Własny domek

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika kalinamala, 23 kwietnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    A ja przyszłam zapytać, czy tak zwyczajnie i po prostu wolno mi wybudować sobie jakiś własny szałasik w tym forum-skim lesie? Widzę że inni gracze mają takie domki, to i ja bym chciała tylko nie wiem jak to jest z formalnościami, bo przepisy budowlane mają spore wymogi więc...
    proszę mnie objaśnić w tym temacie:)
     
    Ninapacholec lubi to.
  2. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Nie do końca wiem,o co ci chodzi?O swój temat na forum?Tak,można założyć,oczywiście we właściwym dziale.
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wątek przenoszę do właściwego działu.

    kalinamala oczywiście, zapraszam do otworzenia "domku" w tym dziale: >Kto jest kim - gracze<. Oprócz tego, że tytuł wątku musi być taki jaki nosisz na forum nick to jak się przedstawisz i co napiszesz w powitalnym poście zależy od Ciebie. O tym, że treści nie mogą łamać naszych zasad raczej nie muszę wspominać ;)


    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?


    foczunia84 dziękuję za pomoc.
     
  4. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dziękuję pięknie -zasady już wykułam na pamięć - można zamknąć :)
     
    Ninapacholec lubi to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę, samych miłych rozmów życzę i skoro można to tutaj zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.