Wątek dynamiczny G&T - sierpień 2021

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika agi31, 13 sierpnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kusy97

    kusy97 Wyjątkowy talent

    kaktus gromniczny wymienię
     
  2. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    sowa poszła :)
     
  3. igorAwadas

    igorAwadas Wyjątkowy talent

    Dzień dobry :)
    szukam
    DJ Coco
    szczotkuj ostrożnie
    krzywe drzewo
    kapokowe drzewo
    zagrode sekretarzy
     
  4. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    Poszukuje brakujące na pnącza itemy : rurki truskawkowa , waniliowa , czekoladowa , młodszy napastnik ,mało brakowało może ktoś byłby chętny na sensowną wymianę . A gdyby jakiś nowy lub powracający po przerwie gracz potrzebował jakieś zagrody , warsztaty lub drzewka mam spore ilości zalegające w pasku , którymi mogę się podzielić , gdyby ktoś był chętny ślijcie sówki :)8)
     
  5. thistle20

    thistle20 Baron forum

    Poszukiwani:
    - krzywe drzewo;
    - zulubelka;
    - zbrojniki;
    - owce-zombie;
     
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    poszukiwane różowe dywany
     
  7. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    Dzień dobry Poszukuję [​IMG]Wegetariańskiej przekąski do pnącza
     
    magdzia21 lubi to.
  8. QAtaner77

    QAtaner77 Stały bywalec

    Witam,
    szukam item Strajk. Mam na wymianę item: szczotkuj ostrożnie lub szalona współpraca lub w obie strony.
    Jest ktoś chętny na wymiankę ? :)
     
    donatka69 lubi to.
  9. XXXmajeczkaXXX

    XXXmajeczkaXXX Półbóstwo forum

    szukam różowych salamander i krabów ktoś ma na wymianę ?
     
  10. asienka26

    asienka26 Komandor forum

    oddam roz palki za jaska
     
  11. ania5757

    ania5757 Baron forum

    galki waniliowe za sekretarza dam
     
  12. magros

    magros Nadzorca forum

    Poszukuje sekretarza
     
  13. PawBart2

    PawBart2 Forum Pro

    napisz sowę
     
  14. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    oddam JC za różową elektrownię słoneczną
     
  15. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    nadal szynszyle poszukiwane i jeden sekretarz, zeby misje robil
     
  16. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    halo, halo centrala:p
    Potrzeba mi itemów z letnich dni :
    =>na powierzchni,
    =>niedżwiedzi wycisk,
    =>szalona współpraca,

    dać mogę za to: kłopoty na plaży, Alicja buja-w-obłokach, kremowe gałki, gałki waniliowe, tęczowego, tule, pielgrzyma, meduzy,gdyby można było to i pochyłe:eek:
    zamienię zabawę w wodzie na chomicze

    zamienię czerwone zagrody na inne czerwone zagrody lub warsztaty

    oddam starsze drzewka i zagrody itp graczom co zaczynają (w zależności od licencji)

    Przyjmę papugowca, perełkowca i kasztanowca jeżeli ktoś ma nadmiar takowych

    W kontakcie na naszej sówce
     
  17. Edixdxd

    Edixdxd Forum Pro

    poszukuję meduz może komuś zalegają, a ja sie chętnie zaopiekuje
     
  18. PawBart2

    PawBart2 Forum Pro

    napisz sowę
     
  19. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    poszukiwane:

    pomarańczowe traszki
    pomarańczowe modliszki
    pomarańczowe szynszyle

    różowe kraby
     
    Frytka2012 lubi to.
  20. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    to sobie poszukam jeszcze pomarańczowy traszek i neonowych kukułek

    Mogę zaoferować:

    - neonowe: chlew, koziarnia,
    - różowe: koty, pandy, wrony, króliki, rysie, gęsi, strusie, bobry, słonie
    - czerwone warsztaty: schronisko wron, mleczarnia kóz, jaja (kur), strzygalnia królików, farby, koi, wąsy, tartak, walizki,
    - czerwone zagrody: rudziki, jelonki rogacze, jaki, chomiki, borsuki, ropuchy, motyle, myszy, psy, salamandry, niedźwiedzie, rysie
    - pełnia: chyba wszystkie zagrody i warsztaty w tym np trolosłonie oraz drzewka np. kaktus gromniczy, głodny dąb i inne
    - drzewka: sandałowiec, papugowiec (1szt.), tule, kapokowe, eukaliptus tęczowy, sosna elliota, ...
    - itemy: bestia z głębin, nieźle, zapłetwista przyjaźń, kłopoty z lampionami, asy z papieru, ekspres na biegun północny, ingrid zaklinaczka, głębinowe dźwięki, gałki deserowe, Ingrid diamentowa dziewoja, kochany misio, farmerskie ludo, koci pokerzyści, królicza miłość, lodowy zamek, mały wichrzyciel, miłość to pole walki, miejsce zbrodni, nieuchwytna lilia, mnogość owoców, owocowe życie, pomidorowy: szaniec i fort, pracowite zwierzęta w ogrodzie, pracowity jak miś, przeklęty: skarb i zbroja, przekwitająca szklarnia, romantyczna kolacja, rybi atak, psy rasy basset, rytm i małże, rozrzucanie kwiatów, rzut młotem, sarpe diem, straszna mumia, starożytna: magia i żart, smaczna pensja, surferzy, śnieżna: bitwa, labirynt, pingwin, żółw, styl motyla, świątynia tiki na farmie, telefon do domu, tępiciele dusz, tor przeszkód, tropikalna świątynia na farmie, uczeń Igrid, urodzinowe: upiększenie i bajer, wiosenny: przegląd i taniec, wstań na nogi, wstrząśnij dżunglą, zgarnij, złodziej na polu namiotowym, żonglowanie beczkami, znany zespół folkowy, brak zgody na start, haute couture, prawdziwi zawodowcy, miłośnicy drzew, pajęcza piłka, ptasia gra, żabi zbawca, zimna pobudka, balonowy ekspres,
    - itemy do nawiedzonego domu: daj mi spać, niewidzialna willa, leć słodziaku (2), ogrodnictwo z klasą, ogród motyli, pomidor-pieniacz, przeklęta zbroja, pyszna potrójna tarta, sarkofag potulny jak owca, śpiące oko prawa, świnka na miotle, tępiciele dusz, trumna cwana jak lis, wstań na nogi, tort waniliowy i truskawkowy, zmarnowana szansa, żywy strach na wróble,
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.