węże

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -Kazik997-, 14 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -Kazik997-

    -Kazik997- Czeladnik forum

    bardzo przepraszam , w poprzednim poście pomyliłem zwierzęta (chociaż oba się wiją ) węże miałem na myśli .
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    W grze nie ma węży jako takich. Mamy anakondy, ale rozumiem, że nie o nie Ci chodziło. Może chodzi Ci o węgorze - wiją się i przypominają węże, ale to ryby...

    Możesz doprecyzować, co masz na myśli?
     
  3. -Kazik997-

    -Kazik997- Czeladnik forum

    ale wtopa i znowu napisałem węże ,pewnie że chodzi o węgorze :):)
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    :D
    O węgorze generalnie trudniej niż o anakondy. Tak się jednak szczęśliwie składa, że możesz zdobyć ich zagrodę w trwającym własnie evencie >>Strażnikiem być<<. Jest do zdobycia na planszy "Ocean". Jeśli nie zdążysz, to można na nie trafić w Tropikalnych zagadkowych zagrodach "Koniczyna". Póki co to jedyne możliwości...

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  5. -Kazik997-

    -Kazik997- Czeladnik forum

    bardzo dziękuje ,uffff
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Proszę bardzo:) Powodzenia w polowaniu na węgorze, a jeśli coś będzie niejasne - zapraszam:)
    A że póki co nie masz pytań, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.