Wędrujące pnącza cd.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika hlnrys, 24 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Normalnie wysiadam.
    Teraz walczę z pomidorami.
    Wszystko ładnie poustawiane, wieczorem wchodzę na zbiory gałązek, a tam znowu tas.:mad:
    Zdzierżyłem, poustawiałem, zapisałem.
    Rano znowu miszmasz.>:(:mad:
    Screeny wieczorem po zbiorach, po kolejnym ustawianiu, i dla porównania screeny z rana, przed zbiorem.
    wieczorem[​IMG]
    rano
    [​IMG]
    138 - pomidorowa chwała
    wieczorem
    [​IMG] rano
    [​IMG]
    wieczorem
    [​IMG] 142 - pomidorowa chwała
    rano
    [​IMG]
    To nie całość, są jeszcze zmiany w okolicy pnącz 24h.

    I żeby nie było wątpliwości:
    Po ponownym ustawieniu kolejności gałązek, przechodzę na wyspę, farmę i wracam na pnącze.
    Jest OK - ustawienie zapisane.
    Dla pewności przelogowuję się i też jest OK.
    Niestety rano OK już nie jest.>:(

    Czy BP w końcu coś w tej sprawie zrobi?
    Przecież problem został zgłoszony 5 miesięcy temu:
     
    Ostatnie edytowanie: 24 maja 2019
    Marrylan i MKMK2002 lubią to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys niestety żadnych nowych odpowiedzi na to zgłoszenie nie otrzymaliśmy poza tym, że rzędy chmur mogą zmieniać miejsce w przypadku planowania lub aktualnie prowadzonej wyprzedaży jakichś rzędów lub też kiedy na Cudowne pnącze dochodzi jakiś np. nowo zdobyty rząd chmur.
    Ja u siebie nadal nie zaobserwowałam żadnych zmian, tak jak sobie poustawiałam już dawno temu tak rzędy są ustawione, zdobywam nowe to albo je dodaję do ulubionych i ewentualnie odpowiednio przestawiam albo nie robię nic i jest jak było.
    Przekażę Twoje uwagi ponownie ale myślę, że konieczny będzie kontakt z PT i przesłanie w formularzu tych screenów.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Myślisz, że nasza PT poradzi sobie z tym, czego nie może załatwić dział techniczny BP?
    Zaraz, zaraz...
    Przecież PT, to również Ty:
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/struktura-ekipy.10310/#post-36029
    Więc napiszę do PT (do Ciebie?) i prześlę screeny.
    Może być paczka w formacie .zip?
     
    Marrylan lubi to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys PT to między innymi ja, poza tym z pozycji forum nie mamy żadnych narzędzi i jeśli trzeba coś na koncie sprawdzić aby móc przekazać do działu technicznego gry to potrzebne jest niestety zgłoszenie od Gracza. Zrzuty ekranu należy dołączyć do korespondencji w formie załącznika w formacie np. png lub jpeg.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Fotki to .png.
    Mam je podesłać pojedynczo - 6 szt w formacie .png, czy mogę je spakować w .zip i przesłać jako jeden plik?
    I w jaki sposób?
    Nie koresponduję z PT, więc się nie orientuję, a tu nie widzę opcji "dodaj załącznik", czy "prześlij plik", lub czegoś w tym stylu.
    [​IMG]
     
    Marrylan lubi to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Problem masz w grze, wybierasz więc odpowiednią opcję, wpisujesz treść z wymaganą ilością min.140 znaków, wysyłasz zgłoszenie, otrzymasz odpowiedź i wskazówki na emaila powiązanego z kontem w grze, odpisując ze swojej poczty będziesz miał możliwość dodać załączniki.

    hlnrys wydaje mi się, że nie zwróciłeś uwagi, że między tymi rzędami, które zmieniły pozycję jest nowy rząd a tak jak napisałam wcześniej:

    Tak więc po zdobyciu/zakupie nowego rzędu, inne rzędy zmienią automatycznie pozycję.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    Ostatnie edytowanie: 24 maja 2019
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A czy w pole "opis" mogę wpisać link z mojego dysku google, zawierający zdjęcia?
     
    Marrylan lubi to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak jak wyżej napisałam, zrzuty ekranu powinny być dodane do korespondencji w formie załączników. Napisz zgłoszenie a w odpowiedzi otrzymasz wskazówki co do dalszej korespondencji.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zaczekaj proszę na odpowiedź na Twoje zgłoszenie, w niej otrzymasz dalsze wskazówki. Na forum nie omawiamy korespondencji ani nie podajemy dalszych kroków jakie będą podjęte w PT.

    Czy jeszcze w czymś mogę Ci pomóc?
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Oprócz dwóch odp. z automatu, cisza.
    Pewnie trwa weryfikacja - cokolwiek to znaczy.
    Nawet nie wiem czy załącznik z fotkami został odebrany.

    Dotarł, czy może wysłać jeszcze raz?
     
    Marrylan lubi to.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys automatyczna odpowiedź jest jedna, druga już nie, przeczytaj ją proszę jeszcze raz bo tutaj zacytować nie mogę i czekaj proszę na kolejną odpowiedź.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    [ciach]
    Więc jak to w końcu jest?
    Bo rękę dam uciąć, że dopiero trzecia jest pisana "ręcznie".
    Na taką czekam.

    PT pracuje w s/n, czy czekać do pn?
     
    Marrylan lubi to.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Na forum jak już wcześniej wspomniałam zabronione jest cytowanie oraz omawianie korespondencji z PT, Twój post edytowałam i usunęłam część zgodnie z Regulaminem forum.

    Odpowiedzi na zgłoszenie udzielane są najszybciej jak to możliwe, w zależności od złożoności problemu czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy, nie jestem w stanie podać Ci dokładnego czasu, w którym otrzymasz odpowiedź, czekaj proszę cierpliwie.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś techniczne pytanie na temat gry?
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Napiszę najdelikatniej jak potrafię.
    W usuniętych postach nie było żadnego omawiania.
    Przedstawiłem tylko ogólny zarys (zresztą standardowych odp. z automatu, więc wg mnie żadna korespondencja tu jeszcze nie zaistniała) i zadałem kłam Twojemu wpisowi, twierdzącemu, że druga odp nie jest automatyczna.
    Nie odpowiedziałaś, tylko usunęłaś część wpisu.
    Dobrze, może ja się nie znam.

    Tu niczego więcej się nie dowiem.
    Jak zapytam PT jeszcze raz, zgłoszenie zostanie z automatu zamknięte jako dubel, więc też nic się nie dowiem.
    Zamknij, zanim napiszę za dużo.
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys to, że otrzymałeś identyczną odpowiedź jak kiedyś na poprzednie zgłoszenie to nie znaczy, że odpowiedział automat, tylko jest to standardowa odpowiedź tak że proszę mi tutaj kłamstwa nie zarzucać.

    A skoro nie masz już pytań to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.