W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    dobrze ,ze chociaz jedna osoba sie cieszy :p
    bry ;) zabiegana bede starsznie pewnie...czeka mnie remont chalupy -znaczy sie malowanie przed wyprowadzka.... uhhh:sleepy: przeraza mnie to szczerze mowiac...jeszcze cala przeprowadzka wypada jak bede sama z dzieciakami bo stary wyjezdza w sobote juz :( buu :cry::cry:
     
  2. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    No to teraz czekamy na gruszki na wierzbie -.- Pamięć ludzka jest jednak krótka.

    Dzień dobry :)
     
  3. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Aniu, zacznij sie pakowac juz dzis: ksiazki, ciuchy zimowe, rzeczy, ktorych juz nie bedziesz uzywac. Jesli rozlozysz to w czasie, to bedzie latwiej. Dzieci tez moga Ci pomoc.
    Dasz rade:)
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ano wlasnie krotka ... -.- ale na szczescie dobrze sie skonczylo bo 52 % nie cierpi na amnezje.
    dacie juz spokoj?dacie sie pocieszyc w spokoju bez zbednych komentow? milo by bylo..:eek:
    cieszyliscie sie 4 lata temu ,dajcie sie teraz nam pocieszyc..nosz kurka...
    poszlam wczoraj wczesniej z forum bo nie chcialam politycznych dyskusji ciagnac ..dajmy sobie na luz.gramy w jedna gre i niech to nas laczy a nie dzielmy sie polityka...
    obydwaj panowie pokazali wczoraj klase i kulture po ogloszeniu wynikow wiec po co na forum gry w sianie marchewki sie scierac?
    tak wiem , wiem....ale tego taki ogrom ,ze na sama mysl sie niedobrze robi...polowe wywale... :sleepy::wuerg:jeszcze miesiac...:sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 25 maja 2015
  5. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    [​IMG] wszystkim tym co chcieliby żeby tydzień zaczynał się od Wtorku ;)

    przegapiłam termin ważności dowodu osobistego :music: muszę teraz fotkę pstryknąć i nowy wyrobić xD jak ja to lubię :eek:
     
  6. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    czemu nikt nic nie pisze?
    wszyscy czekaja na relacje z kawalerskiego, czy jak?

    to zeby sie nie dluzylo:

    Facet pyta ekspedientkę sklepu:
    - Czy jest cukier w kostkach?
    - Nie ma.
    - A inne tanie bombonierki dla teściowej?
     
  7. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Cisza, bo wczoraj oddaliśmy swój głos ;)xD

    Bry poniedziałkowe :)
     
  8. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tak się dzisiaj napracowałem , ze chyba robię już wolne xD, poniedziałek to jakaś masakra.
    Wtedy machnę to opowiadanko do końca , bo nie lubię jak coś mi wisi...

    Bry dudni;).
     
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Humor dzisiaj mam średni ale może coś z mojego regionu:)

    Richard do Alojza:
    - Pieronie, Alojz, ale źle wyglądasz!
    - Nie dziwota, jak człowiek musi przy monterach harować od rana do wieczora.
    - A długo to tam już robisz?
    - Po niedzieli mam zacząć.


    i następny:

    - Mamo! Mamo! - krzyczy synek na podwórku.
    Matka wychyla się z okna:
    - Czego chcesz pieroński mozolu?
    - Tomek nie chciał uwierzyć że masz zeza.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 maja 2015
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    bacowa odlinkuj stronkę, bo w dowcipach jest podlinkowana.
     
  11. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    to jeszcze dorzuce, skoro zaczelam:

    Ojciec wysyla synow do pracy do Francji i zegnajac sie z nimi mowi:
    - Francuzi maja trudnosci w wypowiadaniu polskich imion, wiec na ciebie Gustawie beda mowili Guj, na ciebie Lucjanie Luj, a na ciebie Hubercie...
    -Jo nie jade
     
  12. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Był sobie fanatyk wędkowania. Pewnego dnia dowiedział się o fantastycznym wprost miejscu, małym jeziorku w lesie, gdzie ryby o wielkości niesamowitej same wskakują na haczyk. Nie mógł się już doczekać weekendu, zakombinował w pracy, pozamieniał się na dyżury, nastawił budzik na 4 rano, po długiej podróży odnalazł małe jeziorko w lesie, rozstawił wędki i czekał... Godzinę... drugą godzinę trzecią... wreszcie spławik drgnął... Sebastian (wędkarz) szarpnął... i wyciągnął ogromną nadzianą na haczyk kupę. Zaklął szpetnie i zauważył, że z tyłu ktoś za nim stoi. Był to miejscowy (Michał). Wędkarz z żalem powiedział:
    - No patrz pan, taki kawał drogi jechałem, tyle wysiłku, kombinowania, i co? KUPA...
    Na to Michał (miejscowy typ):
    - A bo wie pan, z tym jeziorkiem związana jest pewna legenda. Otóż niech pan sobie wyobrazi, przed 1 wojną światową żyl tu chłopak i piękna dziewczyna, kochali się niesamowicie. Ale wzięli go do wojska. Po jakimś czasie nadeszła wiadomość że on zginął na froncie. I proszę sobie wyobrazić, że ona przyszła tu, nad to jeziorko i z wielkiego żalu się utopiła!
    - Niesamowite - odparł Sebastian
    - Ale to jeszcze nie koniec proszę pana! Otóż po wojnie okazało się, że chłopak przeżył, był tylko ranny. Przyjechał tu, dowiedział się o wszystkim, przyszedł tu, w to miejsce na którym pan siedzi, i z żalu i wielkiej miłości również się utopił !
    - To szokująca historia- powiedział wędkarz - ale co z tym kupą?
    - A to nie wiem. Widocznie ktoś narobił.



    Tak jakoś tutaj dziwnie po wczorajszym, że musiałem xD.
     
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Agatko dziękuję, nie zwróciłam uwagi. Myślę, że już jest ok.
     
    Anetta41, _Olenka47 oraz ross2 lubią to.
  14. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzień dobry wszystkim:)
    Ja to się tak ciesze:cry::cry::cry: od wczorajszego wieczoru,ze już myślę o szybkim powrocie do kraju.Jeszcze tylko zakupie worek pokutny i pochodnie.Na lotnisku w W-wie odprawia nade mną egzorcyzmy i... witaj Polsko powracających z emigracji.8):p
    Z pamiecia u mnie very* świetnie i dobrze pamietam dlaczego mój mąż wyjechał z kraju prawie 10 lat temu/a ja niedługo za nim/ i kto nazywał nas nieudacznikami>:(
    PS. dziękuje za niezła dawkę humoru.:D
     
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    -Baco, czy pokażecie nam Giewont? - pytają się turyści.
    -Ano pokazem. Widzita tom pirsom górke?
    -Tak.
    -To nie je Giewont. A widzita tom drugom górke?
    -Tak.
    -To tyz nie je Giewont. A widzita, kochani, tom trzeciom górke?
    -Nie.
    -To je Giewont.
     
  16. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witam poniedzialkowo przy kawusi :DJ
    Lista rzeczy na ktore czekamy sie wydluza ,na kilka z nich nie mamy wplywu ale niech zlituja sie nad reszta Ci ktorzy moga to czekanie uprzyjemnic i skrocic liste :inlove:
     
  17. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Polska.12 w południe.Skrzyżowanie dużego miasta.Facet w długiej szacie i wymodelowanym berecie na głowie/takie coś białe wkoło pozawijane/ klęka na środku skrzyżowania i na przemian wznosi ręce i głowę ku niebu i bije pokłony na asfalcie.Samochody się zatrzymują,przechodnie gromadzą się tłumie wokół niego.Wreszcie ktoś z tłumu pyta:
    -Co ten facet robi?
    Po chwili pada odpowiedz:
    - Panie,a kto to wie? Albo się modli albo samobójstwo chce popełnić
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ale za to pozniej 8 lat sielanki to powinniscie conajmniej od 7 byc spowrotem :music:
     
  19. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Mój mąż podpowiada , że rosołki też będą dobre :)
     
  20. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Az tak bardzo swojej tesciowej nie lubi?;)xD
     
    _Olenka47 i ross2 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.