Opinie Uszczęśliwić marudę

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 20 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    W Świątecznym Sklepiku w zakładce "nagrody główne" są floreny do kupienia:
    upload_2022-12-26_18-25-41.png

    Trzeba tylko zieloną strzałeczką przewinąć, ponieważ są razem ze skrzyniami bonusów na drugiej stronie.
    Ale, co tam floreny. Oni na tej drugiej stronie ukryli naklejkę!
     
  2. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Jak dobrze, że przeczytałam Twój post. Ja nie widziałam tych strzałek i nie wiedziałam, że tam jeszcze coś jest.
    Dziękuję Zła :inlove::inlove::inlove:
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzisiaj w nocy albo rano nareszcie zakończę mroczną ścieżkę:D Po tygodniu - moje tempo jest po prostu zawrotnexD:cry:xD Ale Święta i przygotowania do nich rządzą się swoimi prawami;)


    EDIT: Ufff, już można siać na dwóch polach pozostałe badyle do planszy nr 2:inlove::inlove::inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 27 grudnia 2022
  4. Tmk1001

    Tmk1001 Stały bywalec

    cześć, mam problem wykupiłem itemy i pnącze za talary ale nie mogę go uruchomić, ponieważ jeden item nie chce się dodać do pnącza, sprawdziłem i różni się nazwą w sklepiku jest świąteczna zjeżdżalnia a na pnącze jest potrzebna świąteczna bujawka...
     
    krasnoludek10 i Aisha1969 lubią to.
  5. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Tomek sprawdz bo chyba ten item jest do zdobycia za te ostatnie odblokowane rośliny na środkowej planszy..
     
    krasnoludek10, Tmk1001 oraz Aisha1969 lubią to.
  6. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    bujawka jest góra mikołaja 2 ,po oddaniu 3 kluczy księzycowy,wyspiarski i farmerski i po 6 krokach jest bujawka na zdjęciu 1 po lewej :)
     
  7. Tmk1001

    Tmk1001 Stały bywalec

    Tak macie rację, dziękuję bardzo :)
     
    KsiądzxD, krasnoludek10 oraz Aisha1969 lubią to.
  8. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Słabo idzie mi ten event. Sieję trzecią roślinę a jeszcze jest jedna.
    Koło jak zwykle zardzewiałe i nie ma na nim bonusów do roślin.
    Szczerze mówiąc już mi się znudził ten tasiemiec. lubię grę w kości
    ale to co zostało wymyślone to już przesada bo pograć za dużo się nie da.
    Na domiar złego ciągle mam "wędrujące pola" i odświeżanie nie pomaga.
    Wracają na swoje miejsce dopiero po wejściu na miejsce gdzie powinno się
    dane pole znajdować a potem powrocie na pole na które chcę wejść.
    Taka to trochę zabawa w kotka i myszkę.
    Powodzenia życzę w zderzeniu z tym Marudą - bo mi się udzielił jego humorek.
     
  9. jajki

    jajki Okazjonalny autor

    Ma ktoś z was tak; wchodzę na kości i po otwarciu mam już 3/3 czyli co wypadnie to koniec gry?
     
  10. 53klasa

    53klasa Stary wyjadacz

    Ja jeszcze nie dotarłam do klucza. Tak sobie dziubię ten event. Specjalnie tak dużo dają na święta, żeby siedzieć przy komputerze, a nie z rodziną. Bo jeszcze by się człowiek odzwyczaił... Albo żeby wykupić koszyki i robić szybciej. Ale figa. ;)Co udziubię, to mam, a resztę niech sobie zabierają. Z pikolaka opryskiwacz... Mnie akurat nie cieszy. I tak wchodzę na farmę co kilka dni :p.
    Dobrego odpoczynku Farmerzy:)
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    W czasie świąt moją marudę częstowałam sandaczem i makowcem, nie narzekał.;)xD Teraz bawimy na wyspach, ciekawe gdzie spędzimy sylwestra. Myślę, że do 4 stycznia dam radę uszczęśliwić marudę.:pxD
     
  12. aniamurawska

    aniamurawska Czeladnik forum

    Mam jeszcze jedno pytanie. Koscistego krzaka mam 0 sztuk. Gdzie mogę je kupić
     
  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Nie da się go kupić, jeśli go zużyłaś do 0 to po 5 godzinach dopisze Ci 5 sztuk i będziesz mogła rozsadzić.
     
  14. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    koniec z rozsiewaniem badyli wszystkie pnącza odpalone ,teraz tylko zbieranie zegarów 1 x na dzień oby tylko nie zapomnieć hihihihi jestem na 63 kroku do pikolaka co raz bliżej :) ze ścieżki góry mikołaja2 z pikolaka wykluła się chomicza muchołapka :)
     
  15. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    u mnie też już koniec teraz tylko kostki zbierać do Piccola brakuje mi 3000 punktów mam nadzieję że je zdobędę
     
  16. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    został mi jeden srebrny klucz, tak ma być? Te plansze są tak nieczytelne, że niech je...
     
  17. halina415

    halina415 Ekspert forum

    jak mam wejść na drugą ściężkę wszysto z pierwszej zrobiłam jeżdżę tą myszą jak durna
    Ostatnie pole 28 mam odkryte tam było pnącze
     
    Ostatnie edytowanie: 27 grudnia 2022
    kea275, Aisha1969 oraz krasnoludek10 lubią to.
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Spójrz tutaj:
     
    Aisha1969 i krasnoludek10 lubią to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja do Sylwestra pewnie siedział będę na farmie włączniexD:cry:xD I znając mój słomiany zapał i moje szczęście, to na połowie ścieżek zakończę tego tasiemcaxD
     
    incasent, .dorotka01. oraz Aisha1969 lubią to.
  20. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Udało się rano skonczyć ewent ale na skończenie prawej strony nie liczę kości to nie moja bajka.Powodzenia wszystkim zyczę.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.