Opinie Uszczęśliwić marudę

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 20 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    W miarę szybko skończyłam sianie. Kości nie dopisały. Miałam tylko 2 pokery. Nie zdobyłam wszystkich nagród, ale najważniejsze, że Piccolo wpadło :)
     
  2. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Patrząc na niektóre inne eventy i "ulepszanie" ich przez BP i łączenie z innymi wydaje mi się, że kości w starym stylu już nie wrócą... Niestety...
     
  3. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    a szkoda...
    Byłam marudą, to może teraz będę naiwną optymistką :p
     
  4. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie ;)
    Event był szybki jeśli chodzi o sianie i wypadajki, ale jednak okazało się, że naciapana plansza mnie przerosła :cry:
    Nie mam itemu: taniec świateł i pewnie nie ja jedna. Jeśli był do zdobycia za wypadajki to tym bardziej mam focha -.-...tylko na kogo ? na siebie :p. Będę musiała polować na G&T, ale pewnie będą za niego chcieli jaśki i tym podobne.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.