W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Też mam takie obawy :eek:
    A to dopiero początek i pewnie będzie jeszcze gorzej :oops:
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No ja muszę przetrwać ten tydzień (ostatni, kiedy są tygodniówki), a potem już będzie trochę lżej, bo od 15 inny system, z tym, że weekendy będą pracujące - łącznie z niedzielą (może 1 w miesiącu trafi się wolny :p).
     
  3. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Od jutra ma być chłodniej :D:D:D, cieszy to mnie, do zimy blisko xD:p. Pracusie jestem z Wami :inlove:, wiem co to radość z ''weekendowej służby'':(
     
  4. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Ha
    Pracować ktoś musi,żeby leżeć ktoś mógł...:p:p:p
    A ja wam (zazdraszczam)..:pno może nie tych nocek ..:p
    Nad jezioro.nad może ech marzenie ..
     
  5. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Emi już blisko przed Tobą podróże i ;) pewnie praca też ;), więc teraz wypoczywaj ''na maksa'':inlove:
     
  6. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    zanim sie obejrzysz tez na wakacje sie bedziesz pakowac;)
    zbieraj sily na te przygody:)
     
  7. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ja mało nocek pracuje ,zwykle 2 lub 3 w miesiącu ,a tak to zawsze na rano ,u mnie chłopaki pracują na noc :pale czas urlopów się zaczyna i niestety jakos trzeba się podzielić ,tak by była płynność ,nic się poradzi :)
    A idź z tą zimą ,nie znosze zimy ,brrrr....xD
    przyjdzie czas i na marzenia xDteraz się kuruj :)
     
  8. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    A w totolotka skreślałyście numerki żeby później nie pracować?8):p Ja tak;) Witam wieczorowo, w niezwykle upalny i duszny dzień:sleepy:
     
  9. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Czy ktoś tu wcześniej mówił ,jak go wkurzają te baseny ? To oświadczam ,że też mnie wkurzają :mad::mad::mad:
     
  10. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Wkurzaja mnie umiarkowanie, na szczescie jutro koniec.
    Dziewczeta jak mozecie wesprzyjcie Emi-empatyczna sola. Boi sie, ze przez jej brak nie skonczy eventu
     
  11. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    poszła i jutro też się postaram :)
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ode mnie też poleciało...
     
  13. ross2

    ross2 Komandor forum

  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Wysłałam sól Emi.O rany,przeżyłam ale słabiutka jestem :cry:Chyba zaraz spać pójdę.Zielsko na noc posiane,garbuski wystawione,to mam fajrant ;) Dobrze,że teraz znowu nocki,to już tak gorąco nie będzie.Do do jutra,paaaa :music:
     
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Mnie już nie wkurzająxD
    Ulokowałam w pasku.
     
  16. Majowe

    Majowe Baron forum

    Jeśli chodzi o soczewice to jestem w niej zakochana... :)
    Są różne odmiany (czerwona żółta, zielona, brązowa) w zależności od stopnia dojrzałości... Zielona oczywiście najmniej dojrzała, więc po ugotowaniu zachowuje kształt i się nie rozkleja aż tak jak np, czerwona :)

    Ja z soczewicy najczęsciej jak mam wlasnie jakies wege gotuję zupkę, ala grochówka :) Najpierw gotuję warzywka (włoszczyzna) przez kilka minut aż zaczną mięknąć i potem wsupuje czerwoną soczewicę (bo lubię jak się rozkleja) i gotuję do rozciapciania ;) Dodaję łyżkę koncentratu pomidorowego, majeranek i duuużo pieprzu i zajadam :inlove:

    Czasem robię pierogi ala ruskie, tylko zamiast ziemniaków daję soczewice czerwoną (zmieloną albo i nie)... I też jest pychotka...

    Kiedyś robiłam sałatkę z zieloną soczewicą ale mi nie smakowała ;)

    Ja dzisiaj zaliczyłam miejskie kąpielisko basenowe (nowiuśkie i super), potem griill u szwagra, potem jeziorko (odkryliśmy cudne miejsce na grilla i spokój do wypoczynku), a wracając mąż po raz drugi w tym roku rozwalił miske olejową i nowu jestem bez auta...:mad:

    I ode mnie sól poleciała :)
     
  17. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    Justyś :inlove::inlove::inlove:
    przez upał siedziałam prawie cały dzień w domu :oops: całe szczęście że od jutra trochę chłodniej :)
     
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Tośmy posolili Emilkę. Ale zdrową morską solą:) dobry wieczór sportowy-moja Barca wygrała:inlove: i nasza reprezentacja siatkarzy po ciężkim boju z Iranem również:inlove:
     
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    oglądałam i myślałam ,że oczopląsu dostanę od przerzucania kanałów xD:cry:xD
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja miastowa od urodzenia i też bez spalin czuję się dziwnie 8)
    Chyba jednak dokupię silniczek do mojej jednostki pływającej... mniej więcej taki, jak w odkurzaczu siedzi 8)

    Pewnie się opaliłam, ale tak głupio, na łódce się człowiek opala wybiórczo. A mięśni to mi za bardzo nie przybyło, nie spieszyłam się z tym pagajowaniem.
    Ale nadmiar tego świeżego powietrza mi szkodzi, zaraz idę spać -.-

    Hodujecie może oswojonego nietoperza...?
    Jeśli tak, to warto go czasem czesać:

    [​IMG]
    Jak widać, nietoperze to lubią.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.