Uszlachetnienie "zwiększone wypadanie eliksiru ziołowego" nie działa

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika dotikampo, 1 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Uszlachetniłam sobie bawełnę omaniona wizją 20-krotnie większej szansy na wypadanie eliksiru ziołowego podczas żniw. Niestety ulepszenie nie działa>:(
    Eliksiru wypada mi tyleż co wypadało, wcale nie więcej niż np drutu. Wygląda na to, że zmarnowałam tylko czas i duuuuuużo bawełny>:(

    Proszę modów o poinformowanie twórców gry o nie działającym ulepszeniu - funkcja wymaga naprawy, ew. o sprostowanie poradnika i opisu w spółdzielni, tak aby kolejni naiwniacy nie marnowali sił i środków8)


    PS. Tak, ulepszenie mam aktywowane w zakładce "uszlachetnianie roślin".
     
  2. MOD_Dragon

    MOD_Dragon Guest

    Jeśli w uszlachetnieniach, w slotach są włożone (mają wtedy wykrzykniki w szklarni), wtedy dopiero bonus jest naliczany.
    A z bonusami jest tak, że mimo wszystko jest to "szansa na..." i nie gwarantuje za każdym razem trafienia.
    Jeśli jednak stwierdzamy, że ulepszenie faktycznie nic nie daje w jakimś okresie czasu, proszę napisać do pomocy technicznej.
    Ja z mojej strony zasygnalizuję Twoje spostrzeżenia przełożonemu.
    Pozdrawiam.
     
  3. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Autorka od 3 dni nie interesuje się tematem-kłódeczka.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.