Opinie Uszczęśliwić marudę

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 20 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Pryku

    Pryku Książę forum

    Za dlugi dobrze ze czeka mnie ostatni zbior... gorzej z tymi koscmi po pierwsze co 24h to czasami ktos nie moze i juz opoznienie, dwa losowosc
     
    AngelGina, Aisha1969 oraz krasnoludek10 lubią to.
  2. PolakM

    PolakM Komisarz forum

    a co z nadmiarem bombek, pewnie na koniec eventu będą wymienione
     
    Aisha1969 i krasnoludek10 lubią to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jak zawsze wpadnie trochę PD, TPD i SG:

    [​IMG]
     
  4. ShaGGy778

    ShaGGy778 Książę forum

    Wypadajki w tym evencie to bajka xD oddałem bombki wszędzie gdzie trzeba było i zostało mi ich jeszcze 2,5 tys., czyli zgodnie z wyliczeniami starczyłoby na jeszcze jeden taki event xD
     
  5. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Pełnia wysiana, teraz sieję na farmie, Bahama czeka na swoją kolejkę ;)
    Zaczęłam z dużym opóźnieniem, ale czasu dużo, więc zdążę :p
     
  6. kudlaty147

    kudlaty147 Fanatyk forum

    juz cala zamknalem zostaly tylko kosci do zabawy grm na wodzie i oborniku pozdrawiam grajacych
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja teraz rozsiewam wyspową, ale nie ukrywam, że aby się wyrobić do końca trwania eventu, to farmerską musiałem siać na Super Polach z BN, kerststolem, wodą, nawozem, SN i raz czy dwa SNZ;) A poza tym skróciłem duuuuużo swój czas snu jednej nocy. Jak się okazało niepotrzebnie, bo wystarczyło nic nie zarywać, bo i tak rozsiewam dopiero po pobudce a nie po ostatnim zbiorze wypadającym niefortunnie bardzo rano;)


    EDIT: Coś mi kości dzisiaj nie idą...
     
    Ostatnie edytowanie: 30 grudnia 2022
    AngelGina, Aisha1969 oraz ShaGGy778 lubią to.
  8. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Zamiast uszczęśliwiać marudę, to on uszczęśliwił mnie xD Dał mi drzewko florenowe :inlove::inlove::inlove:, lubię gościa :p
     
  9. cysio2kc

    cysio2kc Aktywny autor

    Dziwne to że pnącze uszczęśliwić marude nr. 2 pisze że daje 2 sztuki gwiazdki a w rzeczywistości 1 sztukę gwiazdek. Jakiś błąd jest czy co? Ma ktoś taki może problem jak u mnie ?.
     
  10. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witaj Olga :)
    Mnie też dał florkowe :)
     
  11. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Brawo Wojtku :) gratuluję :)
     
  12. grazaw6

    grazaw6 Stały bywalec

    moze ktos wie skad wziac jasnowidzaca owce zombie,dzisiaj odkrylam,ze takiej nie mam,sprawdzilam w sklepie a tam tez nie ma,bede wdzieczna za informacje
     
    krasnoludek10 i Aisha1969 lubią to.
  13. Pryku

    Pryku Książę forum

    To owca z hodowli, ale poczekaj jeszcze od polnocy BB i obnizka bedzie latwiej.. chyba
     
    krasnoludek10 i Aisha1969 lubią to.
  14. grazaw6

    grazaw6 Stały bywalec

    ja calkiem zapomnialam o hodowli tych potworow,dzieki Pryku
     
    krasnoludek10 i Aisha1969 lubią to.
  15. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    U mnie jest dokładnie to samo, zwróciłam uwagę, bo potrzebne mi jeszcze 4 gwiazdki, a tu otrzymałam tylko jedną.

    "Twój bonus: 2 gwiazdek" - trochę to nie po polsku, ale 2 to nie jedna gwiazdka, tylko dwie gwiazdki - chyba??
    Może chodzi o 5 gwiazdek?
    Mi tam jedna też się przyda, ciekawa jestem tylko ile to jest 2 super pasze z trzeciego pnącza.
    Kto może to sprawdzić u siebie ile wypada gwiazdek? Ile paszy?
    Napiszcie proszę.
     
  16. ShaGGy778

    ShaGGy778 Książę forum

    [​IMG]

    Mi też dosłownie przed chwilą wypadło drzewko florenowe :inlove::inlove: taka super niespodzianka na zakończenie siania :) jednak ten event za wszelką cenę chce mi udowodnić, że nie miałem racji i nie należy oceniać eventu po okładce (czyt. poradniku) xD

    Potwierdzam, też dostałem tylko jedną gwiazdkę
     
  17. Pryku

    Pryku Książę forum

    Takimi wynikami jak dzisiaj ( tylko 1 full ) to ja daleko juz nie zajde... Jestem na 76 moze sie uda chociaz do 82
     
    Aisha1969 i krasnoludek10 lubią to.
  18. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Super :) gratuluję :)
    Oby było więcej zaskoczonych przez marudę :)
     
  19. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Czy zdaje mi sie, czy faktycznie ostatni krok wyspiarskiej nie jest konieczny do zrobienia, bo srebrny klucz jest zbedny?
    Czy znowu czegos w tym bigosowym evencie nie doczytalam?
    Zaczelam wlasnie swiateczna i robie dalej, ale bez przekonania. Tylko pnacze 3 mnie kusi, bo skrzyneczka :)
     
    Aisha1969 i krasnoludek10 lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Z tego co zrozumiałem wcześniejsze posty, to nie jest;) No chyba, że chcesz zdobyć rząd chmur "Uszczęśliwić marudę 1":D


    PS. Chyba niestety wyspowe wieńcomanie też będę musiał posiać na Super Polach z Białą Niewinnością i tak dalej, bo inaczej marnie widzę moje wyrobienie się ze świątecznymi przez 2 - 3 dni:sleepy: Ale to dopiero po wieczornym zbiorze.
     
    Ostatnie edytowanie: 31 grudnia 2022
    AngelGina i Aisha1969 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.