W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    To na pewno ;) Zobaczymy do ilu dojdzie cena maksymalna pudru na targu. Przy obecnej cenie motyli aby to było opłacalne musiałoby kosztować jakieś 12tysi ;)
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    12 tys to zwrot kosztow;) do zysku to jeszcze daleka droga
     
  3. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Jako zwrot kosztów liczyłem 10 tysięcy. No ale to w zależności od aktualnej ceny motyli na targu. Jak są po 4 tys to i koszta szybują w górę.
     
  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Dobry :)
    Otwieram rano farmę,odkrywam kibelki a tam różowe kameleony,fabryka pyłku,różowe strusie i nagle słyszę Monia,obudź się!!!
    żółte schronisko,kolejny młyn,pomarańczowe strusie :cry:
     
  5. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    To w tym śnie do kompletu brakuje sołtysa w różowych gatkach xD ;)
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Może i był w jej śnie ale... bo to się przyzna...
    ..ja bym za taki sen pół farmy oddała...o rany julek..taki przystojniak w różu..i się uśliniłam.. :p :DxDxD:inlove:xDxD

    ...i ja się zapytowywuję, gdzie jest Nasza Zuzia? !

    Zuziu, wracaj tu szybciutko!!!!!
     
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    Na razie moich różowych kameleonów nie trafiłam, kolejna estrada wpadła i coś pomarańczowego.
     
  8. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dajcie już spokój biednemu Sołtysowi, bo odkąd wczoraj pokazałam te różowe majtasy to mam wyrzuty sumienia:(
    Dlatego składam oficjalne oświadczenie:
    Panie Sołtysie uprzejmie przepraszam za wczorajsze żarty na Pana temat, moim zamiarem nie było zdyskredytowanie Pana w oczach forumowiczów. Wszelkie insynuacje jakoby Pańskie różowe majteczki znalazły się nieprzypadkowo na mojej farmie są nieprawdziwe i stanowią jedynie element kampanii mającej na celu zrobienie zamętu na forum:pxD:pxD
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    to tak jak u mnie przez cala edycje nic rozowego i perfumerii tez brak :p:cry:xD:cry:
    Bry wszystkim...moge w katku niesmialo przycupnac? :p
    [usuwam]

    Edytuję,prowokującą do kłótni część posta usuwam.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 maja 2015
  10. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam sobotnio:) ale mam poranek, wchodze na farme, podchodze do moich 3 ladunkow, ktore na noc postawilam, odkrywam 1 - pomaranczowe psy (tradycyjnie, mysle), odkrywam 2 - bobry ++ (jakzeby moglo ich braknac) zabieram sie za odkrywanie 3 (jestem ciekawa jaka tu bedzie pomaranczowa zagroda pomyslalam), kliknelam w ladunek... i wywalilo mnie z farmy. cierpliwie wchodze, patrze... i wlasnym oczom nie wierze rozowe kameleony trafily pod moja strzeche:D:D:D
    zycze wszystkim takiej milej soboty i nastepnych porankow:)
     
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Anka,jaka sygna o_OxDxD:cry::cry:miałam już tego badziewnego pociągu nie pakować,ale z uporem maniaka wkładam to co dostałam plus jakieś badziewia zalegające w pasku.....pomału tracę nadzieję :( może następny pociąg będzie łaskawszy ;)

    Edytuję,usuwam jak w oryginale.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 maja 2015
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    brzydka? :oops: [usuwam]
    A z Andrzejem to mam nadzieje ,ze sie dlugo fochac nie bedzie i ze wroci..mam nadzieje tez ,ze to nie jego pomysł..wcale to ani nie moj watek ani zamiaru nie mam mu miejscowki zajumac przy soltysowskim stole ;) gaduła jestem i nie poradze :cry:xD:cry:
    gdzie sie podziala Zuzanna? :oops:

    Edytuję,prowokującą do kłótni część posta usuwam.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 maja 2015
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    gratulacje :)
     
    ross2, kropelka04 oraz TETUNIA lubią to.
  14. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Gratulacje :)

    Sygna cudna xDxD:cry::cry:bardzo wymownaxD też czekam na Sołtysa :oops:

    Edytuję,usuwam jak w oryginale.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 maja 2015
  15. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    [​IMG] Witanko :)


    o pociągu nie będę pisała bo i po co xDxDxD
    u mnie słoneczko to może przyjdzie kolega "odnowić" podest w domku ogrodowym :p, trzeba wykorzystać pogodę ;)

    pięknej pogody, smacznej kawy życzę :music::music::music:
     
  16. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    O królowa wróciła :) to dobrze :D FOCHać się nie ma po co, przynajmniej nie na tym forum :cry::cry:xDxD
    Sołtys mam nadzieję, że też się wkrótce odfochuje i będzie gites gitara :)
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Chcialam Gosi zaniesc material ale juz spac poszla -ona dobra w takie śmiechowe klocki jest.:music:
    dzisiaj lesna testuje bo doszly mnie słuchy ,ze tam lepsze dynksy wychodza...pewnie nie u mnie ale sprobowac mozna.
    aaa i chwale sie mam caluski komplet pomaranczowych warsztatow z pociagu...niektore podwojne,pare pom zagrod,2 mlyny,estrade i cala zgraje psow o_O:cry:xD:cry:
    Sasiad nie krolowa bo krolowa jest tylko jedna :cry:xD:cry:gdzie mi do niej :p
     
  18. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Dobra wyciągamy z krzaczorów naszych panów a zwłaszcza jednego
    Panowie specjalnie dla was ze specjalną dedykacją :inlove:;)xD:cry:


    A teraz lecę odgruzować kuchnię :oops:wczoraj miałam cichą nadzieję,że mój DP zobaczy,ale jak zwykle zlew pełen garów:(
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Heloł braci farmerska :) Pociąg,hm...-.- ale co tam,SG mam,to na żółtych garbusach jeszcze pojeżdżę...xD Może w końcu coś jeszcze przywiezie dobrego.;) No Anka sygna cukiereczek :inlove::pxD Troszkę Trolla za małego na to forum zrobiłaś-tutaj większe się pojawiają :p
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hihihhi ale wiesz ...wiekszy by przycmił urode krolowej ,ktora nad nim wisi :music:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.