W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Wolny poniedziałek od pracy? Bezcenny xD Dlatego jutro mam urlop :D:D:D
    Jak powie lekarzowi, że nie może iść do pracy, bo musi sadzić morszczyn i zbierać baseny, to lekarz od razu wystawi zwolnienie i pośle na długi urlop. Tylko tam już nie ma internetu i dostaje się specjalne kaftany xD:cry:xD
    To trzeba zmienić szefa. Ja na mojego nie mogę narzekać. Kochanego mam kierowniczka :)
    Witaj w klubie przeziębionych :sleepy: Mogę zadać to samo pytanie. No jak można? Chyba za dużo lodów xD :cry:xD
     
  2. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    hah :D dokładnie, i zbyt dużo zimnego piwa prosto z lodówki... cierp ciało, jak chciało...-.-:cry:
     
  3. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dzień dobry wszystkim :)
    Już po miesiącu masz dwa dni Agata, miesiąc już chyba minął ... czy mieszam coś ? :)

    Nie daj się Gosia - bez Was tej firmy nie ma. Znalezienie kolejnej osoby wbrew pozorom wcale nie jest takie proste i szef sobie z pewnością doskonale z tego zdaje sprawę.
    :)
     
  4. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    O zimnych trunkach już nie chciałam wspominać. Pamiętam środę i trochę czwartku, bo trochę gdzieś mi się urwało xD:cry:xD Ale przecież, to grzech pić ciepłe piwo xD
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Mieszasz :p

    Wiem, że po miesiącu 2 dni przysługują, ale miesiąc jeszcze nie minął 8)
     
  6. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    To chyba przez ten upał ... 28 stopni i nie odpuszcza xD
     
  7. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    To zapraszam do mnie. Chociaż ja wolałabym przyjechać do Ciebie :D U mnie o połowę mniej, bo zaledwie 14 stopni :cry: A gdzie te zapowiadane 30? Dzisiaj 14, jutro 16 i będzie razem 30 stopni xD :cry:xD

    A miałam plan poleżeć trochę na słonku:oops:
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    U mnie do południa 19 było, teraz 22...
     
  9. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Tymczasem w Olsztynie jakieś cholerstwo pada z nieba:sleepy: Nieco chłodniej się zrobiło... Czyżby to już po upałach?:wuerg::mad:
     
  10. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Zapraszam do Big Brothera, Dobra zabawa zapewniona:inlove:
     
  11. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzień dobry popołudniowo
    Zapraszam do mnie do Dąbrowy - o tej porze jeszcze 27 stopni, a w południe to chyba z milion było:p
    Ręce mnie swędzą od słońca po zapomniałam się dzisiaj nasmarować:cry:
    Co do chorowania w lato, to ja zawsze po wyjeździe biorę profilaktycznie jeszcze tydzień urlopu bo notorycznie po zmianie klimatu jestem chora. Jeszcze nie zdarzyło mi się wrócić z wycieczki i za dwa dni nie być przeziębiona:oops: Gardełko słabe i nie lubi klimatyzacji w hotelach, autokarach, restauracjach...
    U mnie urlop na żądanie póki co nie wchodzi w grę, bo od kwietnia pracuję w nowych realiach i moja koordynatorka twierdzi, że beze mnie się czuje jak bez ręki8) W praktyce oczywiście oznacza to, że po prostu nie ma na kogo zwalać roboty;):p
    Event robię w tempie ślimaczym, gorgonie już mam, sianie planuję zakończyć we wtorek o 6 rano, ale wypadajki nie wiem czy wylecą - na chwilę obecną 625 szt.:( Chyba drugi raz kasztan pójdzie w ruch...
     
  12. ross2

    ross2 Komandor forum

    Ja tez 4 zawody mam na 4 poziomie tylko Alchemik zostal w tyle i powolutku je prowadze do piatki .Spa tez mam na 4 i tez czeka juz przepis na zielona matate -tylko brak poziomu .W dodatku nie kupuje skladnikow rzemieslniczych a za krotko gram zeby miec ich zapas -zuzywam na biezaco-w koncu kiedys zdobede 5 poziomy .Teraz to mam takie szarpanie sie we wszystkie strony ,za duzo cmj-ow zjadlam i musze nadal siac zeby nie tracic a pozniej wystawie strusie jajca i palety barw to cos podgonie znowu piekarnie i kwiaciarnie .
     
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    U mnie 2 na 5, 2 na 4, a alchemik na 2 ( i tak długo zostanie).

    Ja akurat CMJ chyba za mało zjadłam, jutro będę musiała kolejne zjeść, a jak coś zostanie to posieje jakieś roślinki do zamków.
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Teoretycznie masz rację ale...Na razie nie mogę sobie na ryzyko pozwolić ;)
     
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Może masz uczulenie na słońce.Ja tak mam, dlatego albo nie wychodzę na słońce , albo tak ubrana ,żeby mnie nie lizało. Zaraz jakieś bąble i katar jak jednak gdzieś mnie dopadnie to słoneczko.
     
  16. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Cześć :), Lech Poznań jest mistrzem Polski :D:D:D:D:inlove::inlove::inlove::inlove::music::music::music::music::music:xDxDxD, ale emocje były:D
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Mam tak samo w rzemieślniczejxD Alchemik to po prostu pomysł nie do końca dopracowany...Najwyraźniej programistom zabrakło pomysłu albo(co jest bardziej prawdopodobne) w ramach cięć wydatków zostali zastąpieni innymi,tańszymi..pewno też z Azji ;)Nie mam cierpliwości do produkcji skrzatów. Więcej -boję się,że może mi się przydarzyć -a tego już nie planuję. Dlatego skrzatów nie tykamxD
     
  18. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    nie mam, nie mam. Ja uwielbiam słoneczko, a słoneczko lubi mnie :D
    Ale współczuję Tobie, biedna jesteś :(
     
  19. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    SUPER :D Wyobrażam sobie, co teraz się dzieje w Poznaniu xDxDxD
     
  20. Majowe

    Majowe Baron forum

    Jak mi wczoraj pod oknami darli się Barca Barca Barca JEJEJEJEJEJEJ... Myślałam, że wyjdę z brudnymi skarpetami i poknebluję... :cry:xD:cry:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.