Verbalinka1987

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Verbalinka1987, 25 lutego 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    Dlkladnie, alkohol zabije uczucie strachu :D
     
    b7ozena lubi to.
  2. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    i smak :wuerg:
     
  3. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Czesc! No to trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny na dietach..warto. Ja lubie patrzec w lustro, kiedy sie sobie podobam- no i najwazniejsze trzeba to robic dla siebie, nie innych :)

    Obejrzalam dzisiaj koronacje po skokach.. Mazurek Dabrowskiego na zmiane z Ja,vi elsker dette landet* Fajnie i wzruszajaco, brawo Kamil! :inlove:
    Milego niedzielnego popoludnia!

    Ps. Verbalinko potrzebujesz jakies przetwory jeszcze to daj znac :)

    *Tytul hymnu norweskiego- Tak, kochamy ten kraj
     
    b7ozena lubi to.
  4. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    ja dietuję się dla szafy, nie dla siebie ;) szafa pęka w szwach, a ja muszę kupować kolejne namioty :oops: powiedziałam dość >:(
     
    tigre lubi to.
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Złe podejście. Zamiast się tak katować, trzeba było kupić większą szafę :D
     
    b7ozena i tigre lubią to.
  6. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    mam trzy wielkie, nie mam już miejsca na czwartą :cry:
     
  7. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Zmienianie garderoby na coraz wieksze rozmiary jest irytujace i kosztowne xD

    Doczapalam do konca eventu dzis rano w koncu..te wypadajki :wuerg:
     
    b7ozena lubi to.
  8. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    to już nawet nie o kasę chodziło, ale o to, że nic na mnie dobrze nie leżało, na manekinie ciuch ekstra, na mnie worek :cry:
    gratuluję ukończenia eventu :inlove:
     
    marciaaa84 lubi to.
  9. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Mi sie zawsze wszystko na innych kobietach, mijanych na ulicach- na wieszakach w sklepach malo co. Kupuje wiekszosc w internecie, to wygodne..najgorsze jednak jest zawsze czekanie na przesylke ;)



    Dziewczynki- rozwijajcie swoje rzemioslo..przyda sie :) Nowe ogloszenia sa dotyczace likwidacji miksera :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 26 marca 2018
    b7ozena lubi to.
  10. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Ja tam wolałam skracanie czasu :( na wypadalce było rewelacyjne
    Jak Wam poszło z pociagiem? Dla mnie baaardzo udane łowy i mam sporo tego takiego fioletowego :)
     
    b7ozena lubi to.
  11. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Skracanie czasu na alchemiku pozostalo..kto umie liczyc poradzi sobie :)
    Mam jeszcze pare innych odkryc na temat nowych opcji..ale to juz raczej na priv.. w kolano sobie nie bede strzelac ;) Przeca na dozynki sie szykuje..

    Na 17 wyslanych ladunkow ani pol jelonka rogacza..zycie :)

    Milego wieczoru / dobrej nocy :)
     
    b7ozena lubi to.
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Skoro na Tobie ubranie wisi, to znaczy, że jest za duże. A Ty jeszcze się starasz zmniejszyć swoje wymiary... Nie tędy droga. Zawróć póki czas :D
     
    b7ozena i tigre lubią to.
  13. tigre

    tigre Fanatyk forum

    ani kawałek tego diabelstwa? no to na GT przypomnij a do tego czasu może nawet nakarmię ;)
    Ja Ci powiem, że z tymi manekinami to przereklamowane ;) a poważniej - ostatnio mi Pani w sklepie zapodała kilka ciuszków które nie wyglądały wcale i ja bym nie tykała (takie "niemanekinowe" były) i szok - kobita wie co robi, że ma ten sklepik.....układało się jak od krawcowej, co trzeba to podkreślało, co trzeba tuszowało i generalnie jak już przymierzyłam to ładne :) a sama bym nie wpadła na pomysł sprawdzania- umiała dobrać
     
    b7ozena i MOD_Zgredek* lubią to.
  14. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Dzien dobry :)
    A co tu taka cisza? Szalencze przygotowania do Swiat czy inne sprawy w realu?

    Dzieki Tigre..gdzies mi w koncu wyskoczy ten rogacz.

    Wesolych Swiat! :)
     
    b7ozena lubi to.
  15. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkiej Nocy :inlove:

    [​IMG]
    mam nadzieję, że będę dobrze spała ;)
     
    tigre lubi to.
  16. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Wesołych Świąt wszystkim :)

    Jajców nie wkleję bo na tablecie mi z obrazkami nie idzie :( ;)
     
    b7ozena lubi to.