uszlachetnienie

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika branicka501950, 30 lipca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. branicka501950

    branicka501950 Koneser forum

    dotychczas przy uszlachetnionych różach miałam wykrzyknik przy zegarze, ale udało mi się zdobyć miłość do sn - czy muszę zlikwidować ten wykrzyknik usuwając róże ze slotu zajętego przez zegar, odczekać 24 godziny i zaznaczyć miłość do sn?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli w Szklarni masz przy roślinie wykrzyknik to znaczy, że uszlachetnienie znajduje się w slocie i jest aktywne. Jeśli nie masz wolnych slotów to musisz jakiś zwolnić, czyli usunąć jedno uszlachetnienie, odczekać 24 h lub skrócić czas za floreny i aktywować drugie uszlachetnienie.

    Zapoznaj się proszę z poradnikiem: >>>Szklarnia i uszlachetnianie roślin.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. branicka501950

    branicka501950 Koneser forum

    czytałam - tak właśnie zrozumiałam- ale wolałam odpowiedz MODA bo zawsze jest dokłana- dziękuję i możemy zamykać
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro można to zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.