W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Pewnie wpisała w google: śliczni chłopcy pl. i wyskoczyło to ciacho
     
  2. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    no co Ty trochę adrenaliny w życiu jest potrzebne, a po co Ci taki nudny i przewidywalny facio, jeszcze na walentynki przyniesie Ci bukiet różowych róż, o taki
    [​IMG]

    bo pewnie zapomni,że nienawidzisz różowego :)

    a to dobrze, już mi kamień z serca spadł, bo już miałam wizję,że przepadniesz w tych pięknych zielonych oczach:inlove::inlove::inlove:na zawsze :p
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Brr :wuerg:
    Fakt, nie mam już i tak nic do stracenia 8)
    Rzucam się w wir gorącego romansu (tym bardziej, że muszę w ciągu kwadransa przemieścić się do biura, uff :cry:).
    Meldunki z rozwoju sytuacji (romantyczne, z pominięciem treści nie dla dzieci) będę wklepywać regularnie 8)
     
  4. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    popatrz na plusy, idąc z nim na noc do pracy(wygląd wskazuje dżentelmena, który odprowadza kobietę), nikt nawet nie odważy się na Ciebie spojrzeć :) meldunki przerobimy na Harlequina:):):)
    w lżejszej wersji:)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 lutego 2015
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Żeby nam z tego nie wyszła kontynuacja "50 twarzy Greya":eek::p
     
  6. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    jak pisałam, to właśnie o tym myślałam:) jakie my jednomyślne:) ale miało być przyzwoicie:)ze względu na nieletnich:):):) a tu od razu myśli takie chodzą po głowie.....
     
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Kiedyś jak się czytało coś co nie budziło zachwytu rodziców to człowiek czekał do wieczora i z latarką i książka pod kołdrą siedział.. Teraz młodzież ma internet ,wersje pdf a rodzicom mówią,że się uczą... albo szukają materiałów na lekcje :p
     
  8. nana290159

    nana290159 Książę forum

    A poniewaz rodzic uczyl, ze prywatne jest nietykalne, to niekontrolowal. Na szczescie ( nie wiem jak ) wyrosly na ludzi.
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Na szczęście ten wygląda na faceta,który wogóle zapomni o walentynkach.
    Ja się boję,że to taki typ,że o swoich kobietach zapomina..
    No bo taki przystojniak to w każdej chwili....na pęczki...i
     
  10. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Ojejciu no przepiękny jest ..co prawda bez przepychu..tak nienachalnie i jaki klimatyczny....:inlove: xD
    Te zmarszczki należałoby właściwie rozpatrywać w kategorii szkód górniczych...no ale nikt nie jest doskonały.8)

    Edit. No i w ostateczności jest przecież botox .
     
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Bo on może z Bytomia? Tam na każdym kroku szkody...
     
    malinarp, zzizzie oraz pretorianka lubią to.
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Uff, zdążyłam 8)
    Jako ochrona to moje nowe ciacho niezbyt przydatny, wolę Gordona. Ciacho boi się Gordona, co ma swoje dobre strony 8)
    Co to znaczy, że bez przepychu moje ciacho, hę...? 8) A te misterne szwy tu i ówdzie to niby co, jeśli nie przepych?
    Szkody górnicze rzuciły mnie na kolana xD

    Jak ktoś chce znaleźć podobne ciacho, to radzę szukać po kolorze... wujaszek zareagował na zieloność (po angielsku szukałam, z adnotacją, że narzeczony ma być niekoniecznie żywy) 8)
    A tak bardziej serio, to akurat Frankie jest jedną z moich ulubionych postaci xDxDxD
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja nie wiem co na to Dean. I wogóle co to za szukanie jak się ma Deana..Ale ,że co? Nie wystarcza?:eek:
     
  14. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Też tego nie rozumiem...8)
     
    malinarp, pretorianka oraz Sookie lubią to.
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Deana to ja mam tylko w sygnie i avku niestety :(
    Dean preferuje takie żywe 8)
    Mnie by już nie zechciał :cry:
    Chyba powinnam wystąpić do BP o odszkodowanie 8)
     
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    I wogóle zdjęcie ukochanego to sie w portfelu nosi. Albo chociaż w sygnaturce się ma ..to jak to rozumieć?o_O
    Różnie tam bywało z jego wyborami...
    zmienny jak kobieta
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie będę się tak publicznie przechwalać nowym narzeczonym, tylko wam w zaufaniu się zwierzyłam xD
    A Dean to właściwie tylko jedną traktował tak na serio, bardzo dobrze, że ją wymiksowali z serialu 8)
     
    malinarp, pretorianka oraz Sookie lubią to.
  18. kgospoda

    kgospoda Forum Pro

    ojej, nie możesz mieć faceta, który boi się Gordona :wuerg:
    a tak się dobrze zapowiadał... :p

    a o odszkodowanie od BP pomożemy zawalczyć xDxD
     
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ale w sumie to lepiej niech on się boi Gordona niż Gordon jegoxDxDxD
     
  20. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    No no nie powiem ;). Facet jak marzenie ( koszmarne ) zmysłowy wzrok, wysokie (mówiące o dużym intelekcie) czoło, wydatne kości policzkowe , namiętne wąskie usta i te oryginalne kolczyki wszędzie , nawet w szyi :wuerg:. Mniam mniam ciacho aż zazdrość bierze 8). Moja babcia mawiała , że facet jak jest ładniejszy od małpy to już przystojny xD. Nie wiem czy można mu zaufać, bo wzrok ma taki rozmarzony, może być roztargniony i zapominalski.xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.