W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Uuuuu ten twój jakiś odrzutowy o_Olecę grzać wodę trzeba spłukać z siebie to wygrzewanie na słonku:music:
     
  2. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    No tak szybko latają po targu, że nawet mój szybki internet ich nie łapie:pxD
     
  3. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    farma, a wlasciwie targ, uzmyslowily mi, ze cierpliwosc to moje drugie imiexD:pxD
     
  4. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    to moje jest odwrotnoscia TwojegoxD
    nie mam cierpliwosci do polowania, wlaze na targ i po chwili gdzies indziej gnamxD
     
  5. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    tiaaaaaa, w koncu i tak sie upoluje. tyle, ze to zajecie jest baaaardzo czasochlonne. a moj czas na teraz sie skonczyl, moze jeszcze wieczorem przycupne;) a zwierzaczki troche zwolnia, wtedy beda same 10 ;) i kukuly i zolwie...
    pomarzyc mozna, no nie? xD
     
  6. ross2

    ross2 Komandor forum

    Hahaha-to teraz masz odlotowego ,zobaczysz tylko smuge dymu i po temacie :D:D:D
     
  7. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum


    Mój internet tak samo :oops: czas zmienić operatora lub poczekać aż ślimaki wprowadzą xD
    Ślęczę na tym targu i jeszcze żółwia nawet nie widziałam o kukułkach nie wspomnę,ale ten mój targ tak ma 8)
    BB lubię i chętnie na niego poczekam zapas SP mam spory to coś tam może wykukułczę
    Podobno kukułki podrzucają swoje jajka innym ptakom u mnie jakoś nie chcą chyba zmutowane 8)
     
  8. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    noo
    moglyby same do stodoly wlazic, to taka wersja dla leniwych:p
     
  9. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Może to wina tego, że mój małżonek dzisiaj zorientował się, że od pierwszego stycznia podnieśli nam cenę internetu o 7 zł. i do tej pory płacił po staremu. Pewnie przez te 35 zł. zadłużenia mi net tak zwalnia:pxD
    I żółwie okazują się szybsze;)
    Próbowałam 9 oaz z kukułkami, ale przeskok najwyżej do długouchej. Dalej się nie bawię, czekam do piątku.
    Jedną pszczelą za to upolowałam za 160 tys.:inlove:

    [​IMG]
     
  10. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    ross2,coś Ci nie wyszło dopisz lub skasuj posta ;)
    Wykąpana xD teraz pora uzupełnić kalorie
     
    kropelka04 i ross2 lubią to.
  11. ross2

    ross2 Komandor forum

    A ja wlasnie skonczylam event i odpalilam pnacze :inlove::inlove::inlove:Teraz musze nazbierac 280 gwiazdek +60 zeby odblokowac kuku na DM i robic przyszla misje z nimi wiec kupe roboty mam przed soba :DNa moim targu jeszcze zolwia nie widzialam ,puder drogi ale ten juz mam oddany ,hoduje krety bo mi troszke potrzeba i jest czas na to :D
    Dziekuje Moniko -wlasnie pokasowalam oba bo cos naknocilam .
     
  12. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Mnie właśnie pokusiło o miksa i jestem zła na siebie. Kolorowych kukułek u mnie w stodole prawie wcale nie ma. Wszystko oddałam w ostatniej edycji, żeby pnącze zdobyć. Muszę mozolnie od zera robić. Pudrów mam 7, a żółwi 0:cry: Gwiazdek też za mało. Normalnie bida z nędzą:(
     
  13. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Jak czytam Rafała w eventowym to kusi mnie żeby te domki uciech powstawiać,ale ten w czepku urodzony a ja jak zwykle kuper umoczę 8)
    Teraz zamieniam polowanie na targu w realne>:( muchy mi wleciały i chcą mnie żywcem zeżreć
    Jak ja nienawidzę much >:( komarów też a zwłaszcza meszek >:(
     
  14. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Ja już nie czytam eventowego. Jak zwykle po BB będę miała doła-.- Jeszcze się dobrze nie zaczęło a ja już milion w plecy:oops:
     
  15. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jeżeli moje screeny w jakikolwiek sposób ... wybacz :cry:.
    Dzisiaj wyjątkowo nieźle poszło , ale pewnie jeszcze oddam , bo 2 oazy zostały na polu ;).
     
  16. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Witaski gaduły, prośba taka malusia:), myślimy o Naszej Emilce bardzo i wspierajmy Ją mocno :), wiem, że potrafimy:)
     
  17. ross2

    ross2 Komandor forum

    Ja dzisiaj tylko 1xzamaskowana potrzebowalam i 2x punka i nie mialam zadnego przeskoku ,wszystko mozolnie klonowalam .Dlatego wpierw gwiazdki musze nazbierac a pozniej zabawa .Rafal to szczesciarz i jest dobry w te klocki -dobrze sie patrzy na sukcesy innych :D:D:D
    Ania a co u Ciebie z miksami Ty tez nalezysz do szczesliwcow -powiedz jak Ci wychodza :D
     
  18. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    No Ty to notorycznie przyczyniasz się do mojej postępującej depresji-.-:pxD Ale wybaczam;)
     
  19. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Przyznasz się ile oaz puściłeś ???:) no farciarz jesteś i tyle gdyby można było chętnie oddałabym ci swoją farmę żebyś na niej porobił swoje czary mary ;)

    Wspieram z całych sił i cały czas o niej myślę ....
    Edit-Tetunia sowa na płocie
     
  20. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    UffxD.




    Dziękuję serdecznie :).


    Kilka podwójnych na kukułkach , raczej dobrze wypadło , ale tak naprawdę to dzisiaj główny zysk (ponad 10 mlnów odliczając prowizję u mnie) z pszczoły kosmitki na żwawą.
    Jak jeździł towarowy to farta nie miałem :p.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.