Wędrujące pnącza cd.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika hlnrys, 28 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Temat przeze mnie poruszany.
    Korespondencja z PT, odpowiedź prosto z centrali (o ile dobrze pamiętam).
    Małe ale...
    Przyczyną wędrówki pnącz są wg BP wyprzedaże, dokładanie pnącz ewentowych.
    Nawet gdyby, to dlaczego po tym jak dołożę pnącze i umieszczę je w odpowiednim miejscu, to i tak na drugi dzień będzie tas?
    Poprzednie screeny robiłem w momencie, gdy nie było żadnych wyprzedaży pnącz.
    Natomiast odpowiedź dostałem w trakcie jednej z takich wyprzedaży.
    Dobrze, może tak ma być i codziennie muszę poprawiać ułożenie pnączy, bo jest wyprzedaż i to naturalne zjawisko (codziennie, po ponownym ustawieniu gałązek?).
    Lecz zachowanie gałązek, przy próbie ponownego wstawienia na poprzednie miejsce chyba normalne nie jest.
    Gałązka na wideo, zamiast przemieścić się o jedną pozycję w górę, ląduję jedną, lub dwie karty niżej.
    I tak po kilka razy.
    Później zmienia miejsce prawidłowo, ale pod koniec też gdzieś mi zwiała.
    Materiał zamieszczam jako podpórkę do poprzednich zgłoszeń.
    Proszę wideo podesłać do centrali, niech zobaczą jak to wygląda, bo widać same screeny to mało.
    Czym wytłumaczą takie zachowanie pnącza?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys skoro już pisałeś w tej sprawie do PT i otrzymałeś odpowiedź prosto z Centrali to ja tutaj Ci nic innego nie napiszę. A jeśli chodzi o nagrany filmik z tą sytuacją to z pozycji forum nie przekazujemy takich zgłoszeń. Zapraszam do ponownego kontaktu z PT.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.