utylizator -brak nagrody

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika kasia750, 11 sierpnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    witam otrzymałam z utylizatora super pasze ale nie została mi dopisana do stanu co robic:cry::cry::cry:
     
  2. bacha52

    bacha52 Okazjonalny autor

    Też wygrałam i brak nawet po przelogowaniu
     
  3. katyk6

    katyk6 Okazjonalny autor

    Dopisuje się, też wygrałam super paszę i nie dostałam :(
     
  4. KaBeUK

    KaBeUK Analityk forum

    Jest OO w tej sprawie:
    "Witajcie Farmerzy!

    Otrzymaliśmy informacje, że super pasza wygrana w mini-evencie błędnie się zapisuje w stodole zamiast w młynie.
    Trwają już prace nad rozwiązaniem tego problemu.

    Przepraszamy za utrudnienia,

    [​IMG]"
     
  5. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    w stodole tez nie ma......:cry::cry::cry::cry:
     
  6. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Bardzo Was proszę o zapoznanie się z oficjalnym ogłoszeniem: ..::klik::.. :)

    kasia750, czy masz jeszcze jakieś pytania? :)

    KaBeUK, dziękuję za pomoc. :)
     
  7. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    dzieki mod juz jest ok:sleepy:
     
  8. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Skoro dalszych pytań nie masz to temat pozwolę sobie zamknąć. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.