W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Oświećcie mnie z tymi reniferami.Jakie i komu? Gretce?
    Gretka to chyba z ++ zbiera , ja mam z +
     
    ross2 lubi to.
  2. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Przeleciałam:p cały balon i niestety tarnina nie w cenie-.- Rozważam dwie poważne oferty: tarnina za jabłoń i tarnina za orzech XLxD Podpowiedzcie co lepsze, a może skorzystać z obydwóch?8)xDxD
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    tak, zwykłe Gretce.
     
  4. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Gretka ++ zbierala bobry, a teraz szuka renki zwykle
     
    ross2, becia1989 oraz kropelka04 lubią to.
  5. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Zwykłych nie mam.
     
    ross2, becia1989 oraz kropelka04 lubią to.
  6. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ciekawa oferta z mojego Pana Balona:

    [​IMG]
     
  7. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    wystaw swoja oferte
    podziwiam Was, ze macie sile latac po balonie, mnie oslabiaja wszelkie oferty typu wybieg solo za kiwi, omijam szerokim lukiem, tak samo dynamiczny, ktory nota bene ma duzo drozsze oferty niz balon8)
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Co jeszcze szukacie?Może mam i nie używam ;)Młoda graczka,AsiaPelasiax szuka Johnów Cytrynów ,jakby ktoś miał zbyteczne-z eventowych ją znam tylko.
     
  9. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    ika007 serdecznie dziękuje za wszystkie prezenty:D

    Jest bardzo szczęśliwa że aż tyle dobroci dostała.
     
  10. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam wieczorowa pora :) juz mi sie kreci od pana balona, ale latam nim na okraglo i jestem zadowolona, tyle dobrodziestw udalo mi sie upolowac:)
    mam do ciebie pytanie (i do innych fachowcow) za zestaw kasztanowy pajak, kasztanowy jez, kasztanowa sarna o jakie rozowosci z bahamy mozna zawolac? a za "w gore do nieba" (4 sztuki)? potrzebuje dla kogos rozowe dywany i rozowe pandy. myslicie, ze ktos dalby? bo na palki to wiem, ze za malo
     
    Kasialka, ross2 oraz becia1989 lubią to.
  11. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    alez ktoś ma fantazję, tylko te 100 licencji:)

    za Jaśki pisanki wyłupianki zgarnełam, a czegoś innego nie potrzebuje?
     
  12. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    Z renkami wielki problem, mnie sie udało tylko te z + upolować :music:
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Wiem ale ma problemy z wypadajami eventowymi xD A jaśki dobre na to.Kiedyś ktoś pisał,ze w pasku kisi,to tak ogólnie napisałam
     
    ross2, becia1989 oraz azikowo lubią to.
  14. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    nie wie, bo ludzie powariowali, za amhestię czy kowhai chca różowe zagrody/fabryki, takich ofert duzo, ale możesz spróbowac w dynamicznym, a noz widelec:) się uda

    no mnie przyniosą wymierne korzysci mnie:) więcej nie mam:(
     
  15. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Po pierwsze takie wyceny to trudny temat.
    Cena zależy od tego na ile kupującemu zależy i ile jest w stanie zapłacić.
    Wiadomo, że starsze itemy , czy nowe TS-y są więcej warte , drogie (wysokie) XXL , itemy dające dużo PD i TPD też są mega cenne , ale zależy to od wielu czynników.
    Po drugie różowe pałki = różowe dywany (podobne ceny obu zwierzaków na targu).
    Przy kolorach jest trochę łatwiej , bo ceny na targu kształtują wartość.
    Z pnącza kasztanowego niestety brak Ci najlepszego itemu , ale i tak zestaw jest dobry , wysonduj kto ile da , negocjuj:)
    Pnącze jest mega dobre , a bez itemów nic nie warte.
    4 "w górę" też daje radę , ale musisz ... patrz wyżej.
     
  16. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    dziekuje :) wlasnie mam taki zamiar zajrzec do dynamicznego, bo mi sie licencje koncza, a tu myslalam o calym zestawie (te 3 kasztaki) za rozowosc. na szczescie nie obiecalam, tylko chce niespodzianke zrobic. na targu 0 potrzebnych kolorowych zwierzat, wiec jakos musze sobie radzic ;)

    blazers, dziekuje, sprobuje w takim razie skrobnac w dynamicznym, a noz sie uda. wiem, ze farmer najwazniejszy, ale juz mi poszedl. z pnacza zostaly tylko te 3
    nawet tylu w gore nie mam hihihi. udalo mi sie zgromadzic tylko 4 wiec chyba rzucam sie z motyka na slonce. ale... sprobuje, najwyzej nic z tego nie wyjdzie
     
    Kasialka, ross2 oraz azikowo lubią to.
  17. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Spróbuj w dynamicznym ogłosić kilka razy taką ofertę. A nóż widelec się znajdzie chętny.
    W balonie za pojedyncze rzeczy co wymieniłaś można naprawdę dobre okazy dostać.

    Dziń dybry wieczór tak w ogóle :)
    Latam między balonem a dynamicznym i tak jakoś ten wątek zaniedbałem...coś za długo to GT trwa...xD
     
  18. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Mam coś zepsuć? ;)
     
  19. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    BA proszę nic nie psućxD
     
  20. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    była bym chętna na tarninę bo nie mam ---- co chcesz w zamian?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.