W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Zwykle organizm wie,co mu potrzebne ;) Jak ma chęć,to mu pomóż ...xD
     
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Zostawiam pozdrowienia dla naszej Anusi..Azikowej...wracaj do nas szybko, tęsknimy...;)
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    U mnie załatwiało się to w kościele. Ale widać coś się zmieniło..
     
  4. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Gosiu to bym chyba musiała najpierw po pogotowie zadzwonić , potem sobie % otworzyć i kapkę się napić ..i zaczekać aż przyjadą ..xDxD..no nie wiem jak organizm by zareagował na moją abstynencję ( i leki )...:D
     
  5. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    To mi się tak często dla zdrowotności zdarza xD Ale w niewielkich ilościach;), bo codziennie dojeżdżam do pracy samochodem. Lubię degustować nowe winka i piwka:p
    Masz rację. "Absolutnie! W rzeczy samej"xDxDxD
     
  6. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    nie wiem dlaczego nie możesz ,ale " dla zdrowotności " to wypada przecież :pxD
    a poza tym przecież ,jest tak duża oferta bezalkoholowych piw ,ze tylko poszukać i gasić pragnienie ,skoro alkoholu nie możesz
     
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    To ja Ci współczuję:
     
  8. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Podawałam FAQ nowego eventu koleżance co też gra ,bo była w pracy ,wiec link wkleiłam na gg z dopiskiem ,że zanim zacznie czytać i analizować ,to musi sobie usiąść ,zapalić ,a najlepiej walnąć setkę xD
    bo to na trzeźwo się nie da :p
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mojej Mamie,już bardzo ciężko chorej,pani doktor dla zdrowotności wręcz nakazała"walnięcie"małego kieliszka czerwonego wina :p
     
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Mojej koleżanki z pracy córka ,jak miała kilka lat ,to się okazało ze jej nerki słabo filtrują i ogólnie jest z nimi problem ,bo nie pracują tak jak powinny i nachodziła się bidula z tym dzieckiem po lekarzach ,badania na badaniach robiła ,lekami faszerowała ,aż któregoś dnia któryś z kolejnych lekarzy powiedział jej ,aby dawała córce codziennie pól szklaneczki piwa -może to dziwnie brzmi ,dawać piwo dziecku ,ale to fakt autentyczny- bo takiej kuracji piwnej ,nerki zaczęły normalnie pracować ,a córka koleżanki jest tegoroczną maturzystką i wszystko dobrze się skończyło :)
     
  11. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Wypiłam piwko i dostałam apetyt na pizze xD:cry:xD Czy alkohol zawsze musi u mnie wzmagać apetyt?:oops: Muszę rozejrzeć się za ulotką jakiejś pizzerii. Wczoraj sushi, dzisiaj pizza. Apetyty mnie wykończą xD:cry:xD

    No i zamówiona. Teraz tylko pozostaje czekać za żarełkiem :p
     
    Ostatnie edytowanie: 3 czerwca 2015
  12. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Melduję :oops: piję :oops::oops::oops::oops: wiski, kurna angielską wódkę ;) a może z ameryki ;)
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Eh. Ja nie :( Do pracy jutro na cały dzień:cry:
    AgiFarm83 nie tylko u Ciebie tak działa. Dlatego ja nie mogę zbyt często sobie pozwalać:cry:
     
  14. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Jenyyyyy ale mam loty :oops::oops::oops:, chyba kopię pakiet SP:music:, KUPIŁAM :D
     
  15. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Współczuję :oops:
     
    _Olenka47, ross2 oraz Sookie lubią to.
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    o_O Pobiegłam sprawdzić- u mnie balon nie lata:eek:
    TETUNIA- u Ciebie wszystko w porządku?
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD:cry:xD:cry:Leżę...xD:cry:xD:cry:xD a nie powinnam,bo w pracy jestem xD:cry:xD:cry:
     
  18. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    U mnie też nie :oops::oops::oops::oops::oops:, kurna :oops:
     
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    bo on lata tylko po angielskiej wiski :pxD
     
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Zawsze można przez zbiornik z wodą kupić, ale nie ma tam dużo tego :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.