Opinie Uszczęśliwić marudę

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 20 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Zgadza się i nic już nie możemy zrobić trochę przykro nie lubię takich iventow co nie wszystko zależy odemnie
     
  2. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Witam, ja też nie skończyłam kości, udał się jeden poker z "jedynek" To jak mogę skończyć jak nie mam na grę wpływu,
     
  3. Kogucik$

    Kogucik$ Forumowy żółtodziób

    Czy na targ nr 9 mogę poprosić papuzie piórka?
    Mam nie odblokowany imbir i mimo że wysiałam na klucz z pełni to nie mogę go wykorzystać :sleepy:
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    [​IMG] Tak,niestety,kończę-.-
     
  5. majka47

    majka47 Analityk forum

    No trzeba mieć pecha,brakło mi 1 kubka do skończenia całości jestem na 99 ,a kubki zbiór za 6,5 godz,Trudno.
     
  6. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Będę płakać teraz :cry::cry::cry:Zabrakło mi 70 punktów do neonowej zagrody:oops: Jeszcze jej nie mam i tak chciałam ją zdobyć. No cóż nie mam szczęścia w grach hazardowych :(
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No ten tego
    liczy się że 3 ścieżki przeszłam ;)
    pnącza są
    co się dało w sklepiki wykupione


    kości?
    jakie kości xD
    85 poziom
    czy mam możliwość zawalczyć o kubki czy nie jeden pieron xD


    za to bombkami sypało
    wyglądało to niczym czerwony dywan
     
  8. pbkl

    pbkl Hrabia forum


    Jesli w ogole nie masz to sie przypomnij na GT. Mam 1 w rozu :)

    W temacie:
    Kosci 86. Nic tu ciekawego dla mnie na szczescie nie bylo. wie niczego mi nie zal.

    Dobrze, ze juz koniec tego eventu.
     
  9. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Nowy rok jest, nie trzeba plakac. Ja mam 1 wrony neon, to napisz na GT sowe, to napewno je zdobedziesz.

    edit: ooo babcia tez mikolaj na nowy rok bedzie :)

    w temacie: z pnacz najlepiej lubie 3, to warto bylo siac tyle. No ale ja bym juz nie chciala takiego dlugiego eventu, nawet jak kazdy mogl zrobic rosliny.
     
  10. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Rzutem na taśmę zakończyłem xD Maruda zadowolił mnie, wynik końcowy to 13090xD
     
  11. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Ach dziękuję, ale i tak mi troszkę szkoda bo zbierałam kostki sumiennie i miałam nadzieję, że mi się uda. Z sianiem nie było problemu (koło było wyjątkowo łaskawe:p) wszystkie ścieżki szybko skończyłam i bombek mam w nadmiarze.
     
  12. Lunari78

    Lunari78 Wyjątkowy talent

    ten event to porażka wziełąm pnącze za gwiezdne ale mam do nie go jedną dekoracje a drugiej nie ma -.-
     
  13. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Z takim wynikiem kończę event :)
    [​IMG]

    Dla mnie event bardzo fajny, miły i przyjemny :) Kubki zbierałam do samego końca :) Ze sklepiku dużo zabrałam, zostały banany, gwiazdki i zagrody reniferów :)
     
  14. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Super, gratuluję:D Sklepik był całkiem nieźle zaopatrzony;) Tez wykupiłam wszystko oprócz reniferów
     
  15. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    W 2 ostatnich rzutach na pocieszenie wypadły 2 pokery, ale i tak 3 pokerów zabrakło. Dobrze, że maruda wróciła skąd przyszła i mam nadzieję, że następna gra w kości będzie w starym stylu ;)
     
  16. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    nie wykupiłam zjeżdżalni ,gwiazdek i bananów :)
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    ola88888 jeden z Twoich postów, który niczego do tematu eventu nie wnosił, usunęłam. Na Gift&Trade proszę się umawiać w grze lub podczas minieventu w odpowiednim wątku.
     
    krasnoludek10 i ponderoza70 lubią to.
  18. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    [​IMG]
    Mnie losowość pokonała :sleepy:
    Mimo świąt i grypy starałam się pamiętać o zbieraniu kubków, ale pokera miałam tylko 1
    z picolaków szału też nie było -.-
     
  19. kamder

    kamder Hrabia forum

    Pomimo wcześniejszego ukończenia eventu, ledwie udało się zrobić wszystkie kroki :sleepy:.
    [​IMG]
    Losowość coś nie za bardzo dopisywała, dopiero od poniedziałku solidnie się obudziła :).
     
  20. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Wszystkie 3 pnącza zdobyte, no niestety muszę pomarudzić - w dzisiejszych 6 grach średnia to aż wstyd - ale nie dla mnie, tylko dla BP - marne 50 pkt, podczas gdy ostatnio 150 pkt na grę. Krok 97, pkt 12650, myślałam, że się uda zdobyć te 350 pkt, to praktycznie 2 porządne układy, 2 rzuty, 4 kubki, ale gdzie tam - twórcy pomyśleli, że gracze w akcie desperacji rzucą się na realny zakup koszyków, ale się przeliczyli. Za to pracowicie wykorzystany czas na polach pełni księżyca zaowocował prawie ukończeniem wszystkich zadań w spółdzielni - zostały tylko 3 , średnia 90 % wykon. Polowanie na bakłażana, opowieści z podróży i symfonia bagien - z setkami owoców drzew do zbioru : kieł głodnego dębu, owoc przerażającej wierzby, świecący grzyb i sadzonka krwawego dębu. Zajęcie na kilka nocy pełni księżyca, ale dam radę :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.