W Galerii Kultury

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika myszka212, 27 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SperanzaE

SperanzaE Baron forum

Ludzie są różni, nic na to nie poradzimy, każdy słucha tego co lubi.
    Ja ostatnio słucham głównie takiej spokojnej, relaksacyjnej ale zdarza mi się słuchać też muzyki rockowej oraz tzw piosenki śpiewanej.
    A czasem słucham też np. muzyki Chopina albo klasycznego jazzu czy bluesa. Ale disco polo to już zdecydowanie nie dla mnie.

myszka212 i krasnoludek10 lubią to.
  2. myszka212

myszka212 Komisarz forum

Kiedyś zastanawiałam się, jaki rodzaj muzy lubię i wyszło mi tak - w latach 80 pop i soul, potem w latach 90 tzw. eurodance - zespół Snap, Robert Miles - mieszanka muzyki dance, ambient, Mike Oldfield, Eminem, rock, Dead Can Dance - motywy z muzyki etnicznej, chorałów gregoriańskich, jeżeli szukasz czasem czegoś innego, spokojnego - polecam, szczególnie dla Lisy Gerard, która stawiała tam pierwsze kroki, a znana jest np. ze ścieżki dźwiękowej do "Gladiatora". Bluesa uwielbiam, szczególnie na zlotach motocyklowych, gdzie on przecież dominuje na równi z rockiem. A w temacie muzyki klasycznej to przede wszystkim Vivaldi i "Cztery pory roku".

krasnoludek10 i SperanzaE lubią to.