W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    Dzień dobry !
    Wstyd się przyznać ale dopiero odkryłam ten watek jesteście cudowni:inlove:,
    przeczytałam i naśmiałam się do łez dzięki ze jesteście :inlove:
    mam nadzieje ze jak już przybędzie ten oczekiwany to będziemy czekać na następny
    miłego i pogodnego dnia życzę
     
  2. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    zzizzie to prawie [ciach] , ona nie ma na sobie zadnej szmatki szok ,ale musze powiedzieć że smacznie wygląda,już ją widze u siebie w piekarniku hihihihihihih.W warzywkach,chrupiąca skórka,do tego pieczone ziemniaczki mniam mniam

    Jedno słowo ciachnęłam, ze względu na młodszych Użytkowników forum.
    MOD_Cookie*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 lutego 2015
  3. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No a jak ubierzesz w ten róż swojego ukochanego..To nawet śruby nie będziesz musiała mu przykręcać. Taki słodziak będziexDxDxD
     
  5. .abea7171.

    .abea7171. Młodszy ekspert

    a wyobrażacie sobie że taki różowy chłoptaś podaje wam rano kawę do łóżka:p
     
  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    :wuerg:Szczerze mówiąc mam tych różowości i cukierkowato-kiczowatych Walentynek po kokardy. Jeszcze przed. Nie cierpię przesady a miłość jakoś nie kojarzy mi się z rózem,lukrem itp. bzdetami...
    Latające świnie ze strzałami to za dużo nawet jak dla mnie:wuerg::wuerg::wuerg:
    W związku z powyższym wyjeżdżam na cały walentynkowy weekend . ewentualnie farmę obrobię ..albo i nie..
     
  7. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    nie, co za dużo to niezdrowo, chłop to chłop, a nie przebieraniec, jak bym rano coś takiego zobaczyła, to uciekłabym z wrzaskiem, a sąsiedzi by pewnie policję wezwali, bo taki byłby przeraźliwy mój wrzask. Facet z rana jak ma podać kawę do łożka, to zdecydownie w innym stroju:D:D:D, bo kto powiedział,że tylko kawę serwuje ;)
     
  8. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    W oczekiwaniu na... poradnik do event walentynkowego...bo nic ciekawszego nie zapowiada się na farmie w ciągu kilku najbliższych dni... ;) no chyba, że jakaś wielka wyprz się pojawi ;)
     
  9. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    wyprz nie ale nowe TS to i owszemxDxDxD czas szykować kaskę, na kolejne bzdurne XL i XXL typu karambola xDxDxD chyba ekipie się pomysły wypaliły:mad::mad:ale my cierpliwy naród poczekamy i doczekamy do GT xDxDxD, tylko czy wydamy kasę na te pozorne nowości? oto jest pytanie z telewizji sniadaniowej FARMA.TV
     
  10. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    a wiecie, że ja dalej nie mam ani kogutów, ani żadnego nieślplika, ani tamaryndowaca, korabu, tarniny ? I pewnie czegoś jeszcze nie mam, bo się namnożyło już tego tyle, że nie ogarniam :/ Jak nie dadzą tego GT to nie mam szans na zrobienie tych zadań w spółdzielni - tylu SG to nigdy nie miałam :D
    Kiedy to GT ? :sleepy:
     
  11. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    podaruję Ci koraba..
     
  12. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Jakby ten facet w rozowym rano nade mna sie pochylil, zawal murowany, karetka by nie zdazyla. Oby mi sie nie przysnil!
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Widzę, że moi różowi panowie nadal budzą gorące uczucia 8)
    A ponieważ akt kurzy w pozie wyzywającej nie został usunięty jako treści nieodpowiednie dla dzieci, mam zamiar dalej świntuszyć 8)

    Rozważamy z Gordonem możliwość zdobycia świnki zamiast narzeczonego... na przykład którejś z tych dwóch poniżej:

    [​IMG]
    Pytanie brzmi: blondynka czy brunetka...? 8)

    A tak serio: jeśli nie pojawi się coś ciekawego, to niedługo nawet na forum będzie można zdechnąć z nudów 8)
     
  14. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Brunetka zapowiada się na dużą świnkę ;)
     
  15. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    niech Gordon ma też radochę, więc zdecydowanie blondi:) no chyba,że gustuje w brunetkch to wtedy czarnulka, gorzej,że zabrakło rudej do kompletu:inlove::inlove:
     
  16. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    Dzięki :) Chyba,że jakimś cudem trafię w czymś do tego czasu ;)
     
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Sąsiadeczko moja droga, masz u mnie dużo prezentów tylko wyczaruj G&T.. ;)
     
  18. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Hej żabko..nie przejmuj się....Niestety moją famę nowości omijają szerokim łukiem....nawet na zachętę nie ma..Więc ja tez nie widzę portfela z realną kasą.."Jak BP empatycznej tak empatyczna BP"
     
  19. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    A to widzę,że więcej takich farm jest :eek::eek::eek:a już myślalam,że tylko moja taka felerna:oops:
     
  20. dorota444

    dorota444 Ekspert forum

    Ale miałam dzisiaj czarny poniedziałek - na poprawę nastroju poproszę G&T
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.