V.Frankenstein

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika V.Frankenstein, 23 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. V.Frankenstein

    V.Frankenstein Okazjonalny autor

    Imię - Adam
    Wiek - 34
    Miejsce zamieszkania - Zachodniopomorskie
    Zawód - Operator koparki
    Czas na grę - Nieograniczony zasób energii i chęci
    Zainteresowania/Hobby/Czas wolny - Wędkowanie,czytanie dobrej książki,muzyka,jazda na rowerze,basen,(Polityka,Historia,Psychologia,Socjologia) no i dobre kino.

    Farma - 30
    Wyspa - 5/6 bliżej 6

    Ktoś przygarnie mnie ? :oops:
     
  2. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

  3. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    Hej Adam:]
    Fajny nick masz
    Hmm... ja niestety chyba też mam maksymalną ilość sąsiadów :( ale na pewno znajdziesz ich tam gdzie poleciła eewunia:)
    pozdrawiam
     
  4. V.Frankenstein

    V.Frankenstein Okazjonalny autor

    Witam Cię Ewo dziękuję za chęci oraz dobrych snów :)

    Hej,a taki nick bo lubię ten film wersji starej jak zarówno wersji nowej.
    Również pozdrawiam :)
     
    -szalona- lubi to.
  5. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    no nie .... koparki :inlove: i jeszcze książki ;) witaj na forum i miłego postowania xD
     
  6. V.Frankenstein

    V.Frankenstein Okazjonalny autor

  7. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    ja nie od dziecka, bo w podstawówce to była dla mnie najgorsza kara :oops: ale teraz nie wyobrażam sobie życia bez książek ;) jakaś konkretna tematyka?
     
  8. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    Może kiedyś obejrzę którąś wersje, bo nie oglą dałam ani starej ani nowej :eek:
     
  9. V.Frankenstein

    V.Frankenstein Okazjonalny autor


    Co do lektur również nie byłem skory, chodziłem do biblioteki miejskiej bo tam czułem się najlepiej. Codziennie po szkole później nie musiałem już podawać swoich danych bo mnie znano jako stałego bywalca . A tematyka jest wszelaka mogę przeczytać wszystko od historycznych po SF. A ty co czytujesz?

    najnowsza jest podajże z tamtego roku Ja Frankenstein. Jako że przeżył do dzisiejszych czasów mając 200 lat i zakochał się we współczesnej kobiecie zyskując tym samym duszę której nie posiadał od dnia stworzenia.
     
  10. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    Jak dla mnie sa pewne filmy, których nie powinno się nagrywać po raz któryś, i tak mam z tym filmem, to jest klasyk. Film powstał, żeby nie skłamać w 1931 roku? nie pamiętam ale na tym powinno się zakończyć jak dla mnie ;) w tym roku tez wyszła jakaś wersja tego filmu z demonami czy tam z czymś :oops:

    a no właśnie teraz zauważyłam, to co napisałeś o tej wersji hmmmm :oops: nie, nie, nie :p
    co do książek, tak trafiłeś lubuje historyczne i fantastykę xD
     
  11. V.Frankenstein

    V.Frankenstein Okazjonalny autor

    A masz jakiś ulubionych autorów ?
     
  12. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    fantastyki?
     
  13. V.Frankenstein

    V.Frankenstein Okazjonalny autor

    Pytam ogólnie ale z tego gatunku także ;)


    Ja już kładę się do łóżka mam nadzieję że rano pogadamy o tym przy kawusi :D
     
    Ostatnie edytowanie: 23 września 2014
  14. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    Tytuł chyba obił mi się o uszy, ale nie oglądałam.

    Myślę, że masz rację. Ja o tym filmie akurat nie mogę się wypowiedzieć bo nie oglądałam.

    Lecę spać
    Miłej nocki ''Frankensteiny'' :)
     
  15. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    z pewnością pogadamy ale teraz uciekam xD miłego dnia xD
    a ja życzę miłego dnia xD
     
  16. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    Adam chyba zapomniał i o forum i o grze :oops:
     
  17. 1grosik

    1grosik Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam milutko, fajny nick masz, a wiesz co on oznacza?;)