W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Jak czytam w evetowym, że ktoś 3 perfumerie trafił to mnie zalewa.... Ah ten mój poczciwy serwer.
     
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a ja wcale nie chce tej perfumerii ,chcialabym cos rozowego trafic...perfumeria by mi pasek zapchala a rozyk by sie przydal na polko i bylby z niego uzytek..

    hahahaha Monia mnie by zalalo jakbym rafila 3 badziewiaki perfumerie :cry:xD:cry:wole cos przydatnego;)
     
  3. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    A ja polecam Ośrodek Wypoczynkowy Zakopiec w Zakopanem, byłam wiele razy, zupa koperkowa mniamxD:)
     
  4. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam cieplo:)
    serdeczne zyczenia wszystkim zosiom,
    nooooo i oczywiscie gratulacje dla tetuni i wszystkich oczekujacych za aktywnosc :p - ten watek to strzal w 10, hmmmm chcialam powiedziec 1000 !!! xD
    pociag dla mnie jest rozrywka przednia (przywozi co prawda pomarancze i zoltki - jada sobie z powrotem, ale co ktorys kurs mam niespodzianke w postaci np. kocy czy hitow ;))
    dzis rano na dobry weekend pociag podarowal mi ... perfumki :D:D:D i jezdzi dalej ;)

    natomiast u mojego polowka pociag jest zaczarowany. przywiozl mu m.in. 2 perfumerie, koce, 2 rozowe obory, rozowy kurnik, rozowe osly, rozowe i czerwone kroliki, czerwone kameleony. stawia po 3 ladunki i przy kazdym zbiorze ma co najmniej 1 roz. w jego pociagu chyba maszynista jest jakas kobieta, ktora lubi rozowy kolorxDxDxD
     
  5. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    ja już różowe trafiłam8)to teraz chcę perfumerię:Dalbinosów i narzędzi trochę w stodole mam, to sobie pojeżdzę jeszcze :p
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Proszę,masz kilka,na jakiś czas powinno wystarczyć xD No chyba,że marka nie taka?o_O[​IMG]
     
  7. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    moje największe szczęście , moja córcia :inlove:trafiła dwie różowe zagrody strusi i perfumerię :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 15 maja 2015
  8. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Biere.

    O różowościach to nawet nie marzę. U mnie tylko czerwone osły warte uwagi. Reszta... Hmm...
     
  9. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    o kurcze to chyba bylam ja, teraz chcialabym te obrzydliwe rozowosci
     
  10. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Aż na głos parsknęłam śmiechemxDxDxD Musiałam sprawdzić czy ta odpowiedź była skierowana do niej czy do niego xD To chyba facet. O jezusieńkuo_OxD Ja na jego miejscu nie przyznałabym się do zielonego "ptaszka" xDxDxD
     
  11. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Nie, to nie ty byłaś.
    Czytałam, czytałam, Monia ma fantazjęxD
     
  12. satineas

    satineas Aktywny autor

    Pewnie dlatego w końcu trafiłam ta perfumerię, że wczoraj ponarzekałam na pociąg :p Widać to pomaga ;)
     
  13. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    pogratuluj corci :)

    a ja jezdze i jezdze tym moim skladem (wypuscilam ich juz okolo 30, nawet albinosy mi juz przetrzebilo, a mialam ich ponad 200) jak sie trafi jakas rozowosc to dobrze, bede sie cieszyc, nie trafi sie - plakac nie bede. bardzo lubie te pociagi (chociaz wole z drzewkami) i jezdze nimi calutki czas do samego konca bez wzgledu na efekty
     
  14. Makowiska

    Makowiska Aktywny autor

    Perfumeria nie dla mnie. Wyjeżdżam dzisiaj na Podlasie bez dostępu do netu. Wracam w niedzielę wieczorem. Płakać nie będę. Niektórzy mają dwie to może w gt podzielą się. Ja mogę podzielić się bobrami: 17 dostałam z pociągu i jedne pom kury.Uśmiechy ślę :)
     
  15. babula40

    babula40 Komandor forum

    Sołtysie , wbijaj się do mnie . Daczy nimam ale wigwam możemy zmontować ,nad stawem oczywiście ,cobyś czuł się jak w domu xDxDxD
     
  16. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witam wszystkich serdecznie :DWszystkim Zoskom naj,naj,naj :inlove:ale pracujcie tak zeby nie padalo dzisiaj bo bedziemy mieli przekichana pogode przez lato :inlove:
    Dla TETUNI duzo zdrowka i usmiechu za wspanialy pomysl :inlove:
    A teraz do rzeczy :ludziska trzymajta mnie bo,bo,bo nie wiem co zrobie .Wczoraj same krypty i mleczarnie dzisiaj trufle i guano ale nam utylizator zafundowali wrrr:mad::mad::mad:Zadne czary-mary nie pomoga jak nam badziewie wysylaja ,sie wnerwilam juz od rana no :mad::mad::mad:. Klakiery tylko maja co trzeba a farmery ciezko pracujace nici na brzoskwince :mad::mad::mad:

    Gosia ja haftowalam czerwone ptaszki-karmazyny ,niebieskie -jakies tam ale o zielonych to nie slyszalam .Hmmmm-ptaszek Wladza powiada :D:cry::D


    Twoje posty połączyłam.Jeśli chcesz coś dopisać,to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy pierwszym swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 maja 2015
  17. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    A jeśli można się zapytać z pewną dozą nieśmiałości, bo jak wszyscy dobrze wiedzą że strasznie nieśmiały zemnie chłopczyk, to konkretnie gdzie to jest gdzie mam się Wbijać ? o_O
     
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Hmm...chyba znalazłam swoje szczęśliwe miejsce:
    [​IMG]

    Nie jest to różowe, ale z tego to akurat się cieszę.
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ty sie zastanow co pokazujesz bo klakierem zostaniesz..... :oops:
    ja juz screenow nie wrzucam i nie melduje ,bo widze ze tu sie coraz mniej przyjemnie robi... :wuerg:
     
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Eee...tam nie będę się takimi rzeczami przejmowała.

    Trochę ładunków już wysłałam, perfumerii nie mam, nic różowego mi się nie trafiło...to tylko czerwona zagródka.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.