Wątek dynamiczny G&T - luty 2022

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika misiek1978, 2 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 1grosik

    1grosik Wszystkowiedząca wyrocznia

    to prezencik
     
  2. mariner1

    mariner1 Okazjonalny autor

    szukam modliszki,żurawie patyczaki, biedronki,kuoki sówki na mariner1
     
  3. PawBart2

    PawBart2 Forum Pro

    wyslij sowe
     
  4. deaemeka

    deaemeka Generał forum

    napisz po modliszki
     
  5. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    jeden to za mało,cos wiem w tym temacie,,,xD

    jeszcze jedne manty pomarańcz szukam
     
    janekkostuchna lubi to.
  6. cetynio

    cetynio Aktywny autor

    Witam. Poszukuję sobie takich drzewek - cypryśnik, wampee, asymina, balsamowiec, cis, dereń, bukan Magellana, tabebuja, kasztan jadalny, złotokap, hurma, drzewo srebrzyste, bugenwillia, morela, orzesznik, śnieżna jodła, kasztanowiec, mleczodrzew, koziomleczodrzew. Gdyby się komuś znudziły to przygarnę chętnie :)
    Mam też do wydania zagrody pomarańczowe na młode farmy, chętnie oddam.
    Szukam sekretarza, na wymianę mam różowe zagrody - kaczy staw, koziarnia, chlew, owczarnia, osły, słonie, nieumarły skarb, dąb z Allouville, Methuselah, Jakarandę...
     
  7. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    jeszcze 4 manty w pomarańczu poszukiwane
     
    aleksandra lubi to.
  8. PawBart2

    PawBart2 Forum Pro

    napisz do mnie
     
    cetynio lubi to.
  9. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    Dereń XXL I Złotokap XXL sztuk jeden poszukuję .:)
     
    cetynio lubi to.
  10. mariner1

    mariner1 Okazjonalny autor

    napisz sówke mam kasztanowiec
     
    cetynio lubi to.
  11. mariner1

    mariner1 Okazjonalny autor

    szukam żurawie ,patyczaki, biedronki,kuoki ,szwalnia czarnych pasów, fabryka pachołków,fabryka grabi,zamaskowany warsztacik,farma jedwabiu sówik na mariner1 :)
     
  12. kamilcia466

    kamilcia466 Zaawansowany

    witam jakby ktos mogl sie podzielic zagrodami: manty,konik morski,papuzzie gniazdo,gazele, meduze,zurawia,zebra,biedronka, ,kucyk, ptaszarnia dla wron drzewka : hurma, wierzba calolistna, ,głog,deren,bugenwilli,niepokalanek pospolity, tebebuja oraz pom zagrody
     
  13. cetynio

    cetynio Aktywny autor

    Wysłana
    Wysłana
     
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    dostałam manty pomarańczowe 3 sztuki,, w balonie za czerwoną szwalnię pasów, 3 jajeczne,,oczko ropuch czerwone,,,może w Twoim balonie też taki popytxD
     
    agi31 lubi to.
  15. bunny132

    bunny132 Generał forum

    poszukuję johna cytrynę. co za niego? tylko nie miliony
     
  16. babula40

    babula40 Komandor forum

    Łebskiego cwaniaczka szukam, pomóżcie ludzie,bo taka chora jestem,nie mam siły latać po balonie. Chomiczą czy inną dam w zamian ,albo co tam chcecie xD
     
  17. sawaawa

    sawaawa Naśladowca mistrzów

    niestety na razie nie mam ani jednego JC wiec jeden na rozmnożenie się by się przydał ( miałam kilka eventów nieukończonych z braku wystarczajacej liczby wypadajek wiec nawet jeden może trochę pomoże - jak bedzie )- w balonie niestety są nie do zdobycia
     
  18. Karollol

    Karollol Forum Pro

    poszukuję johna cytrynę tylko nie za miliony
     
  19. mariner1

    mariner1 Okazjonalny autor

    szukam patyczaki,kuoki ,szwalnia czarnych pasów, fabryka pachołków,fabryka grabi,zamaskowany warsztacik,farma jedwabiu sówik na mariner1 :)
     
  20. deaemeka

    deaemeka Generał forum

    w balonie za kasztanowego farmera
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.