W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja mam na wyspie 15 itemów,to dosyć przejrzyście jest 8):D
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ja mam pełną. Dzisiaj mi się nie chce tego robić, ale jutro jak wrócę to zrobię przegląd tego co tam stoi i tych najsłabszych się pozbędę i poszukam czegoś co daje więcej TPD.

    I w ogóle muszę popatrzeć co mam szukać.
     
  3. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    :) nio dwie godzinki temu :D
     
  4. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    to była moja 6 wycieczka z nimi:) Rumunia w sierpniu będzie 7 :) chyba najgorsza to byla na Wegry, ale tylko przez hotel, bo byl pełniusieńki i miałam pokoj na parterze, koło windy i nie dalo się go zmienić:), a tu fajny mały hotelik, tylko nasza wycieczka i już był pełny, jedzenie dobre śniadania szwedzki stoł, obiadokolacja serwowana:) sklepy 3 minuty od hotelu wiec wody ani nic innego nie trzeba ciągać ze sobą, kaufald otwarty codziennie do 22 :), o pilocie to nie ma co pisać, bo u nich na zlego nie trafiłam, i oby tak zostało, w kazdym miasteczku sporo czasu wolnego, w czeskim krumlovie to ponad 2,5 h wolnego:)wiec jest czas pospacerować, cos zjeść i napić się pifka:) ciepla woda w łazience jest cały czas, autokar też wygodny i w obie strony czas na spokojne zjedzenie posiłku:)a w hotelu nie ma klimy, ale cóż z wycieczki wraca się najwcześniej po 19:) obiadokolacja różnie 19.30 -20.00 w zależności od powrotu, poza programem zwiedzanie Taboru i tam mieliśmy hotel tylko daleko od centrum:) oraz czeskich budziejowic:) pytaj jak jeszcze chcesz coś wiedzieć:)
    Ja skolei raz byłam z RT i nigdy więcej :cry::cry::cry::cry:
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Dobra czas się zbierać do pracy, a tak mi się nie chce.

    Jeszcze 2 nocki i 4 dni weekendu:inlove:

    Miłego wieczorku:)
     
  6. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    to dobrze :D że doleciał ;)
     
  7. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    dasz radę:) 4 dni wolne w nagrodę za cieżką pracę:)
     
  8. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    też zmykam ,jakos te dwie nocki jeszcze wytrzymać z czego ja mam tylko wolną niedzielę ,a od poniedziałku od nowa :cry:
    bawcie się dobrze :)
     
  9. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Spokojnej pracy Agi :) i Agatko :)
     
  10. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    Witam wieczorowo, gorące życzenia dla młodej pary.
    nie pamiętam, kto pisał o tamaryndocu mogę przesłać, szukam natomiast amherstii
    azikowo zazdroszczę wycieczki.
     
  11. ka_ro

    ka_ro Ekspert forum

    Jeśli Cie to jakoś pocieszy (wątpię, ale co tam :p) to ja jutro zaczynam maraton... jedna dniówka a potem 3 nocki z rzędu (po 12h). Ale już niedługo i będę pracować "jak człowiek" 8-16. Tylko czy się przyzwyczaję? 8)
     
  12. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    co jest z tym systemen co chwile podsyla mi sasiadow :( jeden mi wypadl i teraz klopot
     
  13. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Przy poprzednim GT ktoś pisał, tylko nie pamiętam kto,że hojnie obdarowało go kolo czerwonymi kotlarniami i chetnie odda, jakby jeszcze zbywały to chętnie je przygarnę :)

    przyzwyczaisz sie i nawet nie będziesz wiedzieć kiedy:)
     
  14. ka_ro

    ka_ro Ekspert forum

    Liczę na to. Ja się bojam ale w domu radość ;)
     
  15. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Eh, ciężko się przyzwyczaić, ja próbuję już 18 lat :D i :oops: nie udaje się, tylko ja do 7-15
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Widzę jeszcze masę życzeń,więc hurtowo z Magdą dziękujemy :):music:Ten łuk weselny nawet ładny jest,szkoda,że tak mało PD daje:p Aż się boję jutro kompa włączyć-tyle dobra na raz,to się różnie dziać może :oops:
     
  17. Kasialka

    Kasialka Generał forum


    Ja pisałam :) Ja :)
     
  18. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Dużo buziaków dla nowożeńczyń :inlove::D, mam pytanie, jak zerwać więzy małżeńskie:p, moja żonka totalnie mnie olewa :cry:
     
  19. babula40

    babula40 Komandor forum

    Nie wiem z jakiej okazji te życzenia ,ale się przyłączam :inlove:
    Agi i Agato , miłej pracy :music:
    Aniu -azikowo ,nakarm sowę :)
     
  20. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    i ode mnie spóźnione zyczenia powodzenia na nowej drodze życia w postępowym związku małżeńskim:) ciekawe ktora to zon, a który mąż:)

    Alu z okazji ślubu Gosi i MagdyxDxDxD razem zgodnie wstąply w trwały farmerowy związek małżeński :p
    :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.