W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..dlaczego?..róż to całkiem fajny kolor...kiedyś też bym nie założyła ale teraz zakładam..mam różowe bluzki, różowe leginsy, różową torebkę i trochę biżuterii z takim kolorem.. boję się i nienawidzę czarnego ..od zawsze.. jestem uprzedzona do czerni....

    Miała rację bo to był towar deficytowy..
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Gretka,to lata osiemdziesiąte były....Gdzie wtedy panna na wydaniu w różowym płaszczyku...-.-Nikt by mnie nie chciał...:cry:Czarny niedawno skończyłam nosić,mam nadzieję,że na dosyć długo...
     
  3. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Podwyższam Ci więc i ja poziom satysfakcji.xDSmacznego xD Zdanie co do majtkowego :wuerg:różu podzielam. Masakra :cry:xD
     
  4. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Jak byłam młoda( taka nastolatka) to mama mi załatwiła sukienkę w kolorze różowym. Boże jeszcze do tej pory mnie ciarki przechodzą.
    Czasy były jednak jakie były i kilka razy musiałam toto założyć.
    Od tamtej pory nic takiego już nie miałam...nawet majtekxD
     
  5. ewelina80-80

    ewelina80-80 Czeladnik forum

    Witam
    Wspaniały pomysł założenie tego tematu :). Gratuluję :)
    Chociaż tyle skoro g&t nie widać :cry:
     
  6. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Wcale mi nie przeszkadza:) Tylko mnie zastanowiło kto mnie tak lajkuje :)
     
  7. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Wy o różowym, a ja pamiętam już w okolicach 8 klasy podstawówki, polowa lat 80, mama przytargała mi skądś nową kurtkę niebieską otralionową-pewnie jakaś super zdobycz, taką bardziej szafirową (jak ja nie cierpiałam takiego koloru :cry:,no fakt różu w garderobie nie posiadałam wcale xD),na kołeczki, a mi się ona kojarzyła z waciakiem chłopów z budowy i nie ubrałam tego cuda ani razu, dla mnie różniła się tylko tym,że to był ortalion, a nie płótno xDxDxD, ech były czasy

    o przepraszam, posiadałam róż w postaci majtek, bo takie wtedy prawie wszyscy mieli:)
     
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Tak to były czasy. Chodziło sie w tym co się zdobyło.
    Spamerek poszedł na odpoczynek.
     
  9. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    w ZZ juz był, zastanawia mnie czemu bana nie dostanie,wiem małolat, ale z drugiej strony wszystkich obowiązuje regulamin, a jego posty w zz to ewidentny spam co od razu widać, chociaż parę porządnych tez napisał i tych sie nie czepiam
    a jednak spokój i dostał punkty, dobrze, może to go czegoś nauczy
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lutego 2015
  10. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    W oczekiwaniu na G&T "gadamy" o różowościach ;)xDxD..a na poważanie czekam na to G&T i się zastanawiam czy znów pojadą po bandzie i odblokują np. tylko bociany ???..ostatnio z "nowości" odblokowali tylko gołębie :(..jeśli powtórzą ten numer - to masakra ..na samą myśl o takiej opcji trzęsawka mnie bierze ( mam duże braki w zagrodach i drzewach)...
    a co do różowych ubrań - lubię ten kolor - ponoć mi w nim do twarzy :p;)xDxD
     
  11. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    my już o wszystkim gadamy:)jak zauwazyłaś wątek wszechstronny i im ktoś bardziej zwariowany tym milej widziany, bo juz tu wariujemy od tego wypatrywania balonu:) my wypatrujemy balona, a ktoś nas robi w balona, tylko ciekawe kto ;)
    teraz w garderobie, też posiadam różowe cuda, ale takie odmiany różu, bardziej koralowe, tylko czy to jeszcze róż?
     
  12. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    no posyłają nam nie te balony co trzeba ( czyt wyprzedaże):D..
    hmm jest tyle odcieni kolorów że sama nie wiem czy mam różowe ???:) a to z wiki , więc jeśli ktoś się wypiera że nie ma nic w różowym kolorze - to może się myl
    i ;)xDxD

    amarantowy#E61C6623028102szkarłatny, jasna czerwień wpadająca w róż z odcieniem fioletowym.
    arbuzowy#FF6D66255109102jasny czerwony.
    purpurowy#FF00802550128kolor szat biskupa, różowofioletowy.
    cyklamen#A2007B1620123różowy o odcieniu fioletowym.
    eozyna#C35C6F19592111odcień czerwieni, wpadający w intensywny różpigment
    łososiowy#FA8072250128114jasnopomarańczowy wpadający lekko w róż.
    magenta (HTML)#FF00FF2550255fioletowoczerwony, ten sam kolor pod nazwą fuksja.
    magenta (druk)#FF00902550144przybliżona wartość barwnika stosowana w drukarkach C<M>YKpigment, druk, CMYK
    majtkowy#E4BECF228190207wyblakły, rozbielony różowypotoczne
    malinowy#EB01652351101ciemny, intensywny różowy.
    pąsowy#EDB5AE237181174bardzo jasnoczerwony.
    róż indyjski#C344441956868ciepły różowobrązowymalarstwo
    róż pompejański#B8000018400malarstwo
    róż wenecki#F3B387243179135malarstwo
    różowy#FFC0CB255192203rozbielony czerwony.
    rubinowy
     
  13. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Plisss już nic o różu Na walentynki będzie tego aż będziemy :wuerg:xDxD
     
  14. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Cześć ludziska. Miało nie być o różu, ale muszę napisać że ja lubię ten kolor. Oczywiście nie od stóp do głów xD Podobno mi w nim do twarzy :inlove: W kwestii G&T zaczynam mieć mdłości. Jak dadzą na Walentynki to mam ich w nosie, Walentynki spędzam ze swoim Walentym, a nie z BP xD
     
  15. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Facet jestem i o różu nie powinienem się wypowiadać -.- ale powiem Wam tyle, że odkąd mam córę to normalnie uwielbiam go :D pasuje jej ten kolor, pokój ma na różowo a i chyba z połowę ubrań też w tym kolorze :D
     
  16. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    i pewnie białe mebelki? ale jak ona kocha ten kolor, to wszystko jest ok:) gorzej jak kolor kochają rodzice i uszczęśliwiają dziecię na siłę xD
     
  17. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Meble jasne ale nie białe :)
    Zofii chyba wszystko jedno w jakim kolorze ma rzeczy ale nie marudzi także chyba jest ok ;)
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Co wam tak różowo, hę...? 8)
    Chcecie mnie z wątku przegonić...? 8)
    Nie dam się xD
     
  19. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Sorki, że wam się "wtrancam" w wątek, ale nie mogłam się oprzeć, jak to zobaczyłam

    [​IMG]

    xDxD
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Łomatko 8)xDxDxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.