Wątek dynamiczny G&T - sierpień 2021

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika agi31, 13 sierpnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    Dzień dobry Poszukuję Wegetariańskiej przekąski do pnącza
     
    stoone1 lubi to.
  2. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Nie, to nie ten. Pozdrawiam :)
     
  3. PawBart2

    PawBart2 Forum Pro

    napisz sowę,cos tam się znajdzie
     
  4. -gosia2012-

    -gosia2012- Czeladnik forum

    Poszukuję tych zagród-

    pomarańczowe szynszyle
    czerwone kozice
    czerwone pająki
    czerwone chomiki
    czerwone salamandry
    neonowe gęsi
     
  5. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    Dzień dobry Poszukuję [​IMG]Wegetariańskiej przekąski do pnącza W zamian dam anakondy neonowe
     
    Ostatnie edytowanie: 15 sierpnia 2021
  6. deaemeka

    deaemeka Generał forum

    Poszukuję po 1 szt.:

    sekretarze
    trolosłonie

    Do wymiany sporo, choć nie wszystko.
    Mogę też wymienić item niesforny szerszeń jeśli ktoś szuka.
    Z rzemiosła też mogę oddać coś ,np. chutney lub pinkie pie, lub cokolwiek innego jeśli mam.
     
  7. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    to sobie poszukam jeszcze pomarańczowy traszek i neonowych kukułek

    Mogę zaoferować:

    - neonowe: chlew, koziarnia,
    - różowe: koty, pandy, wrony, króliki, rysie, gęsi, strusie, bobry, słonie
    - czerwone warsztaty: schronisko wron, mleczarnia kóz, jaja (kur), strzygalnia królików, farby, koi, wąsy, tartak, walizki,
    - czerwone zagrody: rudziki, jelonki rogacze, jaki, chomiki, borsuki, ropuchy, motyle, myszy, psy, salamandry, niedźwiedzie, rysie
    - pełnia: chyba wszystkie zagrody i warsztaty w tym np trolosłonie oraz drzewka np. kaktus gromniczy, głodny dąb i inne
    - drzewka: sandałowiec, papugowiec (1szt.), tule, kapokowe, eukaliptus tęczowy, sosna elliota, ...
    - itemy: bestia z głębin, nieźle, zapłetwista przyjaźń, kłopoty z lampionami, asy z papieru, ekspres na biegun północny, ingrid zaklinaczka, głębinowe dźwięki, gałki deserowe, Ingrid diamentowa dziewoja, kochany misio, farmerskie ludo, koci pokerzyści, królicza miłość, lodowy zamek, mały wichrzyciel, miłość to pole walki, miejsce zbrodni, nieuchwytna lilia, mnogość owoców, owocowe życie, pomidorowy: szaniec i fort, pracowite zwierzęta w ogrodzie, pracowity jak miś, przeklęty: skarb i zbroja, przekwitająca szklarnia, romantyczna kolacja, rybi atak, psy rasy basset, rytm i małże, rozrzucanie kwiatów, rzut młotem, sarpe diem, straszna mumia, starożytna: magia i żart, smaczna pensja, surferzy, śnieżna: bitwa, labirynt, pingwin, żółw, styl motyla, świątynia tiki na farmie, telefon do domu, tępiciele dusz, tor przeszkód, tropikalna świątynia na farmie, uczeń Igrid, urodzinowe: upiększenie i bajer, wiosenny: przegląd i taniec, wstań na nogi, wstrząśnij dżunglą, zgarnij, złodziej na polu namiotowym, żonglowanie beczkami, znany zespół folkowy, brak zgody na start, haute couture, prawdziwi zawodowcy, miłośnicy drzew, pajęcza piłka, ptasia gra, żabi zbawca, zimna pobudka, balonowy ekspres,
    - itemy do nawiedzonego domu: daj mi spać, niewidzialna willa, leć słodziaku (2), ogrodnictwo z klasą, ogród motyli, pomidor-pieniacz, przeklęta zbroja, pyszna potrójna tarta, sarkofag potulny jak owca, śpiące oko prawa, świnka na miotle, tępiciele dusz, trumna cwana jak lis, wstań na nogi, tort waniliowy i truskawkowy, zmarnowana szansa, żywy strach na wróble,
     
  8. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    sekretarz i szynszyle poszukiwane

    sowki na plot
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    mam boa i liściastą salamandrę-za kwieciste?
     
    kolobrzeg lubi to.
  10. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Te 2 mam itemy.
     
    -guciu74- lubi to.
  11. mk1987

    mk1987 Zaawansowany

    Witam
    Poszukuje fabryki szczotek do zębów.
     
  12. -akl2-

    -akl2- Baron forum

    za sekretarza dam parasolki
     
  13. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Cześć Wszystkim. Czas weekendowych misji "Letnie dni" spędziłem częściowo w szpitalu. Talarków wystarczyło potem na kupno pnącza, ale brak itemów:
    Na powierzchni, Niedźwiedzi wycisk i Szalona współpraca.

    Czy są do zdobycia? A jeśli tak - to proszę o sowę z podaniem przelicznika.
     
  14. sekutnicowata

    sekutnicowata Młodszy ekspert

    wyslij sowe
     
  15. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Już chyba je dostanę :)
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To idę słać :)
     
  17. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    Dzień dobry Poszukuję [​IMG]Wegetariańskiej przekąski do pnącza
     
  18. kamder

    kamder Hrabia forum

    Sowa poszła :)
     
  19. XXXmajeczkaXXX

    XXXmajeczkaXXX Półbóstwo forum

    wymienię papugowce
     
  20. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    oddam drzewko bugenwilli XXL za różowy warsztat ( oprócz strzygalni królików, jajek, papuzich piór )
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.