Wątek dynamiczny G&T - kwiecień 2020

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika ania1713, 3 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    Szukam Itemów:
    Młodszy Napastnik, Miniaturowy Wiatrak, Koci Złodziej, Jesteś tym co pijesz, Akrolama,
    Do kolekcji: Areny z dachem, Drzewko Adwentowe, Królewskiej Palmy

    O muchołapkę to nawet nie pytam ;)
    A drzew 1 szt. Jajecznego XXL i 1 szt. Papugowca
    Może ktoś z Was ma na wymianę?​
     
    Ostatnie edytowanie: 11 kwietnia 2020
  2. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    sówka na płocie
     
    [Mateusz13] lubi to.
  3. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    Poszukuję
    Pomarańczowe bażanty
    Pomarańczowe żółwie

    Odam czerwone

    Ropuchy
    jelonki rogacze
    kozice
    nietoperze
    jaki
    myszy
    kameleony
    pawie
    osły
    bobry
     
    Ostatnie edytowanie: 11 kwietnia 2020
  4. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    czerwona olcha pilnie poszukiwana
    mogę w zamian dać np jajeczne xxl lub inne
     
  5. poli001999

    poli001999 Stały bywalec

    Zbliża się pełnia więc szukam zagród dla błotnistego potwora , kocich elfów, owiec zombie :D:D
     
  6. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    oddam : pomaranczowa wilcza jama , pomaranczowe bizony. szukam -- pomaranczowa grzede bazanta

    czy ktos posiada palme z sercami i ew. chcialby sie jej pozbyc - oczywiscie nie za darmo................ sowke prosze do mnie

    szukam : czerwony warsztat totemow tiki, farma jedwabiu

    luk triumfalny oddam za wieze eiffla

    szukam drzewek : 2 x glog xxl, 1 x zlotokap xxl , 1 x deren xxl , czy naprawde nikt nie posiada tych drzewek........

    mam rozowe kukulki......

    szukam itemkow : kwieciste melodie, parasolka w kropki , chomicza mucholapka , homarza serenada, brokul mozgu, nieumarly skarb
     
    Ostatnie edytowanie: 11 kwietnia 2020
  7. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    niewiele do szczęcia już zostało

    zagrody na wyspie:

    klatka perliczki

    warsztaty na farmie:
    farma jedwabiu

    jakiekolwiek itemy,zagrody i drzewa do świata pełni
     
  8. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    neonowe bobry, osly i kroliki poszukiwane :)
     
  9. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Szukam drzew xxl !:
    Nektarynke, Dracena, Rolinia, Durian, Sandałowiec, Balsamowiec, Ylang-Ylang, Tiki, Pomarańcza Olbrzymia, Cypryśnik Meksykański, Magnolia, Złotolistne, Lipa, Tabeluja, Dereń, Jarzą Brekina, Złotokap, Bugenwilli, Głóg, Albicja Jedwabista, Czerwona Grusza Anjou, Śnieżna Jodła, Hurma, Sekwoja, Cis, Srebrzyste, Orzesznik, Judaszowiec, Jesion, Palma Betolowa, Fikus, Drzewipesto, Cauliflore, Sapote, Flaszowiec, Słodkoliwka.

    Mam do oddania:
    Różowe:
    Pandy, Ul, Myszy, Bóbr, Osły, Świnie, Króliki, Kozy, Słonie.
    Czerwoności:

    Jaki, Ropuchy, Kolibry, Salamandry, Motyle, Psy, Myszy, Koty, Żaby, Pawie, Anakondy, Papugi, Rekiny, Wielbłądy, Pandy, Słonie, Perfumeria, Wachlarze, Gancarnie.
    Drzewa: Sygilaria, Rambutan, Topola, Wolemia, Czerwona Olcha i starsze.
    Zagrody: Zbrojnik, Mrowisko, Węgorze, Patyczaki, Warany, Pachołki Drogowe.
    Neonowe: Pies, Nietoperz, Osioł, Żaba, Ryba, Struś, Koń, Indyk, Krowa..
    Itemy: Rzut Młotem, Brakuł Mózgu, W góre do nieba, Neonowy Nietoperz, Miś Ślizguś, Kasztanowy (Jeż, Sarna, Pająk), Ringo Stary,George Harówka itd.
     
  10. [Mateusz13]

    [Mateusz13] Nadzorca forum

    dziękuję za udane wymiany ;)
    w dalszym ciągu szukam neonowych niedźwiedzi różowych wachlarzy tartaku no i może farmę jedwabiu
    z ciekawszych rzeczy moge zaoferować papugowce sandałowce rozowe kukułki papugi mucholapki jc parasolke nieumarły skarb nenony typu motyle koty myszy itp
     
    agi31 lubi to.
  11. XXXmajeczkaXXX

    XXXmajeczkaXXX Półbóstwo forum

    neonowe wielbłądy i motyle czekają na nowy dom :)
     
  12. kamder

    kamder Hrabia forum

    Sówka poszła :)
     
  13. [Mateusz13]

    [Mateusz13] Nadzorca forum

    wysyłam drzewka somsiad nic nie trzeba w zamian i tak się tylko kurzyły :D :D :D
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mam 4 nieumarle skarby,,,,czekam na oferty
     
    abc2016 i olgs3 lubią to.
  15. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    poszukuję Kwieciste melodie i chomicze muchołapki

    za 1 kwiecistą melodię lub 2 chomicze muchołapki oferuję jeden z różowych warsztatów

    kotlarnia
    fabryka strusich jaj
    fabryka walizek
    schronisko dla wron
    strzygalnia królików
    wytwórnia farb
    wytwórnia guano
    punkt zbioru piór
    hodowla świń truflowych
    fabryka drabin
    mleczarnia
     
  16. Adlyn

    Adlyn Zaawansowany

    ok to może teraz i ja.. chociaż już pewnie pod koniec to i wszyscy znaleźli co chcieli... szukam

    różowych warsztatów

    hamaki
    tartak bobrów
    karp koi
    bikini
    hydranty
    drabiny
    kartony
    klej

    zagrody

    kostery

    drzewka

    zulubelki
    małpiej pomarańczy
    leszczyna południowa


    na wyianę mam sporo drzewek xxl między innymi sandałowców ok 7... róży pustyni ok 5.. orzesznik 5.. judaszowiec 3 szt.. sekwoja 3..tarnina 3...ahoniowiec 4.. cyprysik meksykański 2szt i masa innych które się kurzą..
    drzewka:
    sandałowce, jesiony, topola kanadyjska 3szt, olcha 1szt, choinka bombkowa, prehistoryczna jodła 1szt, tulipanowce, wierzby całolistne,orzeszniki, judaszowce, albicje perskie, głóg, dereń , brzozy, wolemii też sporo, wierzba płacząca, pinia , rambutan 3szt, sygilaria, mahoniowiec, cyprysik meksykański w ilości szt 2 - o resztę pytać..

    zwierzaki

    basen dla mant 2 szt, siedlisko warana szmaragdowego 1, siedlisko agamy kołnierzastej 1, biom patyczaków 1, zebry, nosorożce, żyrafy, askoloti, akwarium węgorzy 1, krokodyle, kolibry, zagroda dla owiec zombie, jama błotnego potwora, warsztat czarnego światła, neonowa zagroda dla strusi, oczko czerwone dla ropuch, elektrownia słoneczna czerwona, jama dla salamander czerwona i podstawa, zagroda dla szopów poarańczowa, skunksy, bociany, łabędzie, wilki, szynszyle, zagroda dla kiwi, zagroda dla kawi, żółwi, bizony, jelonki, rudziki, mrowisko 2szt, biedronki, dziobaki ....i.. wiele..

    Warsztaty

    szczoteczki do zębów, pachołki, nauszniki, totem tiki, wytwórnia piór, strzygalnia owiec czerwona, zamaskowany warsztacik, żaglownia, fabryczka świec (czerwona), rękawice bokserskie, estrada dla łosi 2szt...

    itemy
    krecik leci 1, odpicuj mi sanie, wieczne poszukiwanie skarbów, diabelski młyn, moja łódka jest twierdzą,

    na nawiedzony ogród

    błotnisty poncz, okazały portret, muhaha, złoto spada z nieba, zemsta ciasta dyniowego, sękata wierzba, tępiciele dusz, kolacja transformacja, daj mi spać, death methal..
    i na nawiedzoną farmę mam też na

    wymianę jamę ogarów

    Pytać o drzewka i zagrody.. zapraszam.. o kwieciste melodie i muchołapkę nie pytam bo cennik godny króla...


     
    Ostatnie edytowanie: 11 kwietnia 2020
  17. xsruu15

    xsruu15 Naśladowca mistrzów

    Witam :)
    już niewiele mi brakuje do skompletowania farmy po długiej nieobecności :D
    Szukam:drzewo fasolodowe, małpia pomarańcza, zulubelka,
    Mroczne: rozżarzony buk, meduzowa wierzba,
    Zagrody: mrówki, owce zombie, basen dla mant, biom patyczaków, perliczka, agama, kostery


    na wymianę posiadam dużo drzew i zagród ( w tym również czerwone i pomarańczowe ulepszenia)
    Proszę o wiadomosci na sowę :)
     
  18. kamder

    kamder Hrabia forum

    Sowa :)
     
  19. kyniek

    kyniek Forum Pro

    Poszukuję mrowisko
     
  20. xsruu15

    xsruu15 Naśladowca mistrzów

    Witam :)
    już niewiele mi brakuje do skompletowania farmy po długiej nieobecności :D
    Szukam:drzewo fasolodowe, małpia pomarańcza, zulubelka,
    Mroczne: rozżarzony buk, meduzowa wierzba,
    Zagrody: mrówki, owce zombie, basen dla mant, biom patyczaków, perliczka, agama, kostery, jaki


    na wymianę posiadam dużo drzew i zagród ( w tym również czerwone i pomarańczowe ulepszenia)
    Proszę o wiadomosci na sowę :)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 kwietnia 2020
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.