałam dziś sen..oj...
    ..na pnączu w jednym rzędzie stało 10 drzew florenowych....jak myślicie co to może znaczyć?
    Czy, z któregoś z nowych rzędów dostaniemy florena ..?..a może o coś innego chodzi?

    Miłego dnia Wszystkim życzę :)
     
  14. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Nie obrazilabym sie, bo kino marnie chodzi.

    Aniu, za piosenke bardzo dziekuje:inlove:, oczy mi sie spocily, za oknem pogoda barowa i tesknota za domem mnie dopadla:cry: Ide sie do cory na pocieszenie przytulic:)

    Bry Wszystkim
    A na co dzis czekamy?;)
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Kolejny pieseczek, tym razem coś na kształt dobermana, z lekkim wytrzeszczem - ale to chyba na widok tego, co pieskom rzucają, żeby dziób otworzyły do zdjęcia xD

    [​IMG]
    Ciąg dalszy nastąpi, sporo tych fotek powieszono w miejscu, skąd je zgarnęłam.
    Jeśli komuś to nie odpowiada, to można nie patrzeć 8)
     
  16. zagma

    zagma Chodząca legenda forum


    A gdzie witaski i takie tam?8):pxDxD

    Coraz lepsze te psiaki, studium nosa wymiataxD
     
  17. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Ja zrobiłam sobie już dzisiaj event hodowlany. Klonuję kukułki do misji i nawet niezłe okazy wychodzą:D
    Dzisiaj będzie ciężki dzień :sleepy: Za oknem pada, a w pokoju pioruny lecą. Ktoś się chyba nie wyspał i wszystkim psuje humor >:( Ja chcę do domu:cry:


    Bry deszczowe :sleepy:
     
  18. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Witam oczekujących
    Przyszłam wam podziękować

    ankagdw-Aniu dziękuję ci bardzo,Ty wiesz za co
    Rafał-dziękuję za drzewka i sówki
    ross2,babula40,zagma,gosiagosia60,zagma,grakula16,gretag
    Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za telefony,sówki,pozdrowienia Zośką
    Jeżeli o kimś zapomniałam,przepraszam
    Wprawdzie ostatni G&T mnie ominął,ale czekam razem z wami na następną edycję ....
     
  19. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witam slonecznie :)
    Greciu dobrze by bylo zeby pnacze dawalo florki ale to pewnikiem chodzi o trzeci prezencik z Letniego dobrodziejstwa i bedzie jednorazowy ,a moze kazdy florenowca dostanie :inlove: Ale by sie wtedy dzialo ,oj dzialo :inlove::inlove::inlove:
     
  20. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    :D raczej wątpię ale przydałby się jeszcze jeden ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.