Opinie Vox Dogs

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 4 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gadek

    gadek Fanatyk forum

    O misjach wiem,ale w tym zdaniu jest napisane,że hodowla wejdzie na stałe,co nasuwa wniosek,że i handel od 11-ego.
    Ale może za dużo myślę;)
    Mam nadzieję,że będzie jak piszesz,bo sp mało i rynek by się przydał:)
    Dzięki Kofana:D
     
    zonaania2122 lubi to.
  2. agnieska

    agnieska Ekspert forum

    Tylko to pnącze takie sobie :sleepy:
     
  3. leloch88

    leloch88 Wyjątkowy talent

    Takie sobie nagrody, no ale robić będę ;)
     
  4. nemo75

    nemo75 Stały bywalec

    odpadam brak super paszy
     
  5. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    u m nie tez nie ma szalu paszy 250 , a piesków 590
     
  6. Nutelina21089

    Nutelina21089 Okazjonalny autor

    Będzie BB? Bo jeśli nie to czarno to widzę :cry:
     
    FAJNAFARMAXXXL lubi to.
  7. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Napewno będzie. zawsze przy hodowlanych jest. xD Tak piszą doświadczeni gracze.:p
     
  8. wilandra

    wilandra Analityk forum

    A ja chyba odpuszcze ten event, slabe nagrody, mało piesków. Wolę poczekać na BB i kukułki klonować do misji.
     
    FAJNAFARMAXXXL lubi to.
  9. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Myślę, że będzie BB - pytanie tylko od kiedy. Nagrody są takie sobie, więc zastanowię się co z tym eventem zrobić. Psów mam 350, SP też trochę jest.
     
  10. elizabetha11

    elizabetha11 Okazjonalny autor

    Buhaha!!! Tylko??? Ja po ostatnim evencie hodowlanym mam 92 SP. A pisków szwenda mi się ledwo 120-.-
     
    FAJNAFARMAXXXL lubi to.
  11. olcia857

    olcia857 Naśladowca mistrzów

    To co mam ja napisać? Odpowiednio 140 i 305!
     
  12. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    A ja sobie pohoduje :p Piesków mam 100, paszy 226 . Na troche starczy , no i z ewentu można troche dostać .Trzeba zaryzykować:p
     
    Nutka lubi to.
  13. farmerka_x

    farmerka_x Koneser forum

    Czy ktoś policzył już ile psów muszę kupić, żeby wyhodować pieski do misji?
     
  14. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Ja też czekam na BB,pewnie tradycyjnie w piątek wieczorkiem będzie;)
    Na stanie tylko 263 sp i nadal się kręci,psiurków się 1177 uzbierało,może trochę upchnę na straganie:)
     
    -katie1234- lubi to.
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    i ja czekam na BB, psiakow troche juz sprzedalam. mam 168 SP na razie, jeszcze się kreci. psiakow kolo 400 mam jeszcze
     
  16. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Psiaków mam ponad 1000 od pierwszych plotek o kolorowych psach zagrody na polach. Po 14 czeka rozdwojenie a nawet roztrojenie jaźni bo polowanie na psy na targu... przeglądanie balona... zaglądanie do dynamicznego... coś tam po klonuję sama ale trzeba aż do 4 pokolenia to trochę za mało SP może być więc targiem trzeba będzie się wspomóc. Zobaczę jak mi będzie to szło i zdecyduję czy robię całość czy tylko zadania by zdobyć pnącze i itemy.
     
  17. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Jak już chcesz kupować, to prawdopodobnie najbardziej opłaci się zakup kolorowych mutantów. Podstawowe psiaki zwykle są najdroższe. Po rozpoczęciu eventu sprawdź ceny dobrze ceny i zdecyduj.
     
  18. Dagulka_1608

    Dagulka_1608 Mistrz forum

    ja tam za event sie zabieram, psów w stodole 234 a super paszy 205 i dalej sie kręci w młynie. Tylko co do hodowli to sie zastanawiam czy od razu zacząć klonować czy poczekać do BB. Co radzicie?
     
    AsiaPelasiax lubi to.
  19. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    U mnie też pasza się jeszcze kręci.
    Co do hodowli to radziłabym poczekać na BB.
    Podczas BB dostaniesz jedno albo nawet dwa dodatkowe zwierzaki a przed BB tylko po jednej sztuce. :)
     
    Nutka i Nutelina21089 lubią to.
  20. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Ja już po pierwszych plotkach o kolorowych pieskach pisałam, że w tym przypadku zaszaleję :inlove: i nadal to podtrzymuję. Nie pamiętam, kiedy mnie ostatnio coś tak bardzo cieszyło na farmie. Czekam tylko na wyprzedaż SP i pierwszy raz od dłuższego czasu BP na mnie zarobi. Do booooju :DDD

    P.S. tak, jestem infantylna.
    P.S.2 pieski! :inlove::inlove:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.